KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

L'Oreal Paris

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: Ella, az összetevőket feltöltötte: kalinkoz, Módosítva: 2013. február 22.

Kétvégű szempillaspirál a hosszú és dús pillákért.

marryjane

2015. szeptember 15.

Fhuu nagyon jó kis szempillaspirál, olyan óriási szempillákat varázsol, mintha építeni pluszba a pillákat. Kicsit időigényes elöszőr a fehéret, majd a feketét felkenni, de megéri. Ára kicsit húzós, mert már vannak olcsóbban is jó árban spirálok, de ez a termék örök kedvenc )))

marryjane
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 15.

Scarlett91

2014. január 8.

Életem első komolyabb spirálja volt. Szerettem, viszont emlékeim szerint viszonylag hamar beszáradt. Nagyon szépen dúsított.

Scarlett91
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 8.

ppetruska21

2013. december 25.

Nagyon szomorú vagyok hogy már nincs, mert nagyon szerettem ,olyan szép pillákat varázsolt nekem .

ppetruska21
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 25.

melanie500

2013. augusztus 4.

Ezt próbáltam ki, miután a Telescopic-ban valamit változtattak, és meg kellett válnunk egymástól. Háááááát. Sajnos nem nyerte el a tetszésemet, pedig adtam neki két tubusnyi esélyt. Ez is ragasztotta a pilláimat, kenődött, és pergett egyszerre, mint a legtöbb L'oreal és Maybelline spirál. Mindig is mondtam, hogy ez tökre nem ér, mert az egyik barátnőmnek meg ez csinált álom pillákat. :(

melanie500
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 4.

csillu

2013. július 30.

Ez a spirál aztán beváltotta az ígéretét. Nekem legalább is nagyon bejött. Óriási pillákat csinált. Az a kis fehér alapozó ténylet tudott valamit.
Először a fésűs fej meglepett, de aztán az volt a meglepő, hogy milyen könnyű vele dolgozni. És milyen szép az eredmény. Imádtam!

csillu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 30.

AbbeyB Makeup

2013. július 15.

egy hete vettem meg, valami csoda folytán még találtam egy darabot leakciózva. egyszerre beleszerettem! nagyon szép hosszú pillákat csinál, nem tapasztja össze a szálakat és nem is potyog, tehát tartós. szeretem használni, és könnyű dolgozni vele. örülök, hogy rátaláltam.

AbbeyB Makeup
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. július 15.

Harmony29

2013. február 13.

Óóóóóó abszolút kedvenc volt, imádtam, azóta sem találtam ennyire jó spirált pedig minimum 10 félét kipróbáltam olcsótól a high end kategóriáig. Ami talán a legközelebb áll hozzá az a Bourjois: Eyeliner Effect spirálja...de azt is kivonják :( :(

Harmony29
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 13.

kalinkoz

2013. február 13.

Ez volt eddig az egyetlen olyan spirálom, amire első használat után azt montdam, hogy WooW!! Nagyon szép hosszú és sűrű pillákat csinált. Igazi műszempilla hatása volt. Sajnálom, mert újravenném.

kalinkoz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 13.

devcat

2013. január 27.

Legeslegjobb spirálom volt, kár, hogy már nem gyártják! Nálam abszolút favorit volt! Csak ilyet vettem, nekem nagyon bevált!

devcat
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 27.

netty81

2012. december 26.

Összeálltak a pillák, bár a hosszukra nem lehetett panasz. Más sűrűségű kefe kellett volna a fekete részére. A hossz miatt 4es, de a sűrűség bőven a várt szint alatt maradt.

netty81
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 26.

Vitaminok: Panthenol

Emulzió stabilizáló és sűrűség szabályozó segédanyag.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.