KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

L'Oreal Paris

Ár:   £8   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   7,6 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: sassygirl, Módosítva: 2018. október 24.

Ár:   £8
Kiszerelés:   7,6 ml
Kategória:   Sminkek szájra

Ajakrúzs utánozhatatlan csokoládé illattal, a legmenőbb nude árnyalatokban. Ultra matt finish, hosszan tartó formula, mely nem szárítja az ajkakat.

12 árnyalatban kapható

Ár: 3000 , Eladó: kim88
Állapot: 1x használt , Helyszín: Budapest , fizetés: Banki utalassal, postan kuldom
L'Oreal Paris Les Chocolats Ultra Matte Liquid Lipstick 862- Volupto Choco árnyalat
Ár: 2500 , Eladó: Belyus
Állapot: Egyszer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Budapesten lehetséges
Ivett0215

2019. január 17.

Anyukámnak vettem mert nagyon megtetszett neki (túl sokat látta a tv-ben). :D Neki nagyon bejött viszont mind a kettőnknek ugyan az a problémánk vele(igen lenyúltam tőle, hogy én is kipróbáljam). Ragadós marad és a reggeli kiflimen is ott volt. Ezektől eltekintve nagyon jó termék és az illata isteni, nekem a 9 óra munkát kibirta apró kis foltosodással.

Ivett0215
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 17.

Mosizso

2019. január 14.

Nekem nagyon bejött! Az Oh my Choc árnyalat van meg, egyszer használtam maga a termék szuper...leszedhetetlen. Annyira szárít csak, mint a többi matt rúzsom. Az egyetlen bajom, hogy ez az árnyalat nagyon sápaszt...valószínű nem ez lesz az én színem. :(

Mosizso
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 14.

Anett0721

2019. január 13.

Van kb. minden márkától folyékony rúzsom (NYX, Maybelline, Sleek, Essence, Catrice, Lovely, Rimmel), de árnyalatra ennek a márkának a Candy man-je a leglegleg. Egyszerűen annyira tökéletes matt rózsás nude a füstös szemsminkhez, hogy csak ámulok és bámulok minden használatnál. Nem kopik túl szépen de ennél a színnél nem tűnik fel (megvan a Box of chocolats és a Ruby is, na náluk már igen!), estére olyan mintha csak teltebb lenne az ajkam, ugyanis kb. a széle marad rajtam. De ez az 1. olyan ajaktermék ahol ez nem csúnya! Mert teljesen olyan, mint a szám színe, csak rózsásabb és egyenletesebb.
Az illata maga a Mennyország! És nagyon ízléses az üvege, konkrétan neki a legszebb az összes márka közül.

Anett0721
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 13.

Szandi880609

2019. január 9.

Nekem nagyon bejött, a Candyman árnyalat van meg, nagyon szép és tartós. Az illatát is nagyon szeretem. Viszont érdemes előtte hidratálni.

Szandi880609
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 9.

spavanilly

2019. január 2.

2018.12.20.
Mióta léteznek matt ajakrúzsok, csak nézegettem őket- tetszenek nagyon-, de én inkább szájfényes- ajakápolós típus vagyok...Szóval ellent tudtam állni a kísértésnek...
De azután jöttek ezek a csokicsodák, naponta többször felvillantak a ( nagyon jól sikerült) reklámban...és ekkor rávetettem magam a swatch- okra és a véleményekre.
Így azután már pontosan tudtam, hogy a " Candymen"/ Mindenütt kifosztva/ túl világos lenne nekem, és amúgy is a barnásabb árnyalatok felé húzott a szívem...ezért elhatároztam, hogy teszterre vetett pillantás után döntök majd az " Oh my choc!" és a " Box of chocolates" közül.
Az egy dolog, hogy ez a hypetermék jelenleg igencsak készlethiányos...de NEM ÉRTEM, MIÉRT KELL FELBONTANI A MEGVÁSÁRLÁSRA KITETT TERMÉKEKET, AMIKOR MINDEGYIK SZÍNBŐL VAN TESZTER KITÉVE???!!!😬
Fentiek miatt végül a 852 "Box of chocolates" árnyalat jött velem haza. A harmadik üzletben végre találtam egy bontatlan példányt.
/ De ha úgy vesszük, szerencsés voltam, mivel az R-ban egy ezressel olcsóbb most, mint a Dm-ben!😋/
A rúzs szuper szép csomagolású, öröm ránézni. A festék applikátora nagyon jó kialakítású, még én sem bénáztam kívül vele a szájkontúron.
A rúzs nagyon finom csokiillatú, felvitelkor azonban ez teljesen eltűnik, és furcsa ízzé változik át, ami nem édes, inkább aromás...olyan jellegzetes, mint pl. a szempillaspiráloknak van ( de nem az).
Ajakradíroztam, hidratáltam.
Felkentem. Csalódtam.
Nem EZT vártam.
Az ajakelőkészítés ellenére is piszkosul előnytelenül kiemeli az ajakbarázdákat ( na most már sejthető, mi vár majd a távoljövőben)...így együtt ez a nude- barna, és a végső finish nem a legszerencsésebb. Öregíti az ajkaimat.
A rúzs felvitel után kb 10 percig fog; azután nem vészes. Nem kenődik, nem mászik el.
Tartósságáról később updat- elek.
Nem bánom, hogy megvettem, de nem fogok epekedni a többi árnyalat után.
Erős három csillag egyenlőre.

