KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

L'Oreal Paris

Ár:   2300 Ft   Kategória:   Hajfestékek

A krémet feltöltötte: Timi78, Módosítva: 2016. június 30.

Kategória:   Hajfestékek

Tartós hajfesték, mely ultra-intenzív színt biztosít, akár 8 héten keresztül.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

anikoo

2017. augusztus 13.

Sokáig Syoss Los Angeles szőkével festettem a hajam, gondoltam most kipróbálok más árnylatot. Hiba volt, nagy hiba! 9.1 árnyalatért dobtam ki pénzt.
A tövét leszámítva a hajam konkrétan szürke lett, pedig a 20 perc tőfestés után a végeken a javasolt 10 helyett csak 4 percig hagytam a hajamon és a tövén is 20 helyett 15 percig volt fent. Festés után 6x mostam meg a hajam, egy fokkal jobb lett, de még mindig szürke, így most ki fogom próbálni óvatosan a c-vitaminos pakolást, hátha az leszedi a szürke árnyalatot.
Soha többet ilyen festék!

Update: c-vitaminos pakolás néhány percig fenn hagyva teljes hajon leszedte a szürke színt! (ha valaki ezzel próbálkozna javaslom folyamatosan figyelni a hajat, nehogy csibesárga legyen a végeredmény, tényleg elég csak pár perc)

anikoo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 13.

Soha többet ilyen festék!

RenykeBartha

2017. augusztus 12.

Ombré hajam van és a végeit szerettem volna befesteni, felfrissiteni a szöke szint. Semmit sem ér ez a festék, annyi a jo benne, hogy nem roncsolta a hajvégeimet, nem száritotta ki, és van benne egy nagyon jo hajbalzsam is. De nem hajvégápolot hanem festéket kerestem, annak kicsit drága. Nem veszem ujra.

RenykeBartha
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 12.

RebekaS

2017. március 16.

Sokáig kerestem a megfelelő hajfestéket, de úgy érzem végre megtaláltam! Ez a hajfesték fantasztikus! Állaga közepesen folyékony, de könnyű dolgozni vele, a szaga enyhén szúrós, de más festékekhez képest abszolút jóillatúnak mondanám. Vékony szálú, töredezett hajvégű hajamat egyáltalán nem roncsolja. Mióta ezt használom végre elkezdett nőni a hajam! :) A 8.1 Copenhagen Light Ash Blond és a 9.1 Viking Light Ash Blond színt próbáltam. Árnyalatban ugyanaz, de a Viking kicsit világosabb. A végeredmény pedig egy egy csodálatos nagyon természetes, gyönyörű fényes, csillógó hajszín, ami nem sárgul! Imádom! :)

RebekaS
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 16.

Patrisa16

2016. szeptember 7.

Ennyi pénzért lehet hathatósabb is.

Patrisa16
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. szeptember 7.

Ennyi pénzért lehet hathatósabb is.

Timi78

2016. június 23.

Kiváncsi vagyok, hogy másnak működik-e ez a hajfesték. Nekem óriási csalódás. Nem fedi az ősz hajszálakat, ráadásul sötétbarna helyett gesztenyebarna lett a hajam, ami azért baj, mert most három színben pompázok: ősz, gesztenye, régi sötétbarna.
Szóval soha többet.
Ráadásul a használati utasítás is hiányos, amelyet utólag ragasztottak rá a dobozra kívülről. (Elég gagyi). Van a dobozban egy 4. tubus, amiről nem tesznek említést a leírásban. A neten próbáltam utánanézni, hogy mire is való. Színfrissítő elméletileg, de én semmiféle változást nem észleltem a hajamon a használalata után.
Müllerben vettem két dobozzal sajnos. Ment is a szemétbe a 2. doboz.

Timi78
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 23.

Szóval soha többet.
Müllerben vettem két dobozzal sajnos. Ment is a szemétbe a 2. doboz.