KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

L'Oreal Paris

Ár:   2999 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   9,1 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: mizse, Módosítva: 2017. július 28.

Kiszerelés:   9,1 ml

"Itt az idő, hogy búcsút mondj az unalmas pilláknak az új, Quick Mega Volume formulájú szempillaspirállal, mely megemli és göndöríti a pilláidat. Próbáld ki az új L'Oréal Paris Mega Volume Miss Baby Roll Black szempillaspirált! Kényeztesd magadat az új összetétellel a kellemes sminkélményért. Az eredmény: mega ívelt és mega dús szempillák!"

[VIDEO] L'Oreal, MAC és Lancôme szempillaspirál újdonságokat teszteltünk

Ár: 1500 , Eladó: KeroChan
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel lehetséges

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

hgabriella97

2017. október 17.

Galmour napokon vettem féláron de nem is tudom... Összetapasztja a szempilláimat, pókláb hatást kelt, semmi természetesség nincs benne. :(

hgabriella97
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 17.

honey14

2017. október 17.

Hát ez valami zseniális!!! Félve vettem meg, sőt csak második körös vásárlásra mertem a kosaramba tenni, hála a jó kritikáknak. Ránézésre elég fura és voltak kétségeim mennyire lesz ez hatékony....de egyszerűen szuper. Gyönyörű hosszú, dús pillákat tudok vele készíteni, nagyon szeretem!!!

honey14

mnikolett93

2017. október 16.

Glamour napokon vásároltam én is féláron, hála a nagy népszerűségének, nem tudtam ott hagyni. Örülök,hogy kipróbáltam, szép, hosszú pillákat csinál, nem tapad össze, jól elválasztottak a szálak, ám nekem hiányzik az a várva-várt WOW hatás..nem kőrözi le a jól bevált maybelline spirálokat, sem a catrice glam&doll-t, mindenesetre nem egy rossz termék...csak a hype-nak köszönhetően valami többet vártam.
Amit szeretek benne viszont,hogy tartós,nem pereg,nem potyog, egész nap a helyén marad. :)

mnikolett93
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. október 16.

szelesviki

2017. október 16.

Glamour napok alkalmával jutottam hozzá, így féláron nagyon megérte :) Elégedett vagyok vele, szerintem kihozza a maximumot a pilláimból. Nekem dúsít és hosszabbít is. Az alsó szempilláim is szépen ki lehet festeni vele. Először megijedtem, hogy milyen sok festéket vesz fel, de a kefe érdekes kialakítása miatt nem visz fel a kelleténél több festéket. Tartós és lemosni sem lehetetlenség :)

szelesviki
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 16.

agnesgrea

2017. október 13.

Számomra is hatalmas csalódás, többet vártam tőle. Ívelt, hosszú pillákat csinál egy rétegben. Viszont nem dúsít és így nem tetszik. 2 rétegban már pókláb pillákat csinál, felkenődik és alig lehet leszedni. Legalább tartós!

agnesgrea
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 13.

Mintia

2017. október 12.

Csak szóról-szóra az előttem lévőt tudom idézni: " Rengeteg festéket vett fel, összeálltak a pilláim tőle, dúsítani semmit nem dúsított (nyilván, ha egy raklap pillát "összeragaszt", akkor vastagabbnak tűnnek, de nem szép látvány"

Remélem kicsit oxidálódik a festék, és könnyebb lesz használni, mert ez még féláron is katasztrófa kategória. Nem értem a sok pozitív véleményt?!

Mintia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 12.

Whosthatfitgirl

2017. október 12.

Update:

Sajnos utóbb kiderült, hogy irritálja is a szemem (pedig ilyennel még nem találkoztam L'Oreal termékek esetében, elég sokat használok), szóval érzékeny szeműek vigyázzatok! :((

Az itt olvasott szinte csak pozitív vélemények hatására vettem meg. Sajnos nekem viszont nagy csalódás volt, így első használat után. :((( Rengeteg festéket vett fel, összeálltak a pilláim tőle, dúsítani semmit nem dúsított (nyilván, ha egy raklap pillát "összeragaszt", akkor vastagabbnak tűnnek, de nem szép látvány... :D), hosszabbított viszont. Már bánom, hogy teljes áron vettem meg, nem érte meg...

Whosthatfitgirl
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 12.

Update:

RDTIMI

(!)
2017. október 10.

Elsőre nehéz volt használni, , főleg a bal szememen. :-) Összeragadtak a szempilláim, túl sok volt a festék. Aztán többszöri próbálkozás után kitapasztaltam, hogyan vigyem fel a pilláimra, azóta imádom!!!! Tényleg nagyon szép szempillákat csinál, barátnőm szerint olyan, mintha műszempilláim lennének. Szeretem!

RDTIMI
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 10.

Barbara95

2017. október 9.

Jó kis spirál, nekem nem ragadnak össze tőle a szempilláim, az állaga pont jó. A mega íveltség valóban megvan, viszont a mega dússág elmaradt.

Barbara95
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 9.

Sheila

2017. október 3.

Nekem alapvetően bejönnek a L'oréal spirálok, de ettől nem vagy lenyűgözve...A keféje tetszik, jól használható, de a festék már elsőre is túl száraznak tűnik, ezért elég nehéz felküzdenem a szempilláimra, hogy egyáltalán látsszon belőle vmi.
(Megjegyzés: egyébként simán lehet, hogy ez amiatt van, mert a sok ****** orrba-szájba nyitogatja a spirálokat a boltban, ezért ha nincs gyárilag leragasztva - sajnos ez nem volt - akkor igyekszem leghátulról elvenni, azt hátha nem nyitogatták, de sajnos ezt nem tudhatom :-(
Még nem mondtam le róla, de egyelőre 3*

Sheila
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 3.

Még nem mondtam le róla, de egyelőre 3*

Hidratálók: Caprylyl Glycol, Butylene Glycol

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Steareth-20 ti I eu 2 1

Bőrpuhító (emollient).

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Gliceridek és behensav keveréke. Bőrpuhító (emollient) és emulgáló szer.

Tartósítószer.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!