Upd.:2019.01.02.
Sajnálom, hogy ezt kell írjam, de nekem ez a rúzs egyáltalán nem bizonyul tartósnak!
Pedig direkt beszereztem hozzá egy micellás vizet is, hogy majd azzal kell lemosni...Na még jó, hogy a mic. víz multifunkcionális, így legalább nem fog kárba veszni.
Pár óra múltán ( többször tesztelve) hűlt helye volt, KIVÉVE, a szájam sarkaiban és némileg az alsó vonalán. Borzalom!
Ez nem az a fajta rúzs, ugyebár amit újra lehet kenni, így aztán biztos, hogy csak akkor fogom használni, ha a viselés időtartama nem haladja meg a 3-4 órát.
Ó, hogy miért is hittem, hogy ez a hypelufi nálam ( is) működni fog???!

spavanilly
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 2.

2018.12.20.
Ajakradíroztam, hidratáltam.
Felkentem. Csalódtam.
Nem EZT vártam.
Tartósságáról később updat- elek.
Nem bánom, hogy megvettem, de nem fogok epekedni a többi árnyalat után.
Erős három csillag egyenlőre.

Upd.:2019.01.02.
Ó, hogy miért is hittem, hogy ez a hypelufi nálam ( is) működni fog???!

Cathi

2019. január 1.

Ugyanazt tudom írni, mint a maybelline superstaynel: NEM NEM ÉS NEM!
Meglátszik, hogy drogériàs Liquid lipstickek

Cathi
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 1.

Ugyanazt tudom írni, mint a maybelline superstaynel: NEM NEM ÉS NEM!
Meglátszik, hogy drogériàs Liquid lipstickek

1cukor

2018. december 31.

Nem bírtam ellenállni a finom csokis illatnak és elcsábultam, amit egy csöppet se bántam meg!
Kellemes csoki illat, ami egy idő után elillan, egész gyorsan megszárad és nekem nagyon bevált az applikátora.
Amin még nagyon meglepődtem az a tartóssága! Nem gondoltam volna, hogy ennyi ideig igazítás nélkül bírni fogja, hogy ilyen tartós lesz. Simán túlél nekem egy étkezést és nem kopik meg egy kicsit se.
Nekem most ő a TOP MATT rúzs :)

1cukor
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 31.

Nekem most ő a TOP MATT rúzs :)

Lina14

2018. december 28.

nekem a candy man árnyalat van meg ami egy hideg tónusú rózsaszín. a formula nagyon emlékeztet a maybelline superstay matte ink rúzsokéra, viszont ez drágább. nem szárít agyon, de azért kell alá ajakbalzsam. egész jól fent marad, és az applikátorral is könnyű dolgozni. az illata fincsi, pralinés jellegű. nem sok szín tetszett a vonalon, én inkább a superstayből vettem többet.

Lina14
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 28.

erosdora00

2018. december 28.

Ó te jó ég, ez egy csoda! A 864 Tasty Ruby árnyalatot (tökéletes vörös) vettem meg pár napja a DM-ben 4000 Ft-ért. Gyönyörűen fed, előtte érdemes jól hidratálni és radírozni, viszonylag gyorsan szárad. Az applikátora nem a legszerencsésebb de mindent kárpótol az, hogy nagyon szépen kopik, az illata zseniális és szuper tartós.

erosdora00
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 28.

VictoryFord

2018. december 28.

Candy árnyalatot vettem meg mert nagyon fehér bőröm és szőke hajam van. Mályvás színt vártam de ez is barna. A többit már ki sem merem próbálni szerintem túl sötétek lennének. Csábító csokiilata van,könnyen felkenhető,gyorsan szárad. Extra tartós. Nekem konkrétan 12 órát kibírt,ettem ittam vele,ilyet én még nem tapasztaltam,egész nap olyan volt mintha akkor kentem volna fel. Micellás vízzel is alig jön le. Csak és kizárólag a csalóka szín miatt kap 4 csillagot. Egyébként tökéletes. Jó lenne ha készítenének belőle egy szép rózsaszín árnyalatot!

VictoryFord
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 28.