L'Oreal Paris

Ár:   4500 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. november 14.

Ásványi fixáló púder, mely ultra könnyű bőrérzetet ad és matt végeredményt biztosít.

Pumi

2018. június 8.

Minosithetetlen, soha tobbe nem veszem meg

Pumi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 8.

Minosithetetlen, soha tobbe nem veszem meg

lixia168

2018. április 6.

Szeretem a L'oreal termekeket de ez annyibol csalodas volt hogy akinek nincs ehhez való puder ecsete hat szinte lehetetlenseg kiszedni a tegelybol.
Maga a puder jo lenne,szepen eloszlik a boron es mattit is. De ha tudom hogy ilyen korulmenyes kiszedni,nem veszem meg.

lixia168
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 6.

SimonHajni

2018. február 28.

Nekem nagyon nem jött be, mintha liszttel próbálnék púderezni, nagyon fehér - nem átlátszó a hatás, és igaz mattít, de nagyon egyben marad a bőrön, maszk hatású, még fixáló spray-el sem lehet a végeredményen túlzottan segíteni. Fotókon még nem próbáltam, de megvan az a rossz érzésem hogy a vaku is ellensége. Plusz, a hozzá illő ecset is szörnyű, azt se ajánlom ilyen horror áron, túl sűrűk a sörték benne, nem púderezéshez való, maximum kontúrozáshoz..

SimonHajni
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 28.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Sodium Hyaluronate