KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

L'Oreal Paris

Ár:   3910 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   9,5 ml   Bőrtípus:   Minden
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 4499 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: electropanic99, az összetevőket feltöltötte: Naftalin, Módosítva: 2018. június 14.

Kiszerelés:   9,5 ml
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 4499 Ft

Szempillaspirál a különálló szempillákért

A rendkívül precíz felvitelt a tűpontos kefe biztosítja, mely szálanként fogja közre a szempillákat.  A különlegesen selymes formula extra fekete pigmenteket tartalmaz a csomó nélküli,  intenzív dús hatásért.

Ár: 4499 Ft, Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

chrsss

2018. június 13.

Azt hiszem, az eddigi legjobb szempillaspirálom. Érdekes, hogy a használat elején nem annyira látványosak a pillák, mint miután "bejáratódott", ez nem tudom, minek köszönhető, de én a "száradás" miatti sűrűsödésre gondolok. Nagyon szép, sűrű és különálló pillákat csinál, és lemosni is könnyű annak ellenére, hogy napközben sosem kenődik el. Bármikor újravenném.

chrsss
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 13.

eve57

2018. április 16.

Nagyon szép szempillákat csinál. Nekem dúsít is, nem csak hosszabbít. Szeretem a kefe kialakítását és anyagát. Könnyen odaférek a szemzugba is. Nagyon tetszik, hogy nem az a sűrű anyag. Bőven van időm szépen festegetni, míg ezt más próbált spirállal nem tudtam megtenni, mivel pár huzigálás után mert meg is szikkadt a pilláimon. Ez nem csomósodik, nevető könnyeket is jól bírja.
Nekem ez a legjobb eddig, ugyan a Benefit They are real spirál keféjét jobbnak találom (CSAK egy hajszálnyival(!)), mégis ez az anyag ami ebben van valami űber-szuper. És ami a legfontosabb talán, könnyen lemosható lemosóval, anélkül hogy a szempillákban kárt tenne.

eve57
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 16.

Fru1229

2018. március 13.

Nem lőttem még mellé ezzel. Próbáltam másikat és akkor jöttem rá, hogy ez mennyivel jobb termék. Egy felsőbb árkategóriát is kipróbálnék még azért de ez tényleg nagyon jó ár-érték arányban!

Fru1229
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 13.

sztike

2018. február 14.

Én is a dm-es akció miatt választottam. Ha szempillaspirálról van szó, nekem a L'oreal a kedvencem, szóval nem gondolkodtam sokat a megvételén. Jó döntés volt. Tetszik a keféje, nem túl nagy, könnyű kezelni. A sörték picik és sűrűn állnak, így tökéletesen szétválaszt, festékből sem vesz fel túl sokat. A festék amúgy jó állagú, elég fekete és nem pereg. Nem nagyon szoktam figyelni a többi spirálnál, viszont ennél feltűnt, hogy kifejezetten jó illata van. A rostszálakat mondjuk hiányolom belőle, de így is nagyon szép pillákat csinál. Nem olyan drámai, mint mondjuk az Architect vagy a Fals Lash Superstar, hétköznapokra viszont tökéletes.

sztike
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 14.

zimmbo

2018. február 9.

Azért vettem, mert 1700 körüli árra le van akciózva a dm-ben, nem tudtam ellenállni. Pont annyira dúsít, emel, hosszít és fest, amennyire kell hétköznapokra, egy rétegben. Pont elegendő festéket vesz fel, nem kell felkenés előtt papírzsepin letörölgetnem a felesleget, hogy ne tapassza össze a pillákat. Nem pereg, nem potyog, és nem irritálja a szemem. A keféjét is hamar meg lehet szokni. Ha lesz még akcióban, biztosan újra veszem.

zimmbo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 9.

mizsofia

2017. augusztus 25.

Bàrmilyen szempillaspiràlt próbàlgattam, valahogy mindig visszatérek ehhez, màr vagy 5-öt elhasznàltam. Pedig nem eredményez drámai hatást, de talán pont ezért nyúlok ehhez a legszívesebben a mindennapokban. Szépen hosszít, nem tapasztja össze a pilláim, a fejével könnyű dolgozni, még az alsó pillasoromon is precízen tudom hasznàlni, ràadàsul nem is pereg le nap végére. Dúsító hatása viszont nem kiemelkedő, és drogériás viszonlatban a dràgàbb spirálok közé tartozok. Mégis mindent összevetve én szívesen ajànlom, mert egy természetes, mégis làtvànyos eredmény érhető el vele.

mizsofia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 25.

Marcipán

2017. július 22.

Nekem nagyon bejött, sokáig nem csomósodik, szép hosszú pillákat csinál, szétválasztja és hosszítja őket. Nagyon elégedett vagyok.

Marcipán
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 22.

szabo123

2017. június 1.

Ajándékba kaptam.
Szépen szétválasztja a pilláimat és a színe is szép fekete..de valamiért borzasztóan könnyezek tőle,pedig tökéletes lenne,még kísérletezek vele,addig csak négy csillag. :)

szabo123
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 1.

Ajándékba kaptam.

szevin007

2017. április 22.

Kb. 1 hónapja használom, minden nap vele (is) indítom a reggelemet. Nagyon szeretem! Szépen kitudom emelni vele a pilláimat, a szememet. Újra fogom venni! Egyébként nagyon tartós darab. Imádom ❤ 😃

Update:
Vele soha nem tudok mellélőni, az örök kedvencem! Még mindig tartós, nem pereg, nem maszatolódik, nem irritál. Szép pillákat varázsol. Továbbra is imádom!

szevin007
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 22.

Update:

kariw3

2017. március 29.

Ajándékba kaptam, nekem semmi extrát nem csinál a pilláimmal, 2 rétegben is alig látszik :( de legalább nem ragasztja össze.

kariw3
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 29.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Caprylyl Glycol, Butylene Glycol

Alkoholok: Cetyl Alcohol, Alcohol Denat.
Emolliensek: Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Glyceryl Stearate, Cetyl Alcohol, Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax / Cera Carnauba, Stearic Acid, Palmitic Acid, Paraffin, Caprylyl Glycol, Argania Spinosa Oil, Caprylic/Capric Triglyceride PEG-4 Esters, 2-Oleamido-1,3-Octadecanediol
Emulgeálószerek: Glyceryl Stearate, Cetyl Alcohol, Stearic Acid, Palmitic Acid, Xanthan Gum, Caprylic/Capric Triglyceride PEG-4 Esters, Sodium Laureth Sulfate
Tisztítószerek: Cetyl Alcohol, Xanthan Gum, Caprylic/Capric Triglyceride PEG-4 Esters, Sodium Laureth Sulfate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance
Színezékek: CI 77491, CI 77492, CI 77499, Carmine / CI 75470, Ultramarines, Titanium Dioxide / CI 77891, Ferric Ammonium Ferrocyanide / CI 77510
Tartósítószerek: Phenoxyethanol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.