KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

La Roche-Posay Anthelios Dermo-Pediatrics Gyermek Napvédő Tej Termálvízzel SPF50+

La Roche-Posay

Ár:   5499 Ft   Kategória:   Fényvédők
Kiszerelés:   300 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: magnes, Módosítva: 2016. július 26.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Fényvédők
Bőrtípus:   Száraz

Gyerekek érzékeny bőrére, napérzékeny bőrre.

Innováció: optimális SPF 50+ védelem az UVA sugárzás ellen a szabadalmazott Mexoplex szűrőrendszernek és a bőrnyugtató antioxidás hatású La Roche-Posay termálvíznek köszönhetően.

Textúra: Vízálló. Könnyű felvitel, nem zsíros, nem ragad. Illatanyag-mentes, paraben-mentes. Fotostabil.

Bőrgyógyászati és gyermekgyógyászati ellenőrzés mellett tesztelt.

Ár: 4500 Ft , Eladó: puderecset
Állapot: Pár alkalommal használt, Helyszín: Budaörs, fizetés: Személyes átvétel Budaörsön, vagy posta (postaköltséget a címzett fizeti)

Doorikad

2018. május 16.

Az arcomra próbáltam. Ha valaki kapálni megy a határba nyáron, oda tökéletes lesz, de emberek közé ne nagyon merészkedjünk benne. Jó, a kisbabáknak biztosan jó, mert tökéletesen védi a bőrüket, ill. az anyajegyeimre is ezt fogom kenni, de az egész arcra, testre nem. Nagyon sűrű az állaga, és fehér réteget képez, a pórusokat is eltömíti.

Doorikad
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 16.

zsofia960217

2018. május 15.

Én nagyon szeretem ezt a naptejet. érzékeny és fehér bőröm van, de nagyon szépen véd, nem irritál.

zsofia960217
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 15.

Vampir

2017. október 5.

Nagyon rossz tapasztalataim vannak ezzel a naptejjel. Ugyan a karomon könnyen beszívódott, a combom zsíros lett tőle, a mellkasom pedig viszketett és kipirosodott, pedig nekem aztán nem kényes a bőröm és a felnőtteknek készült naptejektől soha nem volt semmi bajom. Az arcomon is kipróbáltam és olyan izzadtnak hatott tőle, mintha lefutottam volna pár kilométert. Az irgalmatlan nagy ára már csak hab a tortán.

Vampir
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 5.

Lucyshyne

2017. július 2.

Összességében nagyon jó termék. Plusz pont, hogy 6 hónapos kortól használható. Nagyon finom illata van, tökéketesen véd a leégés (és barnulás) ellen. Azért csak 4 csillag, mert borzasztóan szívódik (a kezemen maradt kis maradékot az arcomra kentem, és egy óra séta után a 30 fokban egy fehér folttal az arcomon érkeztem haza. A lányom arcát is nehéz vele bekenni. Általában neki is tiszta krémfolt marad a pofija.). Ha pedig ne adj isten a ruhára kerül, csúnya foltot hagy.

Lucyshyne
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 2.

lepkeviki

2017. április 22.

Magamnak vásároltam tavaly nyáron, de még idén is bőven kitart, nagyon szeretem, jól véd, arcomon is ezt használom.

lepkeviki
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 22.

manyokata

2017. március 20.

2 nyarat használtuk, nagyon meg vagyok elégedve, nem égett le a gyerek, igaz lassan is barnult. Magamnak vettem, mert fényérzékeny vagyok, nagyon szépen védte a bőröm. Télen, ha nagyon ritkán beállok a szoliba, akkor is kenem a dekoltázsom, és az arcom. Lehetetlen leégni vele. Nagyon jó cucc.

manyokata
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. március 20.

NeeKee

2017. március 1.

Tavaly nyár elején vettem, akkor még csak 1 gyerek+1 felnőtt használta, idén már 2 gyerek fogja+én, még sok van benne. Nagyon jól védett, akármennyit voltunk a napon. Szerettem, hogy nem hagyott nagyon ragacsos érzetet maga után, így nem volt zavaró ha arcon is van (és nem csak testen). Szerintem ez a napvédő alap tartozék a pelus és a popsitörlő mellé a babatáskába nyáron :)

NeeKee
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 1.

nyuszita

2015. július 31.

Kisfiam vörös hajú, érzékeny, fehér bőrü, a bőrgyógyász is mondta, ő nem az a fajta, aki valaha is le tudna barnulni, csak maximum pirulni, ezért mi nagyon odafigyelünk, hogy csak keveset legyen napon és persze akkor sem a déli órákban. Tavaly is és idén is ezt vettük neki, sosem égett le, semmi irritációt nem okozott. Mi is használtuk, amikor nem volt nálunk más, és nekünk is bejött. Egyetlen vágyam van vele kapcsolatban, hogy kisebb kiszerelésben is elérhető legyen.

nyuszita
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 31.

Zafír

2015. június 15.

A legjobb naptej gyermekeknek és érzékeny bőrűeknek. Nálunk az egész család (gyerek, felnőtt) ezt használja. Gyorsan beszívódik, nem okoz irritációt, nem ragad, és véd :) Mivel 300 ml-s a kiszerelése, ezért nagyon sokáig elég, általában 1,5-2 szezont is kibír. Lehet, hogy kicsit drágább, mint a többi naptej, de szerintem megéri az árát!

Zafír
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 15.

killerqueen

2014. október 8.

Keteves kisfiamnak tavaly is, iden is ezt vettem. Maximalis vedelmet nyujt es nem irrital. En is sokszor hasznalom a kezemre es a labfejemre hogy ne suljon szenfeketere a sok seta alatt nyaron :-)

killerqueen
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 8.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. A TruthinAnging szerint az Environmental Working Group és a Cosmetic Safety Database 100%-ban biztonságos összetevőnek minősítette.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.