KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

L'Oreal Paris

Ár:   4600 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   6,4 ml   Bőrtípus:   Minden
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 3999-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Boombapple, az összetevőket feltöltötte: dizabella01, Módosítva: 2017. december 17.

Kiszerelés:   6,4 ml
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 3999

Hosszító és dúsító szempillaspirál. Ultra-puha ecset, selymes és sima formula ricinusolajjal, melytől a szempillák puhák lesznek, akár a madártoll.

• 107 nőből 90% intenzív és dús szempillákat látott.
  • 98%-uk hosszabbító hatását tapasztalta.
  • 91% egyetért azzal, hogy nem pereg.
Újdonság-teszt: L'Oreal Paris Paradise Extatic szempillaspirál

Ár: 3999, Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 3900 , Eladó: Zsofi0417
Állapot: Kipróbált, Helyszín: Debrecen/Budapest, fizetés: Postán/ személyes átvétellel
Ár: 3500 Ft (+postaköltség) , Eladó: Maja77
Állapot: Egyszer-kétszer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel, de postázom is

SPetrus94

2018. június 20.

Meg kell tanulni bánni vele, az elején én is szenvedtem rendesen. Aztán szépen lassan ráéreztem a használatára és most már nem cserélném le semmi másra. Elképesztően dús és hosszú pillákat varázsol, többen is megkérdezték, hogy műszempilláim vannak-e?! :)

SPetrus94
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 20.

Barby15

2018. június 18.

Szörnyű....az elején annyira csomósít hogy az valami katasztrófa,aztán mikor már kezd beszáradni tényleg szép pillákat csinál ,de 5 percre rá elkezd peregni.És nem kicsi ami még megbocsájtható lenne,hanem nagyon.Nem éri meg az árát.

Barby15
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 18.

borb.biaa

2018. június 17.

Nagyon szép pillákat csinál, illetve elég tartós is, viszont hajlamos túl sok festéket felvenni a kefe, illetve nekem elég hamar, kb. 1.5-2 hónap után beszáradt. Ennek tudatában eredeti áron biztos nem venném újra.

borb.biaa
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 17.

fanninad

2018. június 16.

Lehet, hogy csak túl sokat vártam tőle, de nem annyira jött be, s ez alapján kicsit drágállom is. Nem választotta szét olyan szépen a pilláim, összeragadtak tőle még akkor is, ha figyeltem, hogy ne tegyek rá annyi festéket, mint amennyit a kefe amúgy magától felvesz (ami rengeteg ez esetben...). Ebben az árkategóriában vannak még a márkának is sokkal jobb spiráljai...

fanninad
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 16.

Veronika8614

2018. június 15.

Nem volt rossz, de nagyon durvan elkezdett hullani tőle a szempillám :( . Azokon a napokon, amimor ezt használtam, lemosáskor mindig sok szempillaszálam kijött, pedig a ricinus olaj tartalma miatt lelkes voltam, hogy az milyen jó. Egyebként az egyik kedvenc spirálom a Miss Manga, meg szeretem a márka spiráljait, de ebben van valami, ami az én pilláimnak legalábbis, nem tesz jót.

Veronika8614
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 15.

csakakencefice

2018. június 15.

Nem rossz termék, de nem változtatta meg az életemet. Szép pillákat lehet vele festeni, szépen dolgozik a kefe, látványos az eredmény, de ezt a hatást elértem már jóval kedvezőbb árú essence spirállal is. Valószínűleg nem újravevős, az ára miatt. Joy-napokon vásároltam, de sajnos még így is találnék nála olcsóbban nagyon hasonló adottságú terméket.

csakakencefice
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 15.

Baagnes

2018. június 15.

Nem rossz, de nem is jo. Ujra venni biztos nem fogom. Nagyon hamar besurusodik, es nekem pereg napkozben. Ennel azert vannak sokkal jobb spiralok!

Baagnes
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 15.

Mintia

2018. június 13.

Aki ezt írta: "A negyed ennyibe kerülő Lovely spirál milliószor jobb." tőle igazán megnéznék egy összehasonlító képet. Vagy ennyit számítana kinek milyen a szempillája? :D Nekem alapból hosszú pilláim vannak, csak dúsítani, feketébbé tenni kell őket. Mindkét spirál megvan, ez a L'Oréal valami álom, de tényleg. Hosszít, dúsít, nem kopik, nem maszatolódik. Ehhez képest a Lovely semmit nem csinál az én pilláimmal, olyanok mint smink nélkül. :) Teljes áron nem venném meg, de szinte mindig vannak akciók, most 3000-ért csaptam le rá, teljesen megéri a pénzét.

Mintia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 13.

greyhound

2018. június 13.

A legjobb L'Oréal szempillaspirál. Imádom a nagy, hagyományos kefét, a festék állaga, színe is tökéletes. Szép, hosszú, különálló pillákat varázsol, igazi műszempillahatás.

greyhound
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 13.

kkata87

2018. június 11.

Az elején túl sok festéket vesz fel, és képtelenség normálisan rázárni a tetjét anélkül hogy az egész tiszta festék ne lenne. Majd 3-4 hét után hiphopp normális állagúvá válik, és ha van egy kis szerencséd 2 hétig normális szempillaspirálként funkcionál. Ezután hirtelen annyira besűrűsödik, hogy lehetetlen használni. Tehát, kb 1,5- 2 hónap alatt teljesen beszárad. Ami az árát tekintve több mint luxus...
Napi szinten használok szempillaspirált, nagyon sajnálom, hogy ilyen gyorsan beszárad, mert maga a festék jó lenne (az állagot leszámítva) illetve a kefe is nagyon jó, szép pillákat lehet(ne) vele festeni. De így nem ajánlom sajnos, pénzkidobásnak tartom. Az ára nagyon magas ahhoz, hogy másfél -2 havonta vegyek belőle egy újat.Kár érte, mert általában szeretem a L'oreal szempillaspirálokat, de ez nagyon nem az igazi... :(

kkata87
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 11.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Caprylyl Glycol, Butylene Glycol

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Steareth-20 ti I eu 2 1

Bőrpuhító (emollient).

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Gliceridek és behensav keveréke. Bőrpuhító (emollient) és emulgáló szer.

Tartósítószer.