KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

L'Oreal Paris

Ár:   4000 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2018. március 19.

A L'oreal első szemöldök pomádéja. A magasan pigmentált, könnyed textúra gondoskodik a természetes kinézetű szemöldökökről.

Ár: 2900 , Eladó: Evolintentz
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel Budapesten, postázás, foxpost előre utalás esetén
Ár: 2000 , Eladó: Vicus7
Állapot: 1-szer kipróbált, Helyszín: --, fizetés: --

Tubi888

2018. július 19.

Eddig port használtam és a strandszezon miatt gondoltam kipróbálom!Nekem bevált!Jól bírja a vizet is!
Sokan írták, hogy nem szeretik az ecsetét nekem tökéletes! Szépen lehet vele dolgozni és kevés kell belőle!

Tubi888
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 19.

M_Reni

2018. május 14.

Glamour napokon vettem. Nagyon jó kis termék. A saját ecset nem rossz, de nem is jó. Egy Artdeco szemöldök ecsettel használom, azzal nagyon szépen fel lehet vinni. Nagyon kevés is elég belőle, szinte csak hozzá érintem az ecsetet, szóval sokáig elég lesz. Nekem 5 csillag.

M_Reni
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 14.

gyongyikeolasz

2018. május 12.

Joy napokon szereztem be féláron és ez a legjobb szemöldök termék amit valaha használtam. Plusz pozitívum, hogy az ecsetet is nagyon jól lehet használni. Elég belőle kevés mert nagyon pigmentált.

gyongyikeolasz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 12.

sparksy

Korcsoport: < 18
2018. május 7.

Glamour napokon vettem, kiprobáltam több ecsettel is, aztan rájöttem, hogy az essence szemhéjtus ecsete tökéletes hozzá. Ha nem eleg vékony, tömött és kemény az ecset akkor potyog és csomósodik. Nagyon vékonyan kell belőle a festéket felszedni külonben csúnya lesz a végeredmény és a festék maga a kis tárolóban csomos lesz, amióta ezekre rájöttem tökéletesre tudom csinálni a szemöldökömet ezzel is, az alverdes verziót is nagyon szerettem, de ahhoz kellett a végén még szemöldök púderrel egy réteg, erre nem. Nem tudok még neki 5 csillagot adni, nem használom elég ideje, de visszajövök majd updatelni.

sparksy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. május 7.

barbusci

2018. május 6.

Egyetértek mindenkivel, aki szerint csomósodik és potyog, való igaz., viszont nagyon szép szemöldököt lehet vele készíteni, pigmentált, ecset is használható, nincs az a ronda "vörös" hatás. Kedvenc lett, de a csomósodással lehetne valamit kezdeni, mert ront a minőségen.

barbusci
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 6.

Ticsinky

2018. május 2.

Szuper termék!
Könnyű vele dolgozni, tartós és számomra a színe is tökéletes. (104 Brunette)
A termék csomagolása a kis ecsetkével nekem kifejezetten tetszik. :)

Ticsinky
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 2.

Szuper termék!
Könnyű vele dolgozni, tartós és számomra a színe is tökéletes. (104 Brunette)
A termék csomagolása a kis ecsetkével nekem kifejezetten tetszik. :)

nkltt

2018. május 1.

szemöldök színezésére ceruzát rég nem használok már, a catrice filces színezője volt a befutó eddig nálam. Most már ketten vannak, nagyon megszerettem , az állaga is szuper, könnyű kezelni, és szerintem az ecset sem rossz. Mindennapos használat mellett is kevés fogy belőle, úgyhogy glamour-os kuponnal bőven megérte az árát

nkltt
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 1.

Patrienn

2018. május 1.

Glamour napok alatt szereztem meg, miért ne alapon. Korábban próbáltam ceruzával és porral is kitölteni a szemöldököm és a ceruzás megoldás nagyon sokáig bevált módszer volt nálam, egészen addig amíg nem jött szembe velem ez a termék.
Az elején megkellett szoknom, hogy nagyon kevéss termékkel is sokra megyek ugyanis tényleg nagyon pigmentált. Meg kell tanulni használni, de ha az meg van utána már gond nélkül megy ezzel a szemöldök rajzolás.

Patrienn
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 1.

juhaszvivike

2018. április 25.

Van szemöldököm bőven, kitölteni és kontúrt adni szoktam. Erre kiválóan megfelel. Szerintem meg kell tanulni vele dolgozni, mert teljesen más, mint pl.egy ceruza. Nem maszatos, nekem nem potyog, szépen a helyén marad. Bevált!

juhaszvivike
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 25.

Livus12

2018. április 21.

Glamour napon szereztem be!
Annyira megszerettem hogy ha nem lett volna 50% -os kupon , akkor is megvettem volna. Könnyen lehet használni, szuper tartós, egész nap a helyén marad. Mielőtt megvettem , egy Maybelline szemöldök ceruzát használtam és azt hittem ennél már nem lesz jobb. De jött ez a kis szupi termék.

Újra fogom venni!

Livus12
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 21.

Glamour napon szereztem be!

Újra fogom venni!

Emolliensek: Cyclopentasiloxane, Trimethylsiloxysilicate, Isododecane, Cyclohexasiloxane, Silica Silylate
Szilikonok: Cyclopentasiloxane, Trimethylsiloxysilicate, Cyclohexasiloxane

Ceresin 0 0