KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

L'Oreal Paris

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: cukorróka, az összetevőket feltöltötte: dandy, Módosítva: 2015. augusztus 12.

Szálanként szétválasztó, ívelő, dúsító szempillaspirál éjfekete pigmentekkel gazdagítva.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

CsilluK

2017. szeptember 30.

A legjobb változat a Volume Million Lashes spirálok közül, ami mellesleg a legjobb szempillaspirál-termékcsalád a piacon - legalábbis számomra.
A keféje jól szétválasztja a pillákat, hosszítja, és íveli is őket. Több réteget szoktam belőle felvinni, így a spirálozás nekem a kelleténél több időbe szokott telni, viszont a végeredmény kárpótol az elvesztegetett időért cserébe. Dús, tömött és hosszú szempillákat lehet vele készíteni, amelyek a több réteg festék ellenére sem tapadnak össze.
Az ára nem a legolcsóbb, viszont kuponos kampányok alkalmával ki lehet fogni őket kedvezménnyel.

CsilluK
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 30.

lindacica

2017. április 25.

Évek óta ezt a spirált használom. Közben már többször elcsábultam, hogy kipróbáljak más márkákat is, de mindig be kell látnom, hogy egyik sem veszi fel ezzel a versenyt ebben az árkategóriában. Szeretem a keféjét, pont jó méret, nem túl nagy/kicsi vagy kacifántos. Szép elkülönülő pillákat tudok vele varázsolni.

lindacica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 25.

Dév

2016. április 24.

Nekem ez nagyon bevált. Igaz, hogy azért "szálanként" nem választja el a szempillákat, de csodákat nem várok egyik szempillaspiráltól sem. Volt ennél drágább szemspirálom is, de az sem tudott többet.

Dév
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. április 24.

dandy

2015. augusztus 3.

A szempilláim szőkék, rövidek és dúsnak sem mondanám, tehát a mindennapos spirálozás elengedhetetlen számomra. Sok spirált kipróbáltam, nekem a L'oreal spirálok váltak be, amit ígérnek általában be is tartják.Mindig kipróbálom az újakat is, de ez az amihez általában visszatérek. Hosszú, dús pilláim lesznek, 3 rétegben sincs pókláb hatás, nem csomósodik, nem pereg le, nem maszatolódik, egész nap a helyén marad. Nem tartozik az olcsóbbak közé, de Glamour napokon szoktam betárazni belőle.

dandy
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 3.

FantAzsi

2015. június 30.

Alapvetően dús, szépen elválasztott szempillákat "csinál", a végeredmény igazán tetszetős. Viszont csak akkor szeretem használni, ha tudom, hogy nem egy "egész" napot kell kibírnia a pilláimon, mivel egy idő után fekete maszatot hullat a szemek alatti részre. :/ A sima Volume Million Lashes szerintem jobban megéri az árát, de ez sem rossz termék. A "porzás" miatt csak 4 csillagot adok.

FantAzsi
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 30.

malna222

2015. június 11.

Hosszú, szép, dús pillákat lehet vele elérni. Szerintem, nagyszerű.

malna222
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 11.

Hosszú, szép, dús pillákat lehet vele elérni. Szerintem, nagyszerű.

killerqueen

2014. október 7.

Nem szerettem, ket hetig kinlodtam vele hatha "bejarodik" de nem es nem :-( Egyaltalan nem tudtam szep nagy pillakat festeni vele, es meg csomosodott is miutan kitartoan festegettem a retegeket hatha vegre fog latszani valami. A hugomnak adtam, neki bejott, bar en az o pillait sem lattam hu de feltunonek vele.

killerqueen
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 7.

samuhenrietta

2014. szeptember 12.

Én is a Glamour napokon vettem. Úgy tetszik hogy vettem belőle még egyet. Szerintem ez a legjobb az összes szempillaspirál közül amit a L'orealtól használtam. Csomó mentes, szép, hosszú és dús pilláim lesznek a használata után és könnyű lemosni is. :)

samuhenrietta
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. szeptember 12.

Réka89

2014. július 13.

Glamour-napokon vettem féláron, akkor még újdonságnak számított, és nem is olvastam róla semmilyen véleményt, de mivel úgy voltam vele, hogy L'oreal szempillaspirál, ezért biztosan ugyanolyan jól teljesít, mint a többi, így a kosaramban landolt! Azt kell, hogy mondjam egyáltalán nem bántam meg! A Volume Million Lashes spirálok közül nekem ez tetszik a legjobban! Nagyon szép hosszú, csomómentes és dús szempillákat varázsol! :)

Réka89
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 13.

claudia.nyilas

2014. július 11.

Nekem túl bumszli ennek a keféje. Nem szerettem annyira.

claudia.nyilas
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 11.

Nekem túl bumszli ennek a keféje. Nem szerettem annyira.

Hidratálók: Propylene Glycol, Soluble Collagen, Atelocollagen
Vitaminok: Panthenol

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.