KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

L'Oreal Paris

Ár:   2999 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: whitemerci, Módosítva: 2018. február 8.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Száraz

Finomszemcsés, tápláló cukorradír 3 féle cukorral, kakaóvajjal és rozmaring kivonattal

Akár az ajkak finomítására és puhítására is alkalmazható. A kakaóvajjal, kókuszolajjal és kakaómagokkal gazdagított formula segít enyhíteni a bőr szárazságát, megóvni a védőrétegét és puhítani a bőrt.

• A bőr puhább és simább
  • Egy hét használat után a bőr kellemesebbnek és tápláltabbnak érződhet.
  • Rendszeres használattal a bőr rugalmas és puha tapintású lehet.

Ár: 900 Ft / megegyezés szerint , Eladó: smurfette
Állapot: 3/4-e megvan, a képen látható, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel / előre utalás után csomag vagy posta

Niuska

2018. október 3.

Imádom :) újra is veszem 😍😍

Niuska
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 3.

Imádom :) újra is veszem 😍😍

Whosthatfitgirl

2018. október 3.

Én is csak mintát próbáltam, de mindig szemeztem vele, azonban nem mertem megvenni. A mintát egy parfümèriás rendelèsemhez adták, ìgy hát lehetősègem nyìlt kipróbálni, anèlkül, hogy felesleges költsègekbe vernèm magam. :))
Az illata nagyon kellemes volt, amikor kibontottam. Száraz arcbőrre vittem fel, de mielőtt elkezdtem volna a radìrozást, egy picit benedvesìtettem a tenyerem. Nagyon kellemes, apró szemcsès a radìr ès ahogy masszìrozgattam, olajossá vált, nekem ez tetszett. Az ajkaimat is átdörzsöltem vele. Langyos vìzzel szèpen le lehet mosni. Ès tádáááám! Nagyon puha lett az arcbőröm, kellemes illat leng körbe, ìgy nèhány óra elteltèvel is. 0 irritáció. Tetszik határozottan! 😉

Whosthatfitgirl
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 3.

MRekaaa

2018. szeptember 22.

Mikor az első tégelyt használtam, egy csoda terméknek gondoltam. Újra is vettem, mire az én arcomon is elkezdtek megjelenni a csúnya, piros pattanások, amiknek a nyoma még 2-3 hét után is látható korrektor, alapozó nélkül. Borzalmas.

MRekaaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 22.

Bubbles

2018. augusztus 15.

Imádom ezt a radírt! Sok arcradírt használtam már az évek alatt, de ilyen puhává még egyik sem varázsolta a bőröm. Figyelni kell rá viszont, hogy a durva szemcsék ne száraz bőrre kerüljenek és ne dörzsöljük túl erősen a bőrünket, mert szerintem az felsérti a felső réteget. Én enyhén nedves bőrre szoktam használni. Imádom az illatát is, újra fogom venni.

Bubbles
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 15.

baliccu

2018. augusztus 6.

Párommal nagyon szeretjük ezt a cukorradírt. Nem hazudtak, amikor azt írták, hogy puhítja az arcbőrt. Még reggel is selymes az arcom. :) A legfőképpen az lepett meg, hogy az orromról eltűntek a miteszerek és a páromnak is sokkal kevesebb lett belőle. Az illata számomra nem a legfinomabb, de rossznak se mondanám. Biztos újra fogjuk venni, de előtte muszáj lesz kipróbálni a kivis változatát is. :)

baliccu
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 6.

CeCeDrake

2018. augusztus 5.

1500 Ft/db áron megvettem mindhármat. Az összes borzasztó és túlárazott.
Elég érdekes a szaga. Igen, szaga van, nem illata.
A hatása egy nulla 3000 Ft értékben.
Hagy egy fura réteget az arcon.
Gyulladt pattanásokat okoz.

CeCeDrake
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 5.

1500 Ft/db áron megvettem mindhármat. Az összes borzasztó és túlárazott.
Elég érdekes a szaga. Igen, szaga van, nem illata.
A hatása egy nulla 3000 Ft értékben.
Hagy egy fura réteget az arcon.
Gyulladt pattanásokat okoz.

Closet

2018. július 28.

Jól radíroz, jó az illata, puhítja a bőröm. Mi kell még?

Closet
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 28.

Jól radíroz, jó az illata, puhítja a bőröm. Mi kell még?

puszedli0218

2018. július 27.

Eddig 3x használtam és nagyon tetszik. Finom kakaós illat, a bőröm pihe puha tőle és mintha az apró kis ránckezdeményeket is feltöltené.

puszedli0218
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 27.

yasmine1122

2018. július 26.

Termékmintám van belőle, amit már egy jó ideje rakosgattam a fürdőszobában, mert nem mertem elhasználni. Okok: kényes érzékeny arcbőr, nem szeretem a márkát mert nem éppen a szép összetevőiről híres és még állatokon is tesztel, elvileg már lejárt a bőrradírok ideje és tág pórusú bőrre sem ajánlják. Aztán mégsem hagyott nyugodni a kíváncsiság és felbontottam. :D Wow...finoman radírozott, kellemes érzés volt, imádtam az illatát és a végeredmény is szuper, pihe puha bőr. 2x használtam, nem okozott több pattanást (az van e nélkül is sajnos). Nagyon tetszik a termék, de félek beruházni a teljes kiszerelésre, mert lehet hosszútávon nem tolerálná a bőröm. :/

yasmine1122
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 26.

bednem

2018. július 16.

Újsághoz volt mellékelve.
Eleve egy ideje a márka legtöbb terméke nekem nem jön be...

Teszt: radíros funckció érzetre ok, kellemes puha szemcsék vízzel lágyítva, kellemes illat de olajos - fátyolos réteget hagy lemosás után is.
Érett és érzékeny bőröm nem szerette.

Arcomra nem venném, lábradírnak drága.
Környezetvédelem miatt ez a vaskos nehéz tégely.... jajjjj
Nem!

bednem
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 16.

Újsághoz volt mellékelve.
Eleve egy ideje a márka legtöbb terméke nekem nem jön be...

Érett és érzékeny bőröm nem szerette.

Arcomra nem venném, lábradírnak drága.
Környezetvédelem miatt ez a vaskos nehéz tégely.... jajjjj
Nem!

Antioxidánsok: Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Extract, Tocopherol, Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Hidratálók: Sucrose, Saccharide Hydrolysate, Glycerin, Caprylyl Glycol

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.