KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

L'Oreal Paris

Ár:   1899 Ft   Kategória:   Hajformázók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kisizé, Módosítva: 2018. július 4.

Kategória:   Hajformázók

Stylista beach waves spray hozzáadott sóval a hullámokért. Hosszan tartó, tengerparti hullámokat és texturált hatást ad a hajnak.

patriczia

2018. augusztus 30.

Először egy nagyon lelkes véleményt akartam írni róla, mert az tény, hogy szépen megtartja a hullámokat az alapból is hullámos hajamban, viszont két hónap használat után (nem használtam nyilván minden nap, csak mondjuk heti 2x) konkrétan kisebesedett tőle a fejbőröm. Mivel semmi más új cucc nem volt a hajápolási termékeim között, így csak erre tudtam gondolni. Mióta nem használom, szerencsére visszaállt a fejbőröm normálisba, ez a spray pedig többet nem megy a hajam közelébe.

patriczia
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 30.

Nairam

2018. augusztus 7.

Csatlakozom, nekem sem csinált semmit a hajammal,pedig alapjáraton,mikor vizes a hajam göndör,szárazon hullámos. A ragacsos hatást éreztem, a hajamon, kezemen.Talán még szárítja is a hajam...nem tudom mi lesz a sorsa, a flakonja nagyon bejön, lehet kiöntöm, és teszek bele valamilyen kencét.

Nairam
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 7.

ppetra000000

2018. július 27.

A termék rendkívül kiábrándító. Egyáltalán nem használt egy pici göndörséget se vidd a hajamba. Elnehezítette a hajam és olyan volt mintha sóval mostam volna hajat. Felesleges pénzkidobás volt.

ppetra000000
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 27.

Baktusz9

2018. július 4.

Nagy reményeket fűztem hozzá, de nekem sajnos nem vált be. Az alapból hullámos hajam kifésülés után egyenes lesz és enyhén szálkás, szálló, szalma hatású. Fésülés után próbáltam ki, kísérletezve a mennyiségekkel. 2-3 pumpálás és "meglökögetés" után semmi maradandót nem tapasztaltam, vártam is vele egy picit, hogy hátha csak meg kell száradnia, semmi.
Aztán előre hajtva a fejem próbáltam egyenletesen eloszlatni mindenhol, picit bővebben fujtam az anyagot (lehet itt hibáztam?). Száradás után egy érdes tapintású, sajnos csak itt-ott "mintha" hullámos tincseket kaptam. A hajam tapintása ragacsos (és a kezem is a fogdosása után) és ha előre dobom a hajam fehér porszerű anyag száll ki a sörényemből. Tény, hogy tömeget és volume-ot ad a hajnak, viszont a hullámosodás nálam elmaradt és a kifesülés is elég nehézkessé vált.
Pozitívuma a kiszerelése, hiszen nagyon könnyen szórja szét a folyadékot külön plusz pont a fején található "lezárónak", ami megakadályozza a szállítás közbeni véletlen megnyomódást. Plusz még az illata: nagyon könnyed, tiszta illata van a folyadéknak és ezt a haj is nagyon szépen átveszi.
Sajnos nekem nem vált be, ezt a hatást a Balea Salz Spray-e is hozta, ami kb hamrad annyibe kerül, mint ez a társa.

Baktusz9
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 4.

Hidratálók: Glucose

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.