KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

L'Oreal Paris

Ár:   £9.99   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   6,4 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Boombapple, az összetevőket feltöltötte: dizabella01, Módosítva: 2017. október 9.

Ár:   £9.99
Kiszerelés:   6,4 ml

Hosszító és dúsító szempillaspirál. Ultra-puha ecset, selymes és sima formula ricinusolajjal, melytől a szempillák puhák lesznek, akár a madártoll.

• 107 nőből 90% intenzív és dús szempillákat látott.
  • 98%-uk hosszabbító hatását tapasztalta.
  • 91% egyetért azzal, hogy nem pereg.

molnargnoemi

2017. október 13.

Nagyon vártam már, hogy megérkezzen Európába. Akciósan jutottam hozzá, ahogy megláttam már vettem is le a polcról. Tökéletes, imádom! Pár napja használom, de gyönyörű szempillákat tudok vele csinálni, tényleg hosszabbít és dúsít, nekem puhák maradnak a szempilláim 2 réteg festék után is. Tartós is, reggel 6.30-kor felteszem és estére sem pereg. Amiért adnék még plusz pontot ha lehetne: ő az első drogériás spirál, amit a kis dobozában pillantottam meg a polcon, így drasztikusan csökken az esélye, hogy az ember lánya félig beszáradt spirált vegyen..

molnargnoemi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 13.

motiviana92

2017. augusztus 13.

Az elmúlt egy évben kb 20 szempillaspiràt vettem, eddig ez a legjobb...ha lehúzom a tubus szélén akkor pont elég festéket vesz fel....egyértelműen dúsít és hosszabbít... könnyű lemosni, szerintem ilyen áron ajándék

motiviana92
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 13.

Hidratálók: Caprylyl Glycol, Butylene Glycol

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Steareth-20 ti I eu 2 1

Bőrpuhító (emollient).

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Gliceridek és behensav keveréke. Bőrpuhító (emollient) és emulgáló szer.

Tartósítószer.