L'Oreal Paris

Ár:   2999 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   9,1 ml   Bőrtípus:   Minden
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 2899-ért megnézem

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: mizse, Módosítva: 2017. július 28.

Kiszerelés:   9,1 ml
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 2899

"Itt az idő, hogy búcsút mondj az unalmas pilláknak az új, Quick Mega Volume formulájú szempillaspirállal, mely megemli és göndöríti a pilláidat. Próbáld ki az új L'Oréal Paris Mega Volume Miss Baby Roll Black szempillaspirált! Kényeztesd magadat az új összetétellel a kellemes sminkélményért. Az eredmény: mega ívelt és mega dús szempillák!"

[VIDEO] L'Oreal, MAC és Lancôme szempillaspirál újdonságokat teszteltünk

Ár: 2899, Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 700 , Eladó: peppi
Állapot: Új, Helyszín: Győr, fizetés: Személyesen vagy postai úton

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Bettii98

2018. szeptember 13.

Összecsomosítja a pillákat,nem hosszít,nem szép a végeredmény.

Bettii98
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 13.

Összecsomosítja a pillákat,nem hosszít,nem szép a végeredmény.

nusysan

2018. szeptember 7.

Imádtam. Csak amiatt nem ezt vettem újra, mert abban a rossmannban ahova el tudtam rohanni újat venni nincsen L'oreal. Ezért a maybelline lash sensationalt vettem újra, de úgy érzem ez a kettő lesz a két kedvenc, akik között váltogatni fogok egy darabig.

nusysan
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 7.

barnajudit87

2018. augusztus 29.

Számomra pénzkidobás volt. A keféje miatt nem tudtam vele dolgozni.

barnajudit87
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 29.

Számomra pénzkidobás volt. A keféje miatt nem tudtam vele dolgozni.

keserutimi

2018. augusztus 19.

A tavalyi, őszi Glamour napokon vettem meg.
Az első pár alkalommal sok festéket vett fel, mindenképp le kellett törölni a felesleget, anélkül összeragasztotta a szempilláimat. Kb. 3-4 hét után normalizálódott a mennyiség felvétel. A Niveas micellásvíz alig hozta le az elején, akkor a Biodermasat kellett bevetnem, de még azzal is továbbtartott a leszedés, mint kellene. Konkrétan majdnem olyan a formulája, mint egy vízálló spirálnak, viszont cserébe alig kopik, és nap végéig kitart egy minimális potyogással.
Nem venném újra, de egyszer ki lehetett próbálni.

keserutimi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 19.

A tavalyi, őszi Glamour napokon vettem meg.
Nem venném újra, de egyszer ki lehetett próbálni.

Anheszenamon

2018. augusztus 17.

Update: használom már egy ideje de nem lettem elégedettebb. Sőt! Több használat után elkezdte összeragasztani a szempilláimat. Barátnőm is kipróbálta és borzalmas pókláb hatású, csomós pillákat csinált neki is. Ráadásul az én pilláimon semmit nem is göndörít. Biztos, hogy nem venném újra, és az árát sem éri meg.

2018.06.22 Ár-érték arányban nem egy kiemelkedő termék. Nekem átlagos pillákat csinál, nap végén elég nehéz eltávolítani. A micellás víz nem szedi le, kétfázisú Garnier szemfestéklemosóval vagy a Clinqiue Take The Day Off balzsamával mosom le, de ezekkel is eltart egy ideig mire maradéktalanul eltávolítom. Nem pereg, nem potyog, mégsem vagyok elégedett vele, mert nem csinál szép dús pillákat. Vannak ennél sokkal jobb spirálok olcsóbban is.

Anheszenamon
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 17.

brethalia

2018. augusztus 17.

2018. 04. 16.

Nagyon régóta fájt rá a fogam, most végre Glamour napokon megvehettem.
Eléggé csalódott vagyok, mert összeragasztja a pilláimat és macerás szétválasztgatni. :( Hosszít meg feketít, de egyelőre nem vagyok oda érte.
Lehet, hogy később még jobban megbarátkozunk egymással, akkor jövök frissíteni, de ez így most csak két csillag.

2018. 08. 17.

Kap még egy csillagot, mert pár hét használat után kicsit javult a helyzet, de sajnos a sok csomósodás miatt továbbra is macerás volt a használata.

brethalia
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 17.

2018. 04. 16.

Nagyon régóta fájt rá a fogam, most végre Glamour napokon megvehettem.

2018. 08. 17.

abicicaaa

2018. augusztus 9.

Eza spiral mindenhogy sz*r, pedig nagyon akartam szeretni. Cuki csomagolas, cuki nev, hype, de nem tetszik a vegeredmeny.
Rengeteg festeket vesz fel a spiral. Probaltam beledolgozni a pillaimba sokáig, poklabkent alltak ossze - es nem a szep, dus fajtaba.
Probaltam egyszer, max ketszer atsuhanni vele a pillaimon, ugyanugy poklab.
Probaltam zsebkendobe torolni/lehuzogatni a felesleges festéket, meg mindig poklab.
Leszedtem az osszes festeket rola, beletoroltem zsebkendobe, igy pedig tul termeszetes hatasu pillakat adott, es meg a tubus fele is elfogyott.
Azt mondtam magamnak az elejen egye fene, elhasznalom, de 3 honap utan a kukában landolt.

abicicaaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 9.

Probaltam egyszer, max ketszer atsuhanni vele a pillaimon, ugyanugy poklab.

zsofi02

2018. augusztus 8.

Ahogy már írták is, jó, de nem igazán éri meg, max. Glamour-napokon féláron. Nekem teljesen bevált, egyedüli negatívum, hogy gyorsan kiszáradt.

zsofi02
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 8.

dodiszabo

Korcsoport: < 18
2018. július 31.

Nem rossz spirál, de szerintem ilyesmit már olcsóbb árkategóriában is lehet kapni. Sok festéket vesz fel, ha lehúzom róla a maradékot akkor teljesen jó, viszont ha nem akkor nagyon csomósak lesznek a pilláim.

dodiszabo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. július 31.

krszt0303

2018. július 22.

Nekem nagyon tetszett szép,hosszú pilláim lesznek tőle.Egyetlen bajom van vele hogy kicsit sok festéket visz fel egyszerre,de ezt lehet korrigálni.

krszt0303
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 22.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Caprylyl Glycol, Butylene Glycol

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Steareth-20 ti I eu 2 1

Bőrpuhító (emollient).

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Gliceridek és behensav keveréke. Bőrpuhító (emollient) és emulgáló szer.

Tartósítószer.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!