KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

L'Oreal Paris

Ár:   1899 Ft   Kategória:   Hajformázók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: asszembocicsoki, Módosítva: 2018. június 29.

Kategória:   Hajformázók

Hővédő (230°C-ig) és simító szérum hajra. Szilikonmentes, acai gyümölcs kivonattal dúsított formula, 24 órás párataszító hatással.

Drazsi

2018. november 6.

Tartós egyenességet ad, viszont használat után száraznak éreztem tőle a hajam. Nem tetszik az illata és a ragacsossága sem. El is ajándékoztam.

Drazsi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 6.

Iduska

2018. november 3.

Sajnos nálam nem vált be. Nedves es szaraz hajon is kipróbáltam, a hajegyenesites soran nem tapasztaltam semmi extrat, mint ha nem is hasznaltam volna.

Iduska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 3.

kamcsi28

2018. október 11.

szép fényes tőle a hajam, bár első ránézésre nagyon kevésnek tűnik, de nagyon lassan fogy. talán a szokottnál kevésbé töredezik a hajam.

kamcsi28
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 11.

Rebeka020

2018. október 1.

Mióta ezt használom több dicséretet kap a hajam, nem hiába, tökéletes kis termék!

Rebeka020
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 1.

asszembocicsoki

2018. szeptember 22.

2018.06.29.:
A hivatalos használati utasítást követve tökéletes eredményt ad! Először nedves hajra kell felkenni (ekkor még többet elbír), majd hajszárítás és utána még egy leheletnyit kell használni (inkább már csak a végekre) és úgy hajvasalás. Szuper rakoncátlan, töredező és párára érzékeny a hajam, de ezzel SZINTE mindent kibír. Gondolom igazán tartós akkor lenne a végeredmény, ha szilikonos lenne. Én viszont a szilikon hiánya miatt még jobban értékelem. :) Így 5 csillag!

UPDATE: mindent azért nem bír vele a haj...nyilván ez nem is várható el egy szilikonmentes terméktől, de azért a kezdeti lelkesedést már elhagyva levonok egy csillagot..

asszembocicsoki
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 22.

2018.06.29.:

Piko888

2018. szeptember 16.

Sajnos én is azoknak a táborát erősítem, akiknek nem vált be. Ugyan semmi rosszat nem tapasztaltam, viszont az ígéreteit sem váltja be. Enyhén hullámos, vékonyszálú, szálkás hajam van, amit önmagában nehéz kordában tartani, vasalom, hogy vállalható legyen. Nem azt vártam ettől a szérumtól, hogy szögegyenes legyen, felőlem lehet hullámos, de legalább valami fényt és puhaságot adjon. Vizes hajon használom és már szárítás után szálkás, ezerfelé száll. A vasalás tényleg nehezebb vele és semmivel sem tartósabb. Állagra zselé jellegű, maradéktalanul beissza a haj (pedig nem spórolok vele), nem zsírosít. Egyetlen okból tartom meg: bízom benne, hogy a hővédő hatása viszont nem kamu.

Piko888
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 16.

Monaaaaa

2018. szeptember 15.

Annyira szerettem volna, ha használt volna... A hajam összeállt tőle, szálkás is lett és hullámosabb, mint előtte. Pedig az illata isteni. :(

Monaaaaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 15.

carmenxo

2018. augusztus 27.

Az én hajamon szuperül működik! Vizesen tettem rá 3 pumpányit és beszárítottam. El se hittem hogy szilikonmentes terméktől ilyen fényes és puha lett. Tényleg fura az állaga de nagyon könnyű, nem nehezíti el a hajat, teljesen beszívódik és nem ragad (az én hajamon legalábbis). Az egyetlen kifogásom hogy sajnos nem cruelty free, de az alverde meg a balea hővédője használhatatlan így muszáj volt megvennem ezt. Egyenlőre 5 csillag, majd hajvasalóval is kipróbálom.

carmenxo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 27.

lupumaar

2018. augusztus 22.

Félszáraz hajra vittem fel, majd szárítás után a hajvégekre is. Hajvasalás után, puha, fényes hatást kölcsönöz a hajamnak. Nem lesz tőle olajos-zsíros a hajam 2-3 nap után se!
1 csillagot levonok az összetevők miatt....

lupumaar
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 22.

1 csillagot levonok az összetevők miatt....

toronikolett

2018. augusztus 3.

Nedves hajra vittem fel, majd egyenesre szárítottam, utána pedig kivasaltam a hajamat. Vagyis csak próbáltam.
Másnap reggel újra átvasaltam és a párás időnek köszönhetően tesztelhettem, hogyan is fog remekelni ez a kis szérum.
Jelentem: megbukott.
A hajam jobban beugrik és hullámosodik, mint amikor semmit se használok rá.
Szerettem volna, ha működik, de nálam nem jött ez össze.

toronikolett
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 3.

Jelentem: megbukott.
A hajam jobban beugrik és hullámosodik, mint amikor semmit se használok rá.
Szerettem volna, ha működik, de nálam nem jött ez össze.

Antioxidánsok: Tocopherol, Lactobacillus/Saccharomyces/Euterpe Oleracea Fruit Extract Ferment Filtrate

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.