KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

L'Oreal Paris

Ár:   £9.99   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: Boombapple, az összetevőket feltöltötte: dizabella01, Módosítva: 2017. augusztus 10.

Ár:   £9.99

Hosszító és dúsító szempillaspirál. Ultra-puha ecset, selymes és sima formula ricinusolajjal, melytől a szempillák puhák lesznek, akár a madártoll.

• 107 nőből 90% intenzív és dús szempillákat látott.
  • 98%-uk hosszabbító hatását tapasztalta.
  • 91% egyetért azzal, hogy nem pereg.

A krém összetevőlistája ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

motiviana92

2017. augusztus 13.

Az elmúlt egy évben kb 20 szempillaspiràt vettem, eddig ez a legjobb...ha lehúzom a tubus szélén akkor pont elég festéket vesz fel....egyértelműen dúsít és hosszabbít... könnyű lemosni, szerintem ilyen áron ajándék

motiviana92
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 13.