KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

L'Oreal Paris

Ár:   1899 Ft   Kategória:   Hajformázók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: glau17, Módosítva: 2018. július 10.

Kategória:   Hajformázók

Stylista big hair dúsító spray vaníliakivonattal.

Ár: 950 Ft + posta , Eladó: pMichelle
Állapot: 1-2-szer próbált , Helyszín: Miskolc, fizetés: Postával küldöm vagy személyes átvétel lehetséges

zsuzsanna.tabori

2018. október 19.

Nekem nagyon bevált! Vékony szálú hajam közepes mennyiségű hajam van. Ha előtte be fújom ezzel és copfba gumizom szépen tart elől nem lapul a fejemre.

zsuzsanna.tabori
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 19.

nyuszo

2018. augusztus 22.

Nagyon szerettem volna szeretni ezt a kis spray-t, már csak azért is, mert én is így hordom a frizurám, ahogy a képen látható....Hajmosás után sokszor lapos, és 'szétcsúszik', ezért nekem ez a termék nagy ígéret volt.....ezért gyorsan hajat mostam, és kipróbáltam. Nem lett tőle látványosan dúsabb, hanem valamilyen kis 'poros' réteget hagyott a frissen mosott hajon, ezért nem csúszott szét formázáskor....viszont nem kellett hajlakkot sem használnom a végén, és nekem az illata is nagyon tetszik....
még tesztelgetem....

nyuszo
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 22.

még tesztelgetem....

kisvirci

2018. augusztus 9.

PÉNZKIDOBÁÁÁÁÁÁS!!!!! Mindig bedőlök a L'oréalnak, és utána mindig rájövök hogy hülyeséget csináltam. Egyszerűen ez a termék semmire sem jó. Állítólag a hajtövekre kell fújni és dúsítja a hajat. Nem dúsít csak szimplán összeragasztja és teljesen kifésülhetetlen lesz. És büdös is, nagyon vegyszer szaga van. Még ezt az 1 csillagot is sajnálom bejelölni.

kisvirci
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 9.

pMichelle

2018. július 24.

Sajnos semmi jót nem tesz a hajjal... régen dús hajam volt mostmár sajnos nem, de legalább azt a hatást szeretni visszakapni néhány napon. Külföldi oldalakon már rég láttam ezt a terméket így be voltam zsongva, hogy hozzánk mikor érkezik.
Megvettem és nagyot csalódtam. Lehet én használom rosszul de semmit de semmit nem csinál pedig teszteltem frissen mosott és mosás előtti hajon is. Kissé ragacsos de "legalább" nem kerget az őrületbe.
Kidobni nem fogom...majd még próbálkozom de addig csak 2 csillag... mert ártani nem ártott és az illata sem fullasztó.

pMichelle
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 24.

Hidratálók: Dimethiconol, Glycerin

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag