KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

La Mer

Ár:   $80   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: whitemerci, Módosítva: 2017. november 14.

Ár:   $80
Kiszerelés:
Lelőhely:   Douglas
Kategória:   Ecsetek

Sokoldalú ecset természetes szőrrel, hihetetlenül puha fejjel. Tökéletesen viszi fel a por alapú termékeket. A fedés változtatható az ecsetre felvitt mennyiséggel.

whitemerci

2017. november 4.

Az ecset megvétele után azt mondtam, na neeee, egy No-Name-es ecset simán nyújtja ezt a végeredményt, és én az extra pihe-puhaságot sem véltem felfedezni. Valójában tényleg puha az ecset, de én nem ájultam el tőle. Mára viszont a nélkülözhetetlen ecseteim egyike lett, gyönyörűen lehet vele egységesíteni az arc felszínét. Nekem kimosás után sem kezdett el kihullani a szőre (ebben az árkategóriában ez a minimum!), mindig jól kirázva, törölközővel alaposan felitatva a sok vizet, lehetőség szerint fejjel lefelé tartva szárítom meg. A kivitelezése semmi extra, vannak sokkal szebb ecsetek is, így 4 csillagnál semmiképpen nem érdemel többet.

whitemerci
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 4.