KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

La Perla

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: GNóri, Módosítva: 2017. május 17.

Lelőhely:   parfümériák

Megjelenés éve: 1995

Illatösszetevők: ananász, barack, szilva, koriander, rózsa, tubarózsa, ylang-ylang, napraforgó, cédrus, szantálfa, benzoin, fahéj

fitti62

2017. június 14.

Életem illata lett Ő.
Pedig de sokszor gondoltam már így de ez most tényleg más!
Évekig kutattam egy olyan illat után ami kifejez engem,ami azonosul velem,a bőrömmel ,aminél nincs zavaró mellékzönge.
Ő az elejétől a végéig TÖKÉLETES! ❤
Kifinomult,elegáns,igazi luxusillat számomra így 40 felett.
Balzsamos,fás,füves,meleg bőrközeli finoman körbeölelő érzés viselni. Imádom benne a benzoin és a szantál kettősét!
Minden alkalomhoz illik,évszaktól,napszaktól függetlenül.
Hálásan köszönöm Timinek kedves krémmániás társamnak hogy általa megismertem ezt a csoda illatot és végre itt csücsül 100 ml a polcomon.
Sajnos mivel már nem gyártják,így nehéz hozzájutni nálunk de azért megoldottam
Csoda illat❤

fitti62
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 14.

Életem illata lett Ő.
Pedig de sokszor gondoltam már így de ez most tényleg más!
Ő az elejétől a végéig TÖKÉLETES! ❤
Kifinomult,elegáns,igazi luxusillat számomra így 40 felett.
Minden alkalomhoz illik,évszaktól,napszaktól függetlenül.
Sajnos mivel már nem gyártják,így nehéz hozzájutni nálunk de azért megoldottam
Csoda illat❤