KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Ár:   3090 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online a Szepsegtrend.hu-n 3090 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: calendula88, Módosítva: 2016. február 24.

Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online: Szepsegtrend.hu, 3090 Ft

Védő, simító szérum. Gőzre aktiválódó hatóanyagainak köszömhetően táplálja a hajszál károsodott és meggyengült részeit, és segít megvédeni a hajat az egyenesítés során. Az első professzionális párára aktiválódó Pro-Keratinos termék. A párának köszönhetően mélyen beszívódik a hajszálakba és megújítja azok szerkezetét. •Egészségessé és erőssé teszi a hajat. •Kiegyenesíti a hajrostokat, fényes hatást kelt. •Védi a hajat a hajvasalás káros hőhatása ellen

Ár: 3090 Ft, Eladó: Szepsegtrend.hu
Fizetés: készpénz, utánvétel, Szállítás:személyes átvétel, futár

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

perie

2017. december 16.

Nagyon szeretem ezt a terméket, gyönyörű fényt ad a hajnak. Amikor ezt használtam, többen is megkérdezték - pl. az optikában az eladónő -, mitől ilyen csillogó a hajam :) A steampod egyébként nekem valahogy nem vált be. Hiába kentem rá rendeltetés szerűen a krémet és ezt a simítót is a hajamra, nem csinált többet a hajammal, mint egy sima balzsam. Ellenben maga a gép borzalmasan tönkre tette a hajam. Szóval gondoltam, megpróbálom legalább külön-külön elhasználni a megmaradt kencéket. A krémet hajmosás előtt és után is próbáltam, de mindkétszer ragacsossá tette a hajam. Ezzel ellentétben ez a szérum - tényleg nagyon keveset használva belőle - gyönyörűen elfedi a roncsolt hajvégeket és egészséges,fénylő, selymes hatást ad a hajnak. Biztosan újra fogom venni.

perie
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 16.

Hidratálók: Dimethiconol, Persea Gratissima (Avocado) Oil