KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

L'Oreal Paris

Ár:   £8   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   7,6 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: sassygirl, Módosítva: 2018. október 24.

Ár:   £8
Kiszerelés:   7,6 ml
Kategória:   Sminkek szájra

Ajakrúzs utánozhatatlan csokoládé illattal, a legmenőbb nude árnyalatokban. Ultra matt finish, hosszan tartó formula, mely nem szárítja az ajkakat.

12 árnyalatban kapható

Ár: 3000 , Eladó: kim88
Állapot: 1x használt , Helyszín: Budapest , fizetés: Banki utalassal, postan kuldom
Ár: 3000 Ft , Eladó: villamvivien
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: budapesti átvétel/banki előre utalás után postázva

Saretin

2018. november 21.

Imádom az illatát, és nagyon tartós, még másnap is fenn van ha nem dörzsölöm meg eszek-iszok összevissza. Csak az árnyalatot nem találtam el, de az utolsó cseppig elfogom használni a télen az tuti. Nem szárít, könnyű vele dolgozni, pillanatok alatt kész vagyok a rúzsozással. :)

Saretin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 21.

cicafun

2018. november 11.

Szintén fél áras Joy napi szerzemény Candy man árnyalatban. A csomagolásban szép kis piszkos mályvaszínnek tűnt, de valahogy az ajkakra felkenve sokkal világosabbnak hat, ami rajtam nem mutat a legszebben. Az első 10 percben ragad, utána viszont már nem. Bitang tartós, és egész vállalhatóan kopik. Ivásnál nem hagy foltot a poharon, az evést is jól bírja. Kissé szárít, nekem a Lovely K. lips sokkal kényelmesebb viselet. Amúgy az illata isteni forrócsoki illat.

cicafun
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 11.

blanzsi

2018. november 11.

Hát nagyobb durranás ra számítottam hiába vettem féláron a maybelline Rúzsa sokkal többet bír... színe miatt kap annyit amennyit

blanzsi
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 11.

szanika

2018. november 10.

Joy-nap alkalmából akartam magam meglepni valamivel, amit amúgy máskor nem vennék meg.. Rá esett a választásom!
Teljes áron 4000 Ft a Dm-ben, féláron vettem meg, bevallom még így is sokalltam picit, de a külső megjelenés és a márka elcsábított.
Nem volt nagy a színválaszték, összesen 3 színből lehetett választani: 1. valami nagyon nude 2. mályvás-pirosas 3. lilás-barnás-bordós
Nekem a 3. színre a 868 Cacao Crush-ra esett a választásom. Az illatát imádom, és aki esetleg ettől tart, felvitel után el is illan.
Elég furcsa ez a hajlított applikátor, nem igazán esik a számra, pedig több szögből is próbálgattam, de eddig még nem jöttem rá, hogy melyik lenne a legprecízebb felviteli verzió. Vigyázni kell vele, hogy ne túl sok anyagot vigyünk fel, és mindezt szépen oszlassuk el. Ha aránytalan a mennyiség akkor foltos lesz a végeredmény és ráadásul ragadós a felület. Nekem eddig nem sikerült eltalálnom se a mennyiséget, se a technikát. Maga a szín amit választottam szép, az illata jó, de 3ból 3x mindig letöröltem, mert foltos és ragadós lett a végeredmény.
Lehet én vagyok a béna, de amíg nem sikerül vele boldogulnom, addig marad a 2*.

szanika
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 10.

Lehet én vagyok a béna, de amíg nem sikerül vele boldogulnom, addig marad a 2*.

herczegno33

2018. november 10.

Joy napok alkalmából :) gondoltam kipróbálok egy ilyet is. Nem tetszik a hajlított aplikátor, nem is èrtem az ötletet. A nude színek, nekem annyira nem jönnek be, te mèg így is találtam szimpatikusat. Tartóssága miatt kap 2-est. Mert az az egy pozitívum. Nem újravevős.

herczegno33
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 10.

emeseee6

2018. november 8.

Az,hogy hányok már a nude-októl egyéni szoc problem :D ,na de hogy összesen 2 (!!!) árnyalat legyen,ami használható....(a vörös meg a vampos sötétlila) Nagyon karcsú. Na maga a rúzs igazából okés,nem vagyok elájulva tőle,hónapok alatt egynéhányszor használtam. Kicsit lassan szárad,kicsit ragacsos is,tartósnak tartós,tényleg rendben van. Szép a szín (cacao crush),kicsit nekem a felvitelével meggyűlik a bajom,fura ez a ferde applikátor. Olyan 3,5öt adnék,de a gyér színválaszték,illetve az illata...(hát aki nem édesszájú,annak nem egy álom;mint a kakaópor brutál töményen 3 csepp tejjel bekeverve) inkább a 3 felé billentik. Emellett aki szereti a nude-okat,vagy beleszeret egy színbe ,nem mondanám,hogy ne próbálja ki,olyan egyet megér termék.

emeseee6
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 8.

Moni1980

2018. november 8.

Elképesztő tartós!! Még nem találkoztam ilyen rúzzsal, prémium kategóriában sem. Ivást-evést, fogmosást simán kibírja. Csak vízálló kétfázisú sminklemosóval tudtam eltávolítani. Az illata csodás, csomagolás esztétikus. Nagyon könnyű felkenni, mattra szárad, mégsem szárít. A színnel kissé mellényúltam, mert nem volt teszter. A 844 árnyalat van meg, ami nekem túl barna. Kuponnal vettem féláron, de szerintem a teljes árát is megéri.

Moni1980
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 8.

lixia168

2018. november 7.

842-es Candy man-t vettem ma meg 50% kedvezmennyel. Nagyon szep szine van,kremes allagu es jo az illata.
Igaz szaradas utan picit masabb a szine mint amikor felkentem de tetszik!!! Tartos!!! Biztos probalok meg belole mas szint is.

lixia168
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 7.

Sheila

2018. november 6.

Szerintem kicsit nagy a hype, azért annyira nem nagy szám. Ellenben pofátlanul drága. Én hülye, teljes áron megvettem, de annyit nem ér.
Nem nagy a színválaszték, számomra egyedül a 842-es Candy man árnyalat tűnt hordhatónak, a többi felejtős, a barnáktól banyának, a pirostól ribinek nézek ki, marad a mályvás nude. Ami sajnos picit világos, de még éppen nem vízihulla effekt. Egész tetszetős. Viszont vékonyan célszerű kenni, mert nekem másként vastag vakolat réteget csinál a számon. Ami aztán pár perc után brutál ráköt a számra, és elkezd repedezni. Minden apró szárazságot kiemel (mondjuk a többi hasonló termék is), úgyhogy csak vékony rétegben és tökéletes állapotú ajkakra használatos. Ami fura, hogy a megkötés után érzetre ragacsos marad, ugyanakkor gyakorlatilag lerobbanthatatlan. Micellás vízzel is csak sikálva bírtam levakarni.
Ami egértelműen pozitív, az a szép csomagolás és a finom csokiillat, de nem lesz kedvencem.

Sheila
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 6.

Agi04

2018. november 5.

A 842-es Candy man árnyalat van a birtokomban és imádom. Nagyon szép rózsaszín egy kis mályvás beütéssel. Nekem egész nap kitartott úgy, hogy nem kímélve ettem ittam vele. Csak nap végére kopott meg egy kicsit a szám belsejében. Az illata pedig csak hab a tortán mert valami isteni:D A Maybelline matte ink-jeinél annyival jobb szerintem, hogy nem hagy ragacsos érzést egész nap a számon, csak amíg megszárad. Tuti veszek még belőlük 1-2 színt!

Agi04
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 5.