L'Oreal Paris

Ár:   1899 Ft   Kategória:   Hajformázók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: asszembocicsoki, Módosítva: 2018. június 29.

Kategória:   Hajformázók

Hővédő (230°C-ig) és simító szérum hajra. Szilikonmentes, acai gyümölcs kivonattal dúsított formula, 24 órás párataszító hatással.

Misa

2019. február 17.

Nekem tökéletes ez a termék. :)
Nagyon örülök, hogy kipróbáltam, most már minden hajmosásnál használom. Vékonyszálú, dús hajam van, tönkrement, korábban szőkített hajvégekkel (amit le kéne vágatni, de nem bírok rövid hajjal létezni), a válligérőnél úgy 5 centivel hosszabb.
Hajmosás után használom, 3-4 pumpálásnyit oszlatok el a teljes hajhosszon, átfésülöm óvatosan, hagyom állni egy kicsit, és megszárítom. A szárítás után egy fél pumpálásnyit még rákenek a hajvégeimre.
Azért tetszik annyira, mert igaz, hogy a kifésülést nem könnyíti meg (tényleg egy nagyon folyékony, viszkózus zseléhez hasonlít az állaga), és nem úgy hat, mint a szilikon, viszont a hajam csillogóbb, simább tőle. A hajvasalást elég 2 naponta beiktatnom, mert jobban tartja a formáját ezzel a termékkel. Szebbek a hajvégeim, és ráadásul még egy kis textúrát is ad.
Ami a hővédő hatását illeti, nem tudom, miből vehetném észre, hogy működik-e. A semminél mindenesetre biztosan jobb.
Ja, és nem nehezíti el a hajam, nem zsírosodik hamarabb, mint normál esetben. Van illata, de nem tolakodó, kb. egy fél napig lehet érezni, és számomra kellemes.
Egyszóval nagyon tetszik, biztosan újraveszem, ha elfogy egyszer.

Misa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 17.

Nekem tökéletes ez a termék. :)
Egyszóval nagyon tetszik, biztosan újraveszem, ha elfogy egyszer.

Platina890413

2019. február 15.

Egy hónapja használom , semmi extra . Nem lesz extra tartósan egyenes a haj. Illata egészen jó. Géles állag . Elhasználom,de nem veszem újra.

Platina890413
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 15.

Makk Zsuzsó

2019. február 10.

Egy pumpálásnyit használok törölközőnedves hajra. Nem tapasztaltam semmi különöset egy kis kondícionáláson kívül, nem lesz tőle sem tükörsima, sem tartósan egyenes a hajam. :/

Makk Zsuzsó
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 10.

fairynorah

2019. január 21.

Olyan hővédőt kerestem amiben nincs szilikon, illetve a lehető legkevesebb alkohol van benne, a vasalás pont elég szárító hatású a hajamnak :D Olcsó hajzselé illata-állaga van, nem éppen a kedvencem, de elviselem. Használata után a hajam a szokásos ideig őrzi meg a simaságát (amíg víz nem éri), nem tűnt fel,hogy pluszban szárítana, az meg hogy mennyire véd... na hát azt sem tudom,mert hővédő nélkül soha nem vasalok hajat, és havi max 1-2x szoktam...szóval ezt nehéz megítélnem. Vasalás után szép fényes hajam :)

fairynorah
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 21.

Drazsi

2018. november 6.

Tartós egyenességet ad, viszont használat után száraznak éreztem tőle a hajam. Nem tetszik az illata és a ragacsossága sem. El is ajándékoztam.

Drazsi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 6.

Iduska

2018. november 3.

Sajnos nálam nem vált be. Nedves es szaraz hajon is kipróbáltam, a hajegyenesites soran nem tapasztaltam semmi extrat, mint ha nem is hasznaltam volna.

Iduska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 3.

kamcsi28

2018. október 11.

szép fényes tőle a hajam, bár első ránézésre nagyon kevésnek tűnik, de nagyon lassan fogy. talán a szokottnál kevésbé töredezik a hajam.

kamcsi28
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 11.

Rebeka020

2018. október 1.

Mióta ezt használom több dicséretet kap a hajam, nem hiába, tökéletes kis termék!

Rebeka020
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 1.

asszembocicsoki

2018. szeptember 22.

2018.06.29.:
A hivatalos használati utasítást követve tökéletes eredményt ad! Először nedves hajra kell felkenni (ekkor még többet elbír), majd hajszárítás és utána még egy leheletnyit kell használni (inkább már csak a végekre) és úgy hajvasalás. Szuper rakoncátlan, töredező és párára érzékeny a hajam, de ezzel SZINTE mindent kibír. Gondolom igazán tartós akkor lenne a végeredmény, ha szilikonos lenne. Én viszont a szilikon hiánya miatt még jobban értékelem. :) Így 5 csillag!

UPDATE: mindent azért nem bír vele a haj...nyilván ez nem is várható el egy szilikonmentes terméktől, de azért a kezdeti lelkesedést már elhagyva levonok egy csillagot..

asszembocicsoki
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 22.

2018.06.29.:

Piko888

2018. szeptember 16.

Sajnos én is azoknak a táborát erősítem, akiknek nem vált be. Ugyan semmi rosszat nem tapasztaltam, viszont az ígéreteit sem váltja be. Enyhén hullámos, vékonyszálú, szálkás hajam van, amit önmagában nehéz kordában tartani, vasalom, hogy vállalható legyen. Nem azt vártam ettől a szérumtól, hogy szögegyenes legyen, felőlem lehet hullámos, de legalább valami fényt és puhaságot adjon. Vizes hajon használom és már szárítás után szálkás, ezerfelé száll. A vasalás tényleg nehezebb vele és semmivel sem tartósabb. Állagra zselé jellegű, maradéktalanul beissza a haj (pedig nem spórolok vele), nem zsírosít. Egyetlen okból tartom meg: bízom benne, hogy a hővédő hatása viszont nem kamu.

Piko888
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 16.

Antioxidánsok: Tocopherol, Lactobacillus/Saccharomyces/Euterpe Oleracea Fruit Extract Ferment Filtrate

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.