KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

La Perla

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: GNóri, Módosítva: 2017. május 17.

Lelőhely:   parfümériák

Megjelenés éve: 1995

Illatösszetevők: ananász, barack, szilva, koriander, rózsa, tubarózsa, ylang-ylang, napraforgó, cédrus, szantálfa, benzoin, fahéj

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

havana74

2017. október 13.

Feltételezésem szerint nálam van a Krémmániás társadalom folyékony arany készlete (La Perla-Io formájában), legalábbis két hónap alatt 4 háztartásból került hozzám ez a csoda.
Annyi benzoin van benne, hogy nincs baktériumtörzs, amelyik ezt tolerálná, ezért zamatossági ideje tart a végtelenbe. Így kettőnk közül én vagyok a romlékonyabb.
Az Io kifújástól leszáradásig tökéletes.
Nem tolakodó, komfortos és a benzoin miatt kámfortos érzetű....na jó, ilyen szó nincs is, ám mégis kifejezi azt, hogy a bőröm kipárolgásával alkotott elegyként körbeleng, egy aurát képez. Ezt kiszagolni viszont csak az igazán hozzám közelállók tudják.

havana74
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 13.

Az Io kifújástól leszáradásig tökéletes.

fitti62

2017. október 8.

Életem illata lett Ő.
Pedig de sokszor gondoltam már így de ez most tényleg más!
Évekig kutattam egy olyan illat után ami kifejez engem,ami azonosul velem,a bőrömmel ,aminél nincs zavaró mellékzönge.
Ő az elejétől a végéig TÖKÉLETES! ❤
Kifinomult,elegáns,igazi luxusillat számomra így 40 felett.
Balzsamos,fás,füves,meleg bőrközeli finoman körbeölelő érzés viselni. Imádom benne a benzoin és a szantál kettősét!
Minden alkalomhoz illik,évszaktól,napszaktól függetlenül.
Hálásan köszönöm Timinek kedves krémmániás társamnak hogy általa megismertem ezt a csoda illatot és végre itt csücsül 100 ml a polcomon.
Sajnos mivel már nem gyártják,így nehéz hozzájutni nálunk de azért megoldottam

Update:
Elmúlt a szerelem felteszem eladásra......
Lehet hogy megbánom,de most másra vágyom.
Ismét keresem magam de szép emlék marad!

fitti62
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 8.

Életem illata lett Ő.
Pedig de sokszor gondoltam már így de ez most tényleg más!
Ő az elejétől a végéig TÖKÉLETES! ❤
Kifinomult,elegáns,igazi luxusillat számomra így 40 felett.
Minden alkalomhoz illik,évszaktól,napszaktól függetlenül.
Sajnos mivel már nem gyártják,így nehéz hozzájutni nálunk de azért megoldottam

Update:
Elmúlt a szerelem felteszem eladásra......
Lehet hogy megbánom,de most másra vágyom.
Ismét keresem magam de szép emlék marad!

Aquariusgirl

2017. augusztus 15.

Kíváncsi lettem rá, szereztem egy kis fújóst. Kifújáskor - először szigorúan kézfejre - nagyon klasszikus virágillat, de olyan, ami még most is viselhető. Már majdnem magamra öntöttem, de fél óra múlva már egy nagyon bőr közeli, teljesen férfiillattá vált. Nem ugrik be, hogy melyik, de pasiszag. Hordhatatlan számomra.

Aquariusgirl
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. augusztus 15.