KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

L'Oreal Paris

Ár:   2999 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   9,1 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: mizse, Módosítva: 2017. július 28.

Kiszerelés:   9,1 ml

"Itt az idő, hogy búcsút mondj az unalmas pilláknak az új, Quick Mega Volume formulájú szempillaspirállal, mely megemli és göndöríti a pilláidat. Próbáld ki az új L'Oréal Paris Mega Volume Miss Baby Roll Black szempillaspirált! Kényeztesd magadat az új összetétellel a kellemes sminkélményért. Az eredmény: mega ívelt és mega dús szempillák!"

[VIDEO] L'Oreal, MAC és Lancôme szempillaspirál újdonságokat teszteltünk

Ár: 1500 , Eladó: KeroChan
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel lehetséges

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

szilvike94

2017. augusztus 20.

Egészen meg vagyok vele elégedve, 25%-os DM app kuponnal vettem. Nagyon szép ívelt pillákat lehet vele készíteni, minimálisn dúsít is. Első pár használatnál sok festéket vett fel a kefe, de 2x letörtöltem azóta megszűnt, próbálja ki aki hasonlóra panaszkodott. :) Kicsit nehéz lemosni, én szeretem a spirálokat maradéktalanul lemosni, de sajnos ez ennél nem sikerül soha, mindig ott marad a pandamaciszem utána. Nem "A SZEMPILLASPIRÁL" de egynek tökéletes.

szilvike94
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 20.

Maji

2017. augusztus 19.

Mindig próbálom kutatni a tökéletes szempillaspirált, így sok fajtát próbáltam már. Legtöbbször Maybelline-t vettem eddig, de ennek annyira megtetszett csomagolása és a keféje, hogy gondoltam teszek vele egy próbát. Nem bántam meg, nagyon szeretem:) Hatalmas, íves pillákat lehet vele csinálni, csak egyszer volt hogy nem figyeltem és túl sok festéket vett fel a kefe. A Maybelline-Colossal Big Shot mellett ez lett a másik kedvencem.

Maji
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 19.

Juditka84

2017. augusztus 18.

Nagyon jó kis szempillaspiral, tényleg hatalmas pillákat csinál. Eddig évekig a L'Oréal flash lash wingst használtam. De most egyenlőre maradok ennél mert nekem jobb ez és nem pereg. A flash lash wings mostanában pergett és a szemem alatt kenődött. Na ez nem. És nagyobb pillakat csinál a Baby roll.

Juditka84
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 18.

Dia214

2017. augusztus 10.

Nekem nagyon tetszik ez a szempillaspilál. Hatalmas pillákat tudtam vele készíteni az amúgy rövid szempilláimból. A szemem sarkában viszont kicsit tapasztott de kis ügyeskedéssel ezt el lehet kerülni. :)
Az ára viszont (nekem) egy kicsit húzós.

Dia214
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 10.

Az ára viszont (nekem) egy kicsit húzós.

Cathi

2017. augusztus 7.

Hónapok óta megvan, de most bontottam ki. Az én rövid, egyenes szempilláimból nagyon szép pillákat csinál, viszont eléggé összeragasztja őket.
Kicsit lemaszatolódott, de nem vészes. összességében egész jó kis spirál

Cathi
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 7.

Kicsit lemaszatolódott, de nem vészes. összességében egész jó kis spirál

laracroft

2017. augusztus 6.

Hát ez nem jó, de legalább nem is olyan rossz. Vagyis nekem nem tetszik. Nagy, összetapadt pókláb pillákat csinál, ami valóban látványos, de engem picit zavar. A színe elég intenzív fekete, de sok festéket visz fel. A keféje nekem túl kemény (mármint a sörték). Közepesen tartós, nekem azért a melegben picit maszatolódik, de nem vészes. Nem ez a kedvenc spirálom a márkától,de egynek elmegy.

laracroft
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 6.

ddorcsii

2017. július 28.

Én imádom :) A páromtól kaptam, nekem HATALMAS pillákat csinál. Nem ragad, nem tapad, nem pereg le, szépen ível és szétválaszt.

ddorcsii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 28.

kisvirci

2017. július 25.

Régebben sokat használtam a mangás spirált a L'oréaltól, azt szerettem, de utána vettem 1-2 olyan spirált ettől a márkától hogy tiszta pénzkidobásnak ítéltem. Gondoltam megpróbálom újra....és bejött :)) Nekem ez egy új kedvencem lett!!!!! Szépen íveli a pillákat, nem ragad össze, a keféje szuper jó (még ha első látásra furának is tűnik...) és tartós!!!! Egész napos!!!! Egy dolgot sajnálok nagyon, ami nem magának a spirálnak a hibája: külföldön vettem meg, ott szépen becsomagolva árulják, más ki nem bonthatja csak aki megveszi.....ellenben itthon az összes drogériában gusztustalan állapotban vannak a spirálok, mert mindenki nyitogatja, próbálgatja őket!!! Miért nem lehet itthon is az összes sminkterméket rendesen becsomagolva árulni???? :(

kisvirci
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 25.

giny96

2017. július 22.

Ez az első L'Oreal szempillaspirálom, de gondoltam befektetek egybe, kíváncsi voltam mit tud. A keféje elég érdekes számomra, de gyönyörűen szétválasztja a pilláimat, és nekem egyáltalán nem csomósította be őket. Inkább hosszítja, mint dúsítja, de elégedett vagyok a végeredménnyel, és nagyon tartós is. Viszont vannak ennél olcsóbb spirálok is, amik ugyanazt a teljesítményt nyújtják.

giny96
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 22.

Zita0606

2017. július 21.

Mivel szögegyenes, vékony, ritkás (de legalább hosszú... :) ) szempilláim vannak, mindig keresem a göndörítő és dúsító spirálokat, hogy a maximumot tudjam kihozni az alapfelszereltségemből. Ez az első spirál, ami az első átspirálozás után szemmel láthatóan emeli meg a pilláimat. Alig akartam hinni a szememnek, mikor láttam, hogy a festék hatására szó szerint elkezd felfelé masírozni és kunkorodni a pillám. :) Ez egy hatalmas plusz pont. A hosszát is szépen kiemeli, átlagos mértékben dúsít is, bár kissé póklábas a végeredmény, ha nem elég óvatos az ember. Valóban kicsit sok festéket vesz fel, de el lehet oszlatni, és a kefe rövid sörtéi miatt minimális a maszatolás felvitelkor. Nekem egész nap pergés, elkenődés, lefolyás mentesen volt nyílt tekintetű őzike szemem tőle, a nap végén pedig micellás vízzel könnyen lejött. Nem csodaszer, de egy nagyon jó spirál.

Zita0606
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 21.

Hidratálók: Caprylyl Glycol, Butylene Glycol

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Steareth-20 ti I eu 2 1

Bőrpuhító (emollient).

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Gliceridek és behensav keveréke. Bőrpuhító (emollient) és emulgáló szer.

Tartósítószer.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!