L'Oreal Paris

Ár:   1899 Ft   Kategória:   Hajformázók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Melpomene21, Módosítva: 2018. június 20.

Kategória:   Hajformázók

Stylista curls spray göndör hajra gojikivonattal. Dúsítja és formázza a hajat. Nedves hajra vidd fel, majd szárítsd meg a hajad hajszárítóval a göndörség felélesztéséért.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

BVVivi

2018. július 25.

Nem annyira jó a termék mint ahogyan bereklámozzák. Nagyjából a hajamon ugyan olyan hatást ér el mintha sima vízzel fújnám be és magától száradna meg vagy diffúziós hajszárítóval. Ennyiért többet vártam , főleg a tartósság ami nekem számít. Az illata nagyon finom és végül is valamennyire tényleg szebb göndörebb a hajam tőle.

BVVivi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 25.

Melpomene21

2018. július 10.

Én tettem fel a terméket, azóta viszont vettem egyet kipróbálni. Elsőre jónak tűnt, de azért tegyük hozzá, hogy már volt pár termék a hajamban mire, ezt is használtam, mivel fodrásztól jöttem ki ( az ő göndörítő termékei nem válnak be a hajamra, de a dauerja jó, mindegy). Viszont másnapra sajnos eltűnt a hatása, csak úgy működött, ha használtam mellé az imádott balea hajhabomat, ami sajnos megy ki a forgalomból és nem nagyon láttam helyette, azt kiváltó, hasonló terméket. Még kísérletezem, egyelőre ez a termék önmagában nem elég sajnos.

Melpomene21
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 10.

Pamcsilla

2018. július 3.

Vééééégre, hogy megtaláltam. Amióta láttam a reklámot, azóta hajkurásztam, kerestem de eredménytelenül.
Sok- sok göndör hajra való terméket próbáltam, olcsót és drágát is, de mindegyik a polcon porosodva végezte, vagy továbbadtam rajta.
A hajamról tudni kell, hogy naaagyon göndör, apró hullámos, töredezésre hajlamos, száraz végű.
Nálam igazából a spontán *gondolokeggyet* hajmosás szóba se kerülhet, hanem igazi procedúra, sampon és balzsam esetleg maszk, olajok és hagyom magától megszáradni. És ha olyan kedve van akkor a tincsek vége tökegyenes. Ha nem olajozok, akkor mint a seprű. Ha hajszárítózom, akkor meg mint a gólyafészek.
Na szóval most, hogy használom ezt a terméket teljesen más. Nálam már akkor nyerő volt, amikor láttam, hogy alkoholmentes.
Úgy használom, hogy mosás után 3-4 pumpálásnyi olajat szétoszlatok a hajamon, majd ráfújom ezt. Akár difúzorral, akár magától szárad, csodaszép göndör fürtöket kapok, amik még két nap után is ugyanúgy néznek ki, mint frissen. Ami eddig lehetetlen volt számomra, ugyanis úgy összegubancolódott az egész, mintha megtéptek volna. Éééés végre göndör a tincsek végei. Rendkívül megvagyok vele elégedve, az illata meg már csak hab a tortán. Nem bántam meg, hogy megvettem, újra és újravevős termék. Nagyon remélem, hogy sokáig kapható lesz. Imádás van.

Pamcsilla
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 3.

Antioxidánsok: Lycium Barbarum (Matrimony Vine) Fruit Extract, Tocopherol
Hidratálók: Propylene Glycol, Lactic Acid, Glycerin
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.