KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

L'Oreal Paris

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. november 14.

Közepes fedésű alapozó, minőségi ásványi komplexummal, lótuszvirág kivonattal. Javítja a bőr megjelenését és egészséges bőrképet ad.

Ár: 3900 , Eladó: Evolintentz
Állapot: bontatlan védőfóliás, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel Budapesten, postázom előreutalás esetén, foxpost

kristinakroes

2018. január 18.

Megvettem, mert valamiért rákkantattam, de szenvedek vele. Az 1C árnyalat a legvilágosabb, hideg alapú árnyalat, a folyékony alapozóból is ezt használtam és az tökéletesen passzolt, a porállagból viszont hullafehérre fest. Nagyon szenvedek a felvételével is, mert a port nem lehet kiönteni a tetőbe, mint a legtöbb por állagú alapozó esetében, hanem ilyen harisnyaszerű fedő fedi le, amin forgatni kell az alapozóecsetet, elég nehézkes a felvitel, nem jó a szín, kiemeli a száraz részeket, a kitágult pórusokat kiemeli, jaj szenvedés. Pedig hasznnáltam a a Liliy Lolo ásványi alapozóját is, ésaz csodás volt! Bárcsak azt vettem volna újra, majdnem ennyibe kerül az is. Fáj az az 5000 ft, amit kiadtam érte.

kristinakroes
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 18.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Calcium Gluconate, Copper PCA

Kaolin 0 0

Az emberi test szövetben nyomokban megtalálható ásvány. A bőrön alkalmazva nem igazán alátámasztott, hogy bármilyen hatása is van,  talán antioxidáns.