KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

L'Oreal Paris

Ár:   2999 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   9,1 ml   Bőrtípus:   Minden
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 2899-ért megnézem

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: mizse, Módosítva: 2017. július 28.

Kiszerelés:   9,1 ml
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 2899

"Itt az idő, hogy búcsút mondj az unalmas pilláknak az új, Quick Mega Volume formulájú szempillaspirállal, mely megemli és göndöríti a pilláidat. Próbáld ki az új L'Oréal Paris Mega Volume Miss Baby Roll Black szempillaspirált! Kényeztesd magadat az új összetétellel a kellemes sminkélményért. Az eredmény: mega ívelt és mega dús szempillák!"

[VIDEO] L'Oreal, MAC és Lancôme szempillaspirál újdonságokat teszteltünk

Ár: 2899, Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 1500 , Eladó: KeroChan
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel lehetséges

szabomoni

Korcsoport: < 18
2018. február 21.

Nagyon vártam, hogy kipróbáljam. 50%-os kedvezménnyel szereztem be és ezzel a kedvezménnyel teljesen megérte, viszont teljes áron semmiképpen nem venném meg. A megemeléssel kapcsolatos ígéreteit szuperen teljesíti, szép pillákat csinál. Számomra viszont a göndörítés nem mutatkozott meg, de egy szempillagöndörítővel gyönyörű az eredmény. Örömmel ajánlom mindenkinek.

szabomoni
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. február 21.

andreab97

2018. február 21.

Szép nagy pillákat tudok vele csinálni, nagyon tartós (alig birom lemosni esténként, amit nem feltétlen szeretek), de alapvetően jó termék.

andreab97
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 21.

Macska27

2018. február 20.

A keféje nem tetszik, nem tudok vele szép eredményt elérni. Az én egyenes, vékonyszálú pilláimat különösebben nem dúsítja, nem emeli meg, nem hosszabbítja és a színe sem intenzív fekete. A festék minősége persze szuper, egész nap tartós, nem kenődik el és nem is pereg le. Átlagos szempillaspirál, nekem kevésnek bizonyult.

Macska27
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 20.

Rosas

2018. február 18.

Hosszú, viszonylag egyenes szempilláim vannak, de mindig szükségem van szempillaspirálra, hogy ezt észre is lehessen venni :)
Ezt a szempillaspirált nagyon szeretem. Könnyű vele dolgozni, nem maszatol, nem pereg le, a kefe kialakításának hála a kis babapillákat is át tudom festeni. Nem érzem, hogy látványban hosszabbítana, de arra nincs is szükségem. Ami kicsit zavar, hogy a reklámja ellenére dúsítást se igazán észlelek. Nincs túl erős színe, a hétköznapi sminkhez, szempillagöndörítővel tökéletes.
Tehát szerintem egy nagyon jó kis termék, csak szerintem nem abban jó, amivel reklámozzák! ;) Ezért a 4 csillag :)

Rosas
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 18.

mreni876

2018. február 16.

Sajnos a vásárlásnál figyelmetlen voltam és véletlenül a vízállót vettem meg. Nem igazán szeretem vízálló spirálokkal terhelni a pilláim, ezért kicsit csalódott voltam, de ez nem a termék hibája. Mindig is Maybelline párti voltam, ez az első termékem ettől a márkától. Annyira nem nyűgözött le ez a spirál, ennél már értem el szebb eredményt is. Nem vesz fel sok festéket a spirál, szép természetes pillákat lehet vele elérni, de nekem inkább csak hosszítja, nem dúsítja. Viszont néha hajlamos sok terméket is felvinni és akkor nagyon csúnya eredményt produkál. Vízállónak vízálló, hiszen megkínlódok a lemosásával (sminklemosóval persze). Viszont ha az alsó szempillasort is kifestem vele, a nap folyamán képes szürkés foltokat gyártani a szemem alá. Ami még pozitívum, hogy általában a vízálló spiráloktól kicsit hullani szoktak a pilláim, éppen ezért nem szeretem őket, de ennél a terméknél ezt nem tapasztaltam. Vegyesek az érzelmeim vele kapcsolatban. Szerintem újravenni nem fogom, de biztos fogok még kísérletezni a márka termékeivel.

mreni876
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 16.

vivii95

2018. február 16.

Nem vagyok egy nagy smink szakértő, nem is sminkelem magam az alapon kívül (korrektor,alapozó,púder) de néha azért csak kell egy kis szempillaspirál.:) Imádom ezt! Szép,hosszú, ívelt pillákat varázsol és ráadásul elég tartósan! A L'oreal szempillaspiráljait azért rendszeresen veszem, mindig mást, egyikkel sem volt bajom. Nem veszem újra,mert úgyis másikat fogok kipróbálni, de kétlem ,hogy találok ennél jobbat.:)

vivii95
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 16.

Man0ka

2018. február 16.

Kipróbáltam, de nem növelte a szempillákat, elmaradt a drámai hatás. A tartóssága miatt adok rá 4-est, mert az tényleg nagyon jó, de ez a kefe típus valószínű nem az én pilláimra való.

Man0ka
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 16.

Boglaros

2018. február 16.

Imádom! Gyönyörűen ívelt, hosszú pillákat csinál, nem ragasztja össze őket. Korábban a Mega Volume Collagene 24-et használtam. Ez nem visz fel annyi terméket, talán kevésbé drámai hatást csinál, de nekem ez tökéletes. Nem kenődik, nem potyog. Nagyon ajánlom!

Boglaros
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 16.

Theresia

2018. február 15.

Hosszabbítja a szempillákat, nekem szépen szét is választotta őket. Nem pereg, könnyen lemosható volt (már elhasználtam), nem irritálta a szememet.
Az elején ennél is - mint minden spirálnál egyébként - kicsit zavaró, hogy sok festéket vesz fel, de pár alkalom után beáll normálisra.
Érdekes a keféje, de én nem szúrtam meg vele magam sose, és könnyen el lehetett kapni vele a rövidebb szempillákat is.
Nem vettem újra, mert szempillaspirálból szeretek mindig újabbakat kipróbálni, de ettől függetlenül ez egy jó spirál.

Theresia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 15.

Wednesday

2018. február 6.

Az elején, ahogy szinte minden eddigi spirálom, túl híg volt. Emellett rengeteg anyagot vesz fel a kefe, mindig le kell húzkodnom. Szép pillákat lehet vele csinálni, de kín-keservesen megszenvedek vele minden alkalommal. Két hónapja használom, az állaga most lett pont jó. Féláron vettem kuponnapok alkalmával, de nekem 1500 Ft-ot sem ért meg, biztosan nem fogom újra venni.

Wednesday
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 6.

Hidratálók: Caprylyl Glycol, Butylene Glycol

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Steareth-20 ti I eu 2 1

Bőrpuhító (emollient).

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Gliceridek és behensav keveréke. Bőrpuhító (emollient) és emulgáló szer.

Tartósítószer.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!