KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

L'Oreal Paris

Ár:   2999 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   9,1 ml   Bőrtípus:   Minden
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 2899-ért megnézem

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: mizse, Módosítva: 2017. július 28.

Kiszerelés:   9,1 ml
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 2899

"Itt az idő, hogy búcsút mondj az unalmas pilláknak az új, Quick Mega Volume formulájú szempillaspirállal, mely megemli és göndöríti a pilláidat. Próbáld ki az új L'Oréal Paris Mega Volume Miss Baby Roll Black szempillaspirált! Kényeztesd magadat az új összetétellel a kellemes sminkélményért. Az eredmény: mega ívelt és mega dús szempillák!"

[VIDEO] L'Oreal, MAC és Lancôme szempillaspirál újdonságokat teszteltünk

Ár: 2899, Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 1500 , Eladó: KeroChan
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel lehetséges

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Anika666

2017. december 11.

Nekem egyik kedvencem lett ez a szempillaspirál, gyönyörű fekete és dús pillákat varázsol.

Anika666
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 11.

tika

2017. december 10.

Az órási blogger hype miatt vettem meg, drágállottam. Túl sok festéket visz fel, végülis ha sikerül jól felvinni akkor már oké, de meg kell vele szenvedni. Várom hogy elfogyjon, sajnálom kidobni, de nem fogom újra megvenni.

tika
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 10.

Milva07

2017. december 6.

Maximálisan impulzus-vásárlás volt, ami ritkán sül jól el...Most viszont teljesen , sem megbánás, sem bosszankodás. "Aztamindenithűha" szempillákat festettem vele reggel és most, majd 12 óra elteltével is hibátlan. Mivel általában a szememet hangsúlyozom inkább sminkelésnél, így két rétegben kentem, de nem is lehetne többet, mert konkrétan a szemhéjamig ívelte/hosszabbította a pillákat, pedig nem lelógós.Egy szóval: tetszik,újra vevős.

Milva07
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. december 6.

kismacska00

2017. december 6.

Gyenge közepes, mert végtére is elhasználom. Másik kefével fogom ugyan ezt tenni, mert a festék végülis nem rossz. A felvett festék mennyiségével nekem nem lenne gondom, sőt talán ez az egyik legjobb benne számomra – hogy viszonylag többet visz fel (de nem kell lehúzogatni, mielőtt nekiállok), tehát már elsőre kész is lehetne a szempilla, de nem. A végeken rendre csomókat csinál és furán póklábasít, amit utólag nagyon nehéz javítani. Felesleges dolog ez a körkörös kefe szerintem, inkább csak ront a minőségen. Elég nehéz is lemosni: amikor este azt gondolom, hogy most kész, vége, le van mosva, reggelre akkor is ott lesz egy kis réteg festék a szemem alatt. Cserébe nem pereg, de az agresszív festékhez képest meglepő módon nekem felülre bizony felkenődik. Hát nem egy csodaszer, na.

kismacska00
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 6.

cherry93

2017. december 3.

Ez a spirál is ékes példája annak, miért nem veszek fancy márkák drága spiráljaiból soha. Most elkövettem ezt a hibát.. az első néhány használat iszonyat csalódás volt, tapasztott, nehéz volt vele dolgozni. Ez a probléma a festék száradásával mérséklődött, de még mindig nehézkes vele szép hatást elérni. 3000 forintért többet vár az ember, pláne, hogy a 900 forintos Lovely spirálommal műszempilla hatást tudok elérni, ezzel meg még jobb pillanatomban is csak futottak még kategória.

cherry93
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 3.

Gabica28

2017. december 3.

A keféjével nem vagyok kibékülve.. rengeteg festéket vesz fel, így valamikor nem túl szép a végeredmény. Nekem elég dús hosszú szempillám van,kb a szemöldökömig felér :D ha szépen sikerül kifesteni magam vele akkor tetszik benne, hogy nem kenődik fel a festék a szemhéjamra és egyáltalán nem pereg. Nem biztos hogy újra fogom venni.

Gabica28
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 3.

birdnerd

2017. december 2.

Nagyon jó kis spirál, egész nap tart, még egy 1 órás edzést is kibírt, nem pörgött le. Kicsit dúsít, jobban hosszabbít, olyan babás hatást kelt. Be kell valljam, a külseje miatt vettem meg, ez a rózsaszín a gyengém, de abszolút megszerettem a "tudását" is.

birdnerd
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 2.

Leander

2017. december 1.

Nekem nem jött be - egy gyengécske/átlagos spirál. Használható, teszi a dolgát nagyjából, nem irritál, de nagyon nehezen mosható le, így könnyen károsítja a pillákat, nehéz használni a kefét, könnyű vele összekenni a szemhéjat, pedig már közel 20 éve majdnem minden nap sminkelek, szóval nem érzem, hogy az én gyakorlatomon múlna. Annyit valószínűleg érdemes hozzáfűznöm, hogy szerencsére eléggé dús és hosszú pilláim vannak. Így nekem elsősorban arra kell a spirál, hogy színt adjon és mindezt úgy, hogy szépen kiemeli és lehetőleg nem ragasztja össze a pilláim. Lehet, hogy ritkás, rövidebb pillákkal jobb eredményt hoz. De eleve viszonylag hosszú és dús pillákra nem igazán jó: nem lesz dúsabb hatású, sőt, mivel könnyen összeragasztja a pillákat, így inkább ront a helyzeten. A színe az szép mély fekete, azzal nincs gond és tartósnak is eléggé tartós. Nem egy vállalhatatlan spirál, de árkategóriájában (és alatta is) vannak sokkal jobb termékek.

Leander
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 1.

Eszter06

2017. november 30.

Szépen kiemeli és dúsítja a pilláimat. A feje miatt kíváncsi voltam de imádom!! Csodálatos! Nem tudok róla rosszat írni. Nem pereg szépen tart.

Eszter06
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 30.

quika

2017. november 27.

kb 2 hete hasznalom, es nagyon tetszik. Konnyu vele szep pillakat csinalni, nagyon tartos, kiados bogest is atveszelt lefolyas nelkul:D es nem nehez lemosni. Szoval bejott.

quika
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 27.

Hidratálók: Caprylyl Glycol, Butylene Glycol

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Steareth-20 ti I eu 2 1

Bőrpuhító (emollient).

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Gliceridek és behensav keveréke. Bőrpuhító (emollient) és emulgáló szer.

Tartósítószer.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!