KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

La Roche-Posay

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: erdmagic, Módosítva: 2016. július 26.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Fényvédők
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Nagyon magas védelem. La Roche-Posay termálvízzel. UVB elleni védelem: SPF 50+ UVA elleni védelem: UVA index = PPD 33. Vízálló. Illatanyag-mentes. Paraben-mentes. Érzékeny vagy napra túlérzékenyen reagáló bőrre. Extrém intenzitású napsugárzás ellen.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Niobe28

2017. augusztus 5.

Nagyon hasznosnak tartom a fényvédő stifteket. Én most ezek közül ezt a terméket használom. Elég sok anyajegy van rajtam, ha nem sokáig vagyok napon, akkor csak ezt a stiftet használom az anyajegyekre, ha tudom, hogy sokáig tartózkodom kinn, akkor használom az éppen aktuális fényvédőmet + ezzel a stifttel még átkenem az anyajegyeket. Többször használtam már egész arcra, szájra, mert pont ez volt kéznél, nagyon jól bevált oda is, nem éreztem túl zsírosnak, nem lettek pattanásaim tőle. Illatát én nem érzek. Csak egy negatívumot tudok róla elmondani, én akárhányat vettem belőle, a kupakja nem szorult rá rendesen.

Niobe28
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 5.

kneva

2017. április 6.

Mindig a táskámban lapul, hogy a gyerekek arcát újra kenhessem a játszótéren, vagy oviból induláskor, a dekoltázsom, mert nagyon nem szeretem,ha a pólóból kilátszódó bőr lebarnul és azután más kivágású pólóval meg hülyén nézek ki. Reggel átkenem a pigmentfoltjaimat, még mielőtt felteszem az arcra való naptejet.
Egyetlen hibája, hogy nagyon fehér, ezáltal kiemeli azt a területet, amit bekenek vele. Éppen ezért én személy szerint jobban szeretem a testvérét, a Vichy stick-et, mert az bézs színű és nem üt el. Azt tartom a fürdőszobában, a LRP-t pedig hordozom magammal.
Soha még nem bántotta se a gyerekek bőrét, se a sajátomat, nem zsírosodott jobban, nem tömi el a pórusokat.

kneva
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 6.

timilla

2016. június 29.

Nagyon hasznos kis jószág ez a stick, bajnok módon véd a nap ellen, és ugyan fehér, de nem zsíros az utóérzete. Szám köré, anyajegyekre, pigmentfoltokra rakom, mindig a táskámban van.

timilla
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 29.

csiriviri

2015. június 3.

Nagyon jó!Amióta használom,nem képződik barna folt az arcomon és bátran napozhatok.Használtam Avéne stick-et is,de ez sokkal jobb,nem zsírosodik tőle az arcbőröm.

csiriviri
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 3.

Krisz78

2015. február 11.

Minden tavasszal újraveszem.
A karomon és a hátamon lévő "le kéne vetetni" anyajegyeimet kenem be vele.
Amióta ezt használom, nem változott az anyajegyeim mérete:) (mármint nem nőttek, mint előtte)

Krisz78
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 11.

Minden tavasszal újraveszem.
A karomon és a hátamon lévő "le kéne vetetni" anyajegyeimet kenem be vele.

zsófi84

2015. február 10.

Télen-nyáron minden nap 50 faktoros krémet kenek az arcomra, mert viszonylag könnyen foltosodom, és sok az anyajegyem (sajnos egyre csak szaporodnak). Viszont nyáron más helyeken nem nagyon szeretek vastagon felkenni semmit, mert egész nap ragadok az irodában, és összekenek mindent. De az anyajegyeim miatt mégis muszáj foglalkoznom ezzel a problémával. Nagyon vastagon kenem be a pöttyöket a stifttel, és egyelőre úgy tűnik, hogy nagyon jól használ is. Van egy vicces mellékhatása (ami engem annyira nem érdekel, mert bőrrákparám van, és ennek még a hiúságom is alárendelődik) : UV-szűrős szemüvegen keresztül a fehér foltok (ahol bekentem) nagyon látszanak. Ezért az utca népe számára úgy nézek ki nyáron, mint aki foltokban felvitt valami fehér krémet, és elfelejtette letörölni, mielőtt elindult volna. Nyáron gyakorlatilag nem lépek ki az utcára anélkül, hogy ez a táskámban ne volna.

zsófi84
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 10.

c.ancsa

2012. december 25.

Használok több La Roche-Anthelois terméket is, azokat is véleményeztem! Nagyon problémás a bőröm, hófehér, érzékeny, de ami a legkomolyabb az az, hogy az egész testem tiszta anyajegy!!! A Lábam az, ami még ,,elfogadható", nincs tele és inkább csak kisebbek. De pl a hasamon és a hátamon vannak nagyok. Tényleg nagy... A felülete is és ki is áll. :(( Na, ezeket legfőképpen (de majdnem mindet) ezzel a stifttel kezelem célirányosan. Vastagon bekenem. Nagyon nagyon jó ez a termék, 100%-ban végzi a dolgát! Könnyű és praktikus a használata valamint tartós is! Viszont szerencse, hogy nem kenem az egész testemre... azokat a többi terméknél leírtam. De ez 5*!!!!!!!

c.ancsa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 25.

Antioxidánsok: Tocopherol

Más néven Ethylhexyl Methoxycinnamate. Kémiai fényvédő, mely az UVB- és rövid UVA-sugarak (290-350 nm hullámhosszú) ellen nyújt védelmet. Napfényvédő képessége viszonylag gyenge, önmagában használva nem nyújt kellő védelmet. Viszont nagy stabilitású összetevő, mely megvédi a többi fényvédőt az UV-sugárzás okozta károktól. (Sok fényvédő az UV-sugarak hatására lebomlik, és nem véd többet a fénytől.) Az octocylene viszonylag könnyen beszívódik a bőrbe, és felmerült a gyanú, hogy ott elősegíti a káros szabad gyökök keletkezését. Egy 2010-es kutatás szerint egyre gyakoribb, hogy az octocrylene fény hatására előjövő kontakt dermatitiszt (bőrgyulladást) vált ki különösen gyerekekben és kétoprofénre allergiás felnőttekben. Részletesebb információ a smartskincare-en.