KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

La Roche-Posay

Ár:   5500 Ft   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: hajasbaba, Módosítva: 2016. július 26.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Fényvédők

Nagyon magas és széles spektrumú UVA/UVB védelem. Optimális, megerősített SPF 50+ védelem  (az EU ajánlásnál szigorúbb feltételeknek megfelel) az UVA sugarakkal szemben, köszönhetően az új szűrőrendszernek ami Mexoryl®SX és XL fényszűrőket, valamint természetes sejtvédő Senna Alata kivonatot tartalmaz.

Egy új, ultra-biztonságos bőrgyógyászatilag tesztelt formula: illatanyagmentes, paraben-mentes, minimális kémiai szűrő-tartalom, nem komedogén.

• Fényűző, hidratáló, ultra-kényelmes textúra. Könnyű használat.
  • Enyhén színezett formula a könnyű, természetes ragyogásért.
  • Kivételesen vízálló.

Ár: 3000 Ft , Eladó: pacsalia
Állapot: kétszer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

ntina

2018. július 12.

A napvédelem részén kívül semmi pozitívum nincs számomra ebben a krémben. Az állaga fura, nehéz, brutál fényes a bőröm tőle, a szinezettsége kb mint halottnak a csók. Ennyi pénzért próbáltam nagyon szeretni. Inkább odaadtam az amúgy is falfehér bőrű anyukámnak. Neki bejön. :)

ntina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 12.

kovexti

2018. június 27.

Nekem nem kényelmetlen a viselése, ellenben nagyon sötét. Púderezni szoktam felé, úgy tartósabb is, meg kissé finomít a színén is. Tényleg elég vastag, de kényelmesebb számomra, mint fényvédő+alapozó/BB krém.

kovexti
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 27.

JuditTTT

2018. május 15.

Ultra- kényelmes, meg ez arcra?... Nagyon nem jó ám ez arcra. Egyrészt fullasztó, nekem zsíros, pedig sok a száraz részem. A színezett belőle pedig kb. vicc. Vegyél inkább egy koreai BB-t.
Pedig én LRP párti vagyok, a hidratálóik pl. szuperek, meg a micellás víz, de napvédelemben nem jók.

JuditTTT
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 15.

zsofia960217

2018. május 15.

Remekül véd, na de a szín :O szerintem ez senkinek sem jó árnyalat, és csúnyán ki is ül az arcra, nem valami jó a textúrája sem :( A védelem miatt 2 csillag, de emberek közé nem megyek vele, inkább csak otthon használom, ha kertészkedek pl.

zsofia960217
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 15.

Virvatuli

2017. július 11.

Remekül véd a leégés ellen, de nagyon sötét, kicsit sárgás, és mindent megfog (ezt főleg a kalapom bánta). Fénylik tőle a fejem, mégis kiszárad alatta a bőröm. Magában nem használom, inkább összekeverem valamelyik világosabb és jobban hidratáló kencémmel.

Virvatuli
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. július 11.

karaibrahimgil

2017. június 1.

Nagyon szeretem! Szépen fed, nem hagy zsíros érzetet maga után (habár érdemes púderezni utána), és jól véd a napsugarak káros hatásaitól. Számomra ideális nyárra - örülök, hogy nem kell az alapozón felül még magas faktorszámú naptejet is az arcomra kenni.

karaibrahimgil
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 1.

Kriszta.1983

2013. augusztus 12.

Pigment foltos volt pár éve az arcom a sok napozástól és szolitól. (Két hetet végig napoztam Jordániában,nem voltam normális!!) :) Aztán azon a télen nem mentem barnulni, (éljen az önbarnító!) és szépen eltűnt minden folt az arcomról. Azóta ezt használom,ha tudom hogy több időt töltök a szabadban,vagy bringázni megyek,esetleg strandolni. (Ja,és baseball sapit is szoktam hordani ha nagyon erős a nap) Nem sötétedtek vissza a foltjaim azóta sem! (Smink alá pedig az Eucerin Anti Pigment 30-as krémjét használom) Igaz,hogy eléggé zsírosítja a bőrt,de finoman rá lehet púderezni,és akkor nincs gond