KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

L'Oreal Paris

Ár:   2999 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2018. február 8.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Finomszemcsés, tisztító cukorradír 3 féle cukorral, természetes kivi magokkal és mentaolajjal

Akár az ajkak finomítására és puhítására is alkalmazható. A kiwimagokkal, borsmenta és citromfű esszenciális olajával gazdagított formula segít a bőrfelszín simításában, a bőrhibák csökkentésében, és a pórusok tisztításában.

• A bőr puha és intenzíven megtisztul.
  • Egy hét használat után a pórusok és a mitesszerek kevésbé láthatóak.
  • Rendszeres használattal a bőr mélyen megtisztul és puha tapintású lehet.

L'Oreal Paris Smooth Sugars arcradírok
Ár: 2500 ft/db vagy 6000 a 3 db együtt , Eladó: colettebeauty
Állapot: bontatlan, új, Helyszín: Budapest, fizetés: Budapesten személyes találkozó, vidékre előre utalással foxpost, posta

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

kiccike92

2018. június 17.

Még csak 3x használtam, de egyszerűen imádom. Nagyon puha lesz tőle a bőröm, tényleg kevésbé látszanak a mitesszereim. Biztosan újra fogom venni. Az illata is nagyon szuper.

kiccike92
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 17.

Timi2424

2018. június 14.

hm, nagyon finom, az illata is kellemes, jó érzés vele arcot mosni. Finomak a szemcsék benne, kevés is elég belőle, de még így is nagyon drága. Pedig 5 csillagos scrub lenne, de így csak 4.

Timi2424
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 14.

csill87

2018. június 13.

Nekem tetszik. Én 1500 ft-ért vettem, és pont ennyit ér, ez egy klassz radír. Valamiért azt hittem, hogy géles állaga lesz, de szerencsére nem, tele van finom szemcsével, így alaposan radíroz, de nem durván. Az illata is kellemes, a bőröm pedig nagyon puha a használat után. Annyi, hogy miután lemostam és megtöröltem a bőrömet, éreztem, hogy jól fog jönni a hidratálás. A négy csillagot azért kapja, mert azokat az ígéreteket, amiket a dobozán olvashatunk természetesen nem tartja be, nem váltotta meg a világot, végülis ez csak egy arcradír.

csill87
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 13.

Leander

2018. június 13.

Nagy kedvenc. Gyönyörűen működik arcra és ajakra is, pont kellően erősen radíroz, finom puha utána a bőröm, szinte fellélegzik. Az illata mennyei, rendszeres használat mellett is sokáig kitart egy tégely. Könnyű használni, tökéletes az állaga, sűrűsége. Az én bőröm tényleg nagyon szereti, megkockáztatnám, hogy eddig ez az arcradír vált be nekem a legjobban, biztosan újraveszem.

Leander
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 13.

Greta1996

2018. június 11.

Isteni illat, a bőröm egy álom utána, amióta használom, szinte egy pattanás se jött ki az arcomon, és még a kedvesem is megjeyezte, hogy mintha puhább lenne mostanában az arcom!!

Greta1996
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 11.

lralik

2018. június 11.

Glamour napokon vettem kuponnal és nagyon pozitív volt az élményem vele.
Nagyon szépen leradírozta az arcom és az illata isteni..
Egyetlen negatívuma,hogy nehéz lemosni,eléggé ráragad az arcomra,ezért a 4 csillag.

lralik
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 11.

Glamour napokon vettem kuponnal és nagyon pozitív volt az élményem vele.
Nagyon szépen leradírozta az arcom és az illata isteni..

BlindedByLipstick

2018. június 10.

Csak az eredeti ára miatt vonok le csillagot, egyébként el kell ismernem, hogy szinte tökéletes arcradír. DM-ben vettem féláron egy kakaóvajasat Anyának, ezt a kiwiset magamnak. Kíméletesen, mégis hatékonyan tisztít, puha bőrt hagyva maga után. Kevés kell belőle, így sokáig lesz elég. Sajnos, ez a kis tégely sokkal jobban teljesít, mint az én házi cukorradírom. Akcióban, kuponnal, pontokért abszolút megéri.

UP: Gyönyörűen eltömíti a pórusokat és szééép nagy pattanásokat is okoz, imádom! <3 Egy idő után pedig az elhalt hámsejteket is csak ímmel-ámmal távolítja el. Ajakradírnak viszont nem rossz, emiatt a 2*, egyébként kiskanállal kaparnám a kukába.

BlindedByLipstick
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 10.

Viwi0524

2018. június 4.

Glamour napokon vettem meg akciósan, egyébként drágának tartom. Az illata nagyon jó az állaga is tetszik, furcsa volt a melegítő hatása az első alkalomnál, meg is ijedtem h lehet h nem birja az arcbőröm...
De utána nagyon eg voltam vele elégedve, nagyon sima lett a bőröm tőle ☺
Tuti h újraveszem csak legyen Glamour vagy Joy napok 😂😂

Viwi0524
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 4.

De utána nagyon eg voltam vele elégedve, nagyon sima lett a bőröm tőle ☺
Tuti h újraveszem csak legyen Glamour vagy Joy napok 😂😂

Vlaura

2018. június 1.

Az elsalkalom valami felemelő volt. Kellemesen szemcsés, tökéletesen radíroz és különösen tetszett, hogy amikor felvittem a bőrömre elkezdte melegíteni azt, aztán úgy kellett körkörös mozdulatokkal radíroznom. Az ajkamra is felvittem és csodálatos érzés volt. Az illata pedig mesébe illő, kellemesen édes-cukros.

Vlaura
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 1.

mires

2018. május 29.

Szuper, hogy a számat is lehet vele radírozni, az arcom szép sima, puha és felfrissült lesz a használata után :)

mires
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 29.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Sucrose, Saccharide Hydrolysate

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Illóolaj, melyet a Cymbopogon schoenanthus füvek (más néven indiai citromfű, tevefű) gőzdesztillációjával nyernek ki. Citromos illata miatt főleg illatanyagként használják, de tonikok adalékanyagaként használatos. Antibakteriális és gombaellenes tulajdonságai miatt olajosabb bőrtípusokra szánt termékekben is gyakori összetevő. Egyeseknél kiválthat bőrirritációt, különösen azoknál, akiknél citromfű allergia áll fenn.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Színező anyag. (Zöld)