KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

L'Oreal Paris

Ár:   2999 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: whitemerci, Módosítva: 2018. február 8.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Száraz

Finomszemcsés, tápláló cukorradír 3 féle cukorral, kakaóvajjal és rozmaring kivonattal

Akár az ajkak finomítására és puhítására is alkalmazható. A kakaóvajjal, kókuszolajjal és kakaómagokkal gazdagított formula segít enyhíteni a bőr szárazságát, megóvni a védőrétegét és puhítani a bőrt.

• A bőr puhább és simább
  • Egy hét használat után a bőr kellemesebbnek és tápláltabbnak érződhet.
  • Rendszeres használattal a bőr rugalmas és puha tapintású lehet.

Ár: 1500 Ft , Eladó: PinkMcFreeze
Állapot: Újszerű - Egyszer használt/kipróbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Csak személyes átvétel Budapesten

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Bubbles

2018. augusztus 15.

Imádom ezt a radírt! Sok arcradírt használtam már az évek alatt, de ilyen puhává még egyik sem varázsolta a bőröm. Figyelni kell rá viszont, hogy a durva szemcsék ne száraz bőrre kerüljenek és ne dörzsöljük túl erősen a bőrünket, mert szerintem az felsérti a felső réteget. Én enyhén nedves bőrre szoktam használni. Imádom az illatát is, újra fogom venni.

Bubbles
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 15.

baliccu

2018. augusztus 6.

Párommal nagyon szeretjük ezt a cukorradírt. Nem hazudtak, amikor azt írták, hogy puhítja az arcbőrt. Még reggel is selymes az arcom. :) A legfőképpen az lepett meg, hogy az orromról eltűntek a miteszerek és a páromnak is sokkal kevesebb lett belőle. Az illata számomra nem a legfinomabb, de rossznak se mondanám. Biztos újra fogjuk venni, de előtte muszáj lesz kipróbálni a kivis változatát is. :)

baliccu
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 6.

CeCeDrake

2018. augusztus 5.

1500 Ft/db áron megvettem mindhármat. Az összes borzasztó és túlárazott.
Elég érdekes a szaga. Igen, szaga van, nem illata.
A hatása egy nulla 3000 Ft értékben.
Hagy egy fura réteget az arcon.
Gyulladt pattanásokat okoz.

CeCeDrake
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 5.

1500 Ft/db áron megvettem mindhármat. Az összes borzasztó és túlárazott.
Elég érdekes a szaga. Igen, szaga van, nem illata.
A hatása egy nulla 3000 Ft értékben.
Hagy egy fura réteget az arcon.
Gyulladt pattanásokat okoz.

Closet

2018. július 28.

Jól radíroz, jó az illata, puhítja a bőröm. Mi kell még?

Closet
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 28.

Jól radíroz, jó az illata, puhítja a bőröm. Mi kell még?

puszedli0218

2018. július 27.

Eddig 3x használtam és nagyon tetszik. Finom kakaós illat, a bőröm pihe puha tőle és mintha az apró kis ránckezdeményeket is feltöltené.

puszedli0218
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 27.

yasmine1122

2018. július 26.

Termékmintám van belőle, amit már egy jó ideje rakosgattam a fürdőszobában, mert nem mertem elhasználni. Okok: kényes érzékeny arcbőr, nem szeretem a márkát mert nem éppen a szép összetevőiről híres és még állatokon is tesztel, elvileg már lejárt a bőrradírok ideje és tág pórusú bőrre sem ajánlják. Aztán mégsem hagyott nyugodni a kíváncsiság és felbontottam. :D Wow...finoman radírozott, kellemes érzés volt, imádtam az illatát és a végeredmény is szuper, pihe puha bőr. 2x használtam, nem okozott több pattanást (az van e nélkül is sajnos). Nagyon tetszik a termék, de félek beruházni a teljes kiszerelésre, mert lehet hosszútávon nem tolerálná a bőröm. :/

yasmine1122
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 26.

bednem

2018. július 16.

Újsághoz volt mellékelve.
Eleve egy ideje a márka legtöbb terméke nekem nem jön be...

Teszt: radíros funckció érzetre ok, kellemes puha szemcsék vízzel lágyítva, kellemes illat de olajos - fátyolos réteget hagy lemosás után is.
Érett és érzékeny bőröm nem szerette.

Arcomra nem venném, lábradírnak drága.
Környezetvédelem miatt ez a vaskos nehéz tégely.... jajjjj
Nem!

bednem
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 16.

Újsághoz volt mellékelve.
Eleve egy ideje a márka legtöbb terméke nekem nem jön be...

Érett és érzékeny bőröm nem szerette.

Arcomra nem venném, lábradírnak drága.
Környezetvédelem miatt ez a vaskos nehéz tégely.... jajjjj
Nem!

szlilly

2018. július 11.

Nem volt nagy elvárás ezzel a termékkel kapcsolatban, de kellemesen csalódtam. Nem is terveztem megvenni, mert nem keltette fel az érdeklődésem, de aztán a kezembe került egy termékminta belőle. Kipróbáltam és megtetszett. Az illata valami isteni, illetve nekem nem irritálja a bőröm. Nem használom gyakran, szóval elég sokáig elég lesz, de meg vagyok vele elégedve. Szép, puha lesz tőle a bőröm és nagyon kellemes érzés a használat után. Kíváncsian várom, hogy hosszú távon hogyan teljesít.

szlilly
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 11.

Pongyos

2018. július 8.

Ebből a családból, csak ezt próbáltam ki. Nekem bejött, puha, ápolt lesz tőle az arcom.

Pongyos
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 8.

Preciosa

2018. július 2.

Egy női magazinban volt minta belőle. Mivel hemzseg a potenciális irritáló összetevőktől (illóolajok, parfüm), és a bőrradír már elavultnak számít a modern bőrápolási trendekben (éljenek a kémiai hámlasztók!), az arcomra nem mertem volna felrakni, de lábradírnak tökéletes volt.

Preciosa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 2.

Antioxidánsok: Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Extract, Tocopherol, Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Hidratálók: Sucrose, Saccharide Hydrolysate, Glycerin, Caprylyl Glycol

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.