KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

L'Oreal Paris

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Yndre, Módosítva: 2012. március 16.

Fényvisszaverő gyöngyökkel gazdagított, extra-fekete színű szénfekete pigmenteket is tartalmazó szempillaspirál.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Reb

2016. november 30.

Ázsia Centerből volt az enyém, hát, nem merném hibátlannak mondani az állapotát. De a színe! Kék volt nekem, és ennél jobb színű spirálom azóta sem, és azelőtt sem. A keféje is bejött. Nagyon féltem, hogy begyullad a szemem (a spirálnak szerintem lehetett előélete, azóta nem volt bizalmam ott vásárolni spirált), de nem. A festék sem pergett fél évig egyáltalán. (Addig használtam csak.) Azóta ilyen színű spirált keresek, mert ezt nem találom :(

Reb
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 30.

csikosmatyas

2016. augusztus 2.

Szürke a szemem ettől Függetlenül a kék volt meg. Volt. A benne lévő cucc egész jó volt, de ezt a kefe szerű valamit egyszerűen képtelen voltam normálisan használni... és még bökött is.
Nekem pénzkidobás volt :-/

csikosmatyas
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 2.

Nekem pénzkidobás volt :-/

Szocs17

2014. április 26.

Hatalmas csalódás!!! Glamour napokon vettem féláron, de ennek ellenére se érte meg. Undorítóan összeragadt tőle a szempillám, és rövid időn belül le is pislogtam. Soha többet nem veszem újra.

Szocs17
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 26.

bogcsilike

2014. január 18.

Nagyon gyönyörű! De kicsit sokallom érte a 4000 ft- ot! De megérte mert ez nagyon szép!

bogcsilike
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 18.

orsolyavarga

2013. október 10.

Borzalom! Féláron vettem, de így is pénzkidobás volt. Csomókban áll a szempilláimon, összeragadnak tőle, majd pár óra elteltével az egész elkezd leperegni és rettenetesen gagyi hatást kelt. Senkinek nem ajánlom. Soha nem volt még L'oreál sminkcuccom, de ezek után sem nagyon akarok...

orsolyavarga
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 10.

cirkonium

2013. október 1.

Ez is egy, a L'oreálos csalódások közül. Egy drogériás csajtól kérdeztem meg, milyen spirált használ, mert nagyon szépek a pillái. Ez volt rajta és ezért szereztem be. De nekem - habár nem rövid és nem kevés és még kissé ívelt is a szempillám - egyáltalán nem olyan volt a végeredmény. Inkább olyan éppen fürdetés alatt álló kutyára hasonlítottam szempillák tekintetében, aki már vizes ugyan, de még a fekete kosz rajta van...:-) Nem vagyunk egyformák, de engem Isten őrizzen az újravevéstől. Elajándékoztam, de ott is csak tiszteletből csücsül a polcon - használatlanul...

cirkonium
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. október 1.

Sissy26

2013. augusztus 13.

A második kedvencem, de még így is ötös (az első egy Astor), imádom a keféjét, szépen megemeli a pilláimat. A kék szemhez illő van meg. Az én szőke és szinte láthatatlan pilláimból már-már műszempilla-hatást varázsol elő :-)

Sissy26
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 13.

barbarella

2013. augusztus 7.

Nekem a barna szemhez való van meg. Régebb próbáltam a sima volume million-t, az nekem sokkal tartósabb volt, mint ez a változat.
Tényleg kiemeli a világosbarna szemeimet, viszont fényképen, vakuval eléggé furcsán néz ki..:D

barbarella
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. augusztus 7.

sarkanyoslany

2013. március 27.

Nekem is lepereg a nap végére, ez teljesen meglepett egy ilyen magasabb kategóriás spirál esetében. Nekem is a kék szemre való van meg. A felvitelekor kicsit valóban csomósodik, ügyeskedni kell vele, hogy szép hatása legyen. egyébként nagyobb pillákat csinál, de a tartósságával nem vagyok megelégedve. Nem venném meg újra. A Max Factor Eye Luminizer spirálja magasan veri!

sarkanyoslany
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 27.

loribaba

2013. február 9.

a barna van meg, szerintem nagyon jó, a tekintet a kis csillámszerűségek még jobban kiemelik. szerintem csak az ára nagyon magas, de mivel úgy tűnik mintha sohasem akarna kifogyni, pedig minden nap használom, ezért emiatt nem vonok le pontot de azért csodaszernek se mondanám :)

loribaba
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 9.

Hidratálók: Soluble Collagen
Vitaminok: Panthenol

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.