KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

L'Oreal Paris

Ár:   2999 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: whitemerci, Módosítva: 2018. február 8.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Száraz

Finomszemcsés, tápláló cukorradír 3 féle cukorral, kakaóvajjal és rozmaring kivonattal

Akár az ajkak finomítására és puhítására is alkalmazható. A kakaóvajjal, kókuszolajjal és kakaómagokkal gazdagított formula segít enyhíteni a bőr szárazságát, megóvni a védőrétegét és puhítani a bőrt.

• A bőr puhább és simább
  • Egy hét használat után a bőr kellemesebbnek és tápláltabbnak érződhet.
  • Rendszeres használattal a bőr rugalmas és puha tapintású lehet.

nyuszo

2018. május 25.

Isteni kakaós illat, finom szemcsés cukor... egyszerűen jó érzés használni! Nem pirosodott ki a bőröm tőle, és semmilyen utókrémezést nem igényelt a benne található olajnak köszönhetően... finom, puha lett a bőröm, zsíros érzet nélkül, párom meg is jegyezte, mikor hazaért! A hétvégén be kell szereznem egy tégellyel...

nyuszo
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. május 25.

JEN18

2018. május 24.

Teljesen beszívja a bőröm, utána nagyon puha lesz. A hidratáló is jobban beszívódik. Az illata nagyon finom, az állaga is más, mint azoknak a radíroknak, amiket eddig használtam.

JEN18
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 24.

Tinkerbelle

2018. május 24.

A száraz bőröm miatt sokszor radírozom az arcom, sokmindent kipróbáltam már de ez az első használatnál már megfogott, biztos hogy mást már nem fogok tesztelgetni, mert ez tökéletes nekem. Azonnal és hosszan tartóan lesz puha a bőröm, sokkal jobban befogadja ezután a hidratáló krémet és plusz pont hogy imádom az illatát is. Nekem teljesen megéri az árát.

Tinkerbelle
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 24.

Csutak

2018. május 24.

A múlt havi Marie Claire-hez volt egy kis minta ebből a termékből, most ki is próbáltam. Nem is kakaós, inkább fahéjas illata van, ezt nagyon szeretem benne. Meg a kis pici szemcséket is, mert leradírozza a bőrömet, mégis valahogy beszívja a bőröm és utána olyan finom, sima tapintású. Csak a minta (nagyon kevéske) és az eredeti ára miatt négy csillag.

Csutak
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 24.

Juditka84

2018. május 20.

Mióta használom több kis pattanás kijött az arcomon, most jöttem rá sajnos ettől lehet. Pedig nem lenne rossz termék. De így sajnos nem használom tovább... Fél órája radíroztam le vele az arcom és az államon kijött egy pici pattanás.. De volt a homlokomon is egy az arcomon kettő, amik már elmúltak. Most hasznàltam utoljára.Nekem a L’Oréalnak ezek a termékei nem jönnek be.......

Juditka84
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 20.

Frida999

2018. május 20.

Csak azért adok 4 csillagot, mert egyelőre nem tudom, hogy ettől jelent-e meg pár pici pattanás az arcomon.. remélem nem, mert egyébként egyszerűen imádom <3 Páran írták, hogy borzalmas “szaga” van, ami számomra teljesen érthetetlen, mert én rögtön azzal kezdeném, hogy AZ ILLATTA EGYSZERŰEN MENNYEI! Engem valami isteni sütire emlékeztet és ha éppen nem is használom, sokszor csak úgy beleszagolok, hogy érezzem :D A hatása is nagyon tetszik, pihe puha lesz az arcom utána. Úgyhogy remélem, hogy nem ettől jöttek a pattik mert nagyon szeretném elhasználni :(

Frida999
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 20.

Pressia

2018. május 19.

Csak azért nem érzem teljes pénzkidobásnak mer féláron vettem és esetleg a számra még el tudom használni.
Őszintén, nem is értem magam. Nem használok arcradírt, akkor minek??? De a pure clay maszk egy csoda így erre is elcsábultam. Hiba volt. A minap épp azon agyaltam a tükör előtt állva, vizsgálva az állam vonalán kinőtt kis mélyszöveti vulkánokat, hogy ez most, hogy? Mi a fene...? Ezek, hogy nőttek oda? Hónapok óta semmi, erre hirtelen három is. Persze, ez volt az egyetlen új keletű dolog az arcápolásomban...
Szóval, ha szeretnétek pattanásokat, olyan igazi fájdalmas mélyszövetit. Ez a cucc nektek való.

Pressia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 19.

szofiaa

2018. május 17.

Joy napos bakancslistám elején állt, sikerült is hazahoznom belőle egyet, ez a fajta volt a legszimpatikusabb.
Nagyon elégedett vagyok vele, szuper szemcsés, finom illat, egyszerű feltenni és lemosni is, utána a bőröm szuper puha és sima.

szofiaa
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 17.

edinalencses

2018. május 15.

Joy napokon kerestük mindenhol, végül találtunk és 4 tégelyt hazahoztunk. Egy darabig nem kell menni érte😄 nekem bevállt és imádjuk. Ennél jobb arcradírral még nem találkoztam ár/értek arányban

edinalencses
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 15.

laanyka

2018. május 15.

Nekem normál bőröm van, kicsit száraz de semmi extra baj nincs vele. Ezért azt nem tudom, hogy problémásabb bőrrel mit tud kezdeni, de nálam eddig működik. Az üvegben fura az illata (kicsit mentolos csokis?), de bőrön nagyon kellemes illattá válik. Nagyon puha lesz tőle a bőröm is. Szerintem akinek hozzám hasonlóan normál bőre van, annak én mindenképp ajánlom, hogy próbálja ki :)

laanyka
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 15.

Antioxidánsok: Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Extract, Tocopherol, Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Hidratálók: Sucrose, Saccharide Hydrolysate, Glycerin, Caprylyl Glycol

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.