KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

L'Oreal Paris

Ár:   2999 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   9,1 ml   Bőrtípus:   Minden
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 2899-ért megnézem

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: mizse, Módosítva: 2017. július 28.

Kiszerelés:   9,1 ml
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 2899

"Itt az idő, hogy búcsút mondj az unalmas pilláknak az új, Quick Mega Volume formulájú szempillaspirállal, mely megemli és göndöríti a pilláidat. Próbáld ki az új L'Oréal Paris Mega Volume Miss Baby Roll Black szempillaspirált! Kényeztesd magadat az új összetétellel a kellemes sminkélményért. Az eredmény: mega ívelt és mega dús szempillák!"

[VIDEO] L'Oreal, MAC és Lancôme szempillaspirál újdonságokat teszteltünk

Ár: 2899, Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 1500 , Eladó: KeroChan
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel lehetséges
Ár: 1200 Ft , Eladó: Anett0721
Állapot: 2-szer használtam, Helyszín: Budapest, fizetés: Megegyezés szerint, személyes átvétel 4., 13., 15. kerületekben (megbeszélés szerint akár más kerületekben is)

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Makarova1993

2018. június 7.

Nagyon rossz! Csomós össze ragadó pillákat eredményez egy rétegben is.Ha teljesen letorlom a felesleget akkor sem lehet vele normális szempillákat csinálni.Csalodas!

Makarova1993
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 7.

BTLaura

2018. június 3.

A hype vett rá, hogy a Volume Million helyett ezt vegyem le a polcról, de elég vegyes a végeredmény. A keféje sok festéket vesz fel, és akkor nem tapasztja össze, ha felvitel közben forgatom a kefét, de még ez sem garancia. Két réteget nem bír el, mert az első olyan "gumis" állagra szárad, hogy vagy összetapasztja a pillákat az újabb kör, vagy nem csinál semmit vele. Maga a festék színe szuper, de nehéz vele szép eredményt elérni. Maszatolódást nem igazán vettem észre, bár a vége felé az alsó pilláknál azért már nem szívesen használtam.

BTLaura
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 3.

darkoadrienn

2018. június 1.

Most látom, hogy nincs itt a vélemény amit írtam... valoszinüleg nem sikerült elmenteni. Na nem baj, legalább az update-elt verziot tudom most leirni, volt időm böven kipróbálni.
A szempillaspirált a krémmánián keresztül kaptam a L'orealtol tesztelésre, aminek nagyon örültem, mert nagyon meg szerettem volna venni, csak sajnáltam rá a pénzt. Igazából nem rossz a termék, de örülök, hogy nem adtam ki rá ekkora összeget. Szép, különálló, természetes pillákat csinál, de semmi extra. Ráaádsul megfogja a szemöldök feletti bőrt a festék. Ennyi pénzért örülnék, ha emiatt nem kéne aggódnom.
Azota ajándékcsomagban megkaptam a bourjois 3x-es tükrös szempillaspirálját, és a kettő pont ugyanaz a kategoria. Talán még árban is. Szép-szép, de kb. a miss sportival is tud ugyanilyen szép lenni.

darkoadrienn
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 1.

LReni91

2018. május 28.

NEm rossz de a collagene-s szempillaspirál 1000x jobb

LReni91
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 28.

NEm rossz de a collagene-s szempillaspirál 1000x jobb

Katoka99

2018. május 23.

Viszonylag hosszú és dús pillákkal vagyok megáldva, így nincsenek magas elvárásaim a szempillasirálok terén. Ugyan annyit tud, mint a Miss Sporty Studio Lash 3D Volumythic spirálja, csak az kevesebb mint harmadába kerül. A pénzt nem éri meg, és nem mondanám világmegváltó terméknek, elvagyok vele, de nem hiszem, hogy újra fogom venni.

Katoka99
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 23.

Csengusz08

2018. május 23.

Én nagyon szeretem ezt a spirált! Az én kis semmilyen pilláimból szép és látható szempillákat csinál! Már másodszorra vettem újra de nem bántam meg :)

Csengusz08
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 23.

ravenclaw

2018. május 20.

Huuu hogy én mennyire utálom ezt a spirált.. :D
Ez az első spirál, amit ki nem állhatok. Kedvenc youtuberem és a hype hatására vettem meg, de szerencsére Glamour napokon, mert még jobban fájna, ha teljes áron vettem volna meg.
A keféje - pont ami miatt izgalmasnak kellene lennie a spirálnak - egy rémálom. Rengeteg festéket vesz fel, nem választja szét a pillákat. Sőt! Konkrétan 4-5 nagy csomót csinál a pilláimból, akárhogyan kenem fel. Emiatt mindig kell egy tiszta spirál, amivel perceken keresztül csak fésülgetem, hogy úgy ahogy egyenletes legyen.
Pozitívum, hogy a festék csodálatos. Egy tiszta Lovely spirállal felvíve szép eredmény lesz, viszont emiatt nem utazóbarát.
2* a festék miatt.

ravenclaw
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 20.

Huuu hogy én mennyire utálom ezt a spirált.. :D
2* a festék miatt.

nemethanna196

2018. május 17.

A tavaszi Glamour napokon szereztem be, csodaszernek nem nevezném, de összességében elégedett vayok vele. A kefe nagyon tetszik, könnyen és gyorsan lehet dolgozni vele, hosszú, hangsúlyos pillákat varázsol. A festék minősége sem rossz, a színe csodás élénk fekete, a hatása pedig extra tartós, nem kenődik el, nem pereg le. Azonban ügyelni kell rá felvitelkor, hogy ne essünk túlzásba, mivel nagyon hamar megszárad és hajlamos picit összetapasztani a pillákat.

nemethanna196
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 17.

guppi666

2018. május 16.

Szerintem egy gyenge spirál az árához képest. Semmi extra, ezt egy pár 100 ft-os spirál is tudja, sőt! Szerintem nagyon gyorsan szárad, nekem túl gyorsan. Nap végére és egy kis könny miatt is a szemem alatt landol, pedig az alsó pillákat nem is spirálozom!
Soha többet, nem értem miért szeretik olyan sokan!?

guppi666
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 16.

Soha többet, nem értem miért szeretik olyan sokan!?

Abbie182

2018. május 15.

Sokáig szerettem, nagyon szép pillákat csinált, könnyű volt vele dolgozni, de az utóbbi időben akárhányszor használom irritálja a bal szemem, így sajnos meg kell váljak tőle.

Abbie182
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 15.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Caprylyl Glycol, Butylene Glycol

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Steareth-20 ti I eu 2 1

Bőrpuhító (emollient).

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Gliceridek és behensav keveréke. Bőrpuhító (emollient) és emulgáló szer.

Tartósítószer.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!