KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

La Roche-Posay Anthelios Dermo-Pediatrics Gyermek Napvédő Tej Termálvízzel SPF50+

La Roche-Posay

Ár:   5499 Ft   Kategória:   Fényvédők
Kiszerelés:   300 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: magnes, Módosítva: 2016. július 26.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Fényvédők
Bőrtípus:   Száraz

Gyerekek érzékeny bőrére, napérzékeny bőrre.

Innováció: optimális SPF 50+ védelem az UVA sugárzás ellen a szabadalmazott Mexoplex szűrőrendszernek és a bőrnyugtató antioxidás hatású La Roche-Posay termálvíznek köszönhetően.

Textúra: Vízálló. Könnyű felvitel, nem zsíros, nem ragad. Illatanyag-mentes, paraben-mentes. Fotostabil.

Bőrgyógyászati és gyermekgyógyászati ellenőrzés mellett tesztelt.

BLili

2018. augusztus 22.

Feltúrtam az internetet, hogy milyen összetevők nem lehetnének a naptejekben, és erős csodálkozásomra csak néhányat találtam az olcsóbbtól a nagyon drágákig, amiben tényleg nincs semmi káros, - ami azért döbbenet - és ez volt az egyik.
Nyaraláson használtam eddig, egész napos erős napsugárzás mellett sem pirultam le ezzel, ugyanakkor mérsékelten lehet barnulni vele. Víz hatására is kb. 20%-a kopik le, nem hagy zsíros érzetet, azonban fehér réteget igen, de ilyen védelem mellett ez rendben van. Arcra is tökéletesen használható hiperérzékeny bőrre is. Nem volt olcsó, de tekintve, hogy az 50 ml-s arcra való fényvédők közül az olcsóbbak is 3000 Ft körül vannak, a 250 ml-jével ez nagyon megérte. Hatalmas adag, ezért nagyon sokáig elég lesz és újra is fogom venni, ha elfogy.

BLili
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 22.

nagyediterika

2018. augusztus 14.

UPDATE:
Nem vettem újat, elhasználtuk a maradékot, de így is tökéletesen védve volt a gyerek a 35 fokos görög hőségben!
Maximálisan meg vagyunk elégedve!

Ez egy, elsősorban gyermekek számára kifejlesztett napfényvédő.
A 4 éves, könnyen barnuló kisfiam számára vettem, mert jó minőségű, biztos védelmet nyújtó terméket akartam és ezt ajánlották a szakemberek.
Gyakran újrakentem, biztos, ami biztos alapon, de a rengeteg pancsolás ellenére nem jött le, nem is égett le a gyermek, de nem is barnult le olyan mértékben, mint amire számítottunk.
Gyönyörűen, könnyen beszívódik, nem hagy nyomot.
Még így is megmaradt a tubus tartalmának a fele.
Számomra megérte a nem kevés pénzt, mivel a gyermekem nem égett le, nem szenvedett.
Most azon vacilálok, hogy vegyem-e újra, vagy mivel még beleférünk a kibontástól számított 12 hónapba, használjuk-e el a maradékot...

nagyediterika
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 14.

UPDATE:
Maximálisan meg vagyunk elégedve!

Ez egy, elsősorban gyermekek számára kifejlesztett napfényvédő.
Gyönyörűen, könnyen beszívódik, nem hagy nyomot.
Még így is megmaradt a tubus tartalmának a fele.

SzMona

2018. augusztus 8.

Ez a 3. nyár, hogy ezt a naptejet használjuk. Már önmagában ez is sokat elmond szerintem... :-) Nagyon meg vagyok vele elégedve, teszteltük már tengerpartokon, rekkenő hőségekben, és mindig jól vizsgázott. Én csak a gyerekek testét kenem vele, megveszem mellé külön az arcra valót az arcukra. Testen nagyon jól teljesít, tavaly amikor együtt strandoltunk félidőben még újra kentem a lurkókat, de amikor pl. táborba mentek, akkor csak reggel kentem be Őket 1x. Hiába voltak délelőtt, délután vízben, nem égtek meg. Szóval idén nyáron már ebből a tapasztalatból kiindulva nem kenegettem őket napjában többször, és még csak meg sem pirultak így sem. Szóval abszolút vízálló szerintem. Nem mellesleg szépen hidratál is, mert a több hetes nyári strandolós időszak végére sem szárad ki a bőrük. Nem kockáztatok, jövőre is csak ezt fogom venni!

SzMona
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 8.

Doorikad

2018. május 16.

Az arcomra próbáltam. Ha valaki kapálni megy a határba nyáron, oda tökéletes lesz, de emberek közé ne nagyon merészkedjünk benne. Jó, a kisbabáknak biztosan jó, mert tökéletesen védi a bőrüket, ill. az anyajegyeimre is ezt fogom kenni, de az egész arcra, testre nem. Nagyon sűrű az állaga, és fehér réteget képez, a pórusokat is eltömíti.

Doorikad
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 16.

zsofia960217

2018. május 15.

Én nagyon szeretem ezt a naptejet. érzékeny és fehér bőröm van, de nagyon szépen véd, nem irritál.

zsofia960217
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 15.

Vampir

2017. október 5.

Nagyon rossz tapasztalataim vannak ezzel a naptejjel. Ugyan a karomon könnyen beszívódott, a combom zsíros lett tőle, a mellkasom pedig viszketett és kipirosodott, pedig nekem aztán nem kényes a bőröm és a felnőtteknek készült naptejektől soha nem volt semmi bajom. Az arcomon is kipróbáltam és olyan izzadtnak hatott tőle, mintha lefutottam volna pár kilométert. Az irgalmatlan nagy ára már csak hab a tortán.

Vampir
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 5.

Lucyshyne

2017. július 2.

Összességében nagyon jó termék. Plusz pont, hogy 6 hónapos kortól használható. Nagyon finom illata van, tökéketesen véd a leégés (és barnulás) ellen. Azért csak 4 csillag, mert borzasztóan szívódik (a kezemen maradt kis maradékot az arcomra kentem, és egy óra séta után a 30 fokban egy fehér folttal az arcomon érkeztem haza. A lányom arcát is nehéz vele bekenni. Általában neki is tiszta krémfolt marad a pofija.). Ha pedig ne adj isten a ruhára kerül, csúnya foltot hagy.

Lucyshyne
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 2.

lepkeviki

2017. április 22.

Magamnak vásároltam tavaly nyáron, de még idén is bőven kitart, nagyon szeretem, jól véd, arcomon is ezt használom.

lepkeviki
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 22.

manyokata

2017. március 20.

2 nyarat használtuk, nagyon meg vagyok elégedve, nem égett le a gyerek, igaz lassan is barnult. Magamnak vettem, mert fényérzékeny vagyok, nagyon szépen védte a bőröm. Télen, ha nagyon ritkán beállok a szoliba, akkor is kenem a dekoltázsom, és az arcom. Lehetetlen leégni vele. Nagyon jó cucc.

manyokata
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. március 20.

NeeKee

2017. március 1.

Tavaly nyár elején vettem, akkor még csak 1 gyerek+1 felnőtt használta, idén már 2 gyerek fogja+én, még sok van benne. Nagyon jól védett, akármennyit voltunk a napon. Szerettem, hogy nem hagyott nagyon ragacsos érzetet maga után, így nem volt zavaró ha arcon is van (és nem csak testen). Szerintem ez a napvédő alap tartozék a pelus és a popsitörlő mellé a babatáskába nyáron :)

NeeKee
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 1.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. A TruthinAnging szerint az Environmental Working Group és a Cosmetic Safety Database 100%-ban biztonságos összetevőnek minősítette.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.