KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

La Rive

Ár:   1900 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mokojka, Módosítva: 2018. április 12.

Ár:   1900 Ft
Lelőhely:   drogériák, online

A Hugo Boss Boss The Scent for Her parfüm utánzata.

mandarinosz1962

Korcsoport: >54
2018. június 15.

Hétfőn voltam vásárolni és egyúttal parfümnézőben is, ezt fújtam a kezemre, de semmi extrát nem éreztem. Mire hazaértem a kezemet szimatolva alig hittem az orromnak. Nagyon finom, édes de nem émelyitő lágy puha illat volt. Ma első utam hozzá vezetett már az enyém a drágaság, és imádom. Az eredetit nem ismerem de ez fantasztikusan finom.

mandarinosz1962
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. június 15.

Cherryberry

2018. június 15.

A csuklómra fújtam a teszterből egyik Dm-es vásárlásom során. Kifújáskor tetszett a barackos illatt, de semmi extra. Majd mikor hazafelé a buszmegállóban újra megszagoltam a csuklómat, teljesen beleszerettem. Puha, bújós, lágy illat. Egyáltalán nem szúrós, vagy tolakodó.
Az kolleganőim többen is dicsérték az illatomat, kipróbálták, és ők is vettek :)
A párom szerint pedig szexi illat rajtam :), krll ennél több? Újravevős!

Cherryberry
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 15.

A párom szerint pedig szexi illat rajtam :), krll ennél több? Újravevős!

mokojka

2018. június 10.

Nagyon kellemes meglepetés volt,amikor véletlenül rábukkantam! Isteni finom,lágyan körbeölelő barackos csoda,nem tolakodó,de viszonylag tartós. Tartósabb,mint az eredeti,de ugyanaz a mesés illat.Gratula La Rive! Remek utánzat!

Update: csótányszagú??
Tény, hogy én még nem szagoltam csótányt,de kétlem,hogy ilyen szaga lenne! Vagy,ha mégis, akkor nagyon szerencsés a lelkem!:) Egyáltalán nem reális az értékelés!!! Max azt tudom elképzelni,hogy romlott volt a teszter. Aki szereti a finom,krémes,barackos,nőies parfümöket,azoknak bátran ajánlom!

mokojka
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 10.

Update: csótányszagú??

PerfumePippi

2018. május 25.

Nem ismerem az eredetijét, de mivel barackos illatként dicsérték, kíváncsi lettem rá. Háááát...ez pontosan az, amit én büntető parfümnek hívok. Majdnem csótányszagú a kezemen. Majdnem. Nagyon furcsa, szúrós, irritáló, talán a rovarirtóra hasonlít? Így már tényleg régen viselkedett illat rajtam. A teszter nem tűnt réginek, szerintem a DM-es tesztereket amúgy is gyorsan lefogyasztják.

PerfumePippi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 25.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emolliensek: Caprylic / Capric Triglyceride
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate, Citral, Coumarin, Hexyl Cinnamal, Linalool, Limonene, Citronellol, Geraniol, Hydroxycitronellal, Benzyl Salicylate
Színezékek: Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 16255
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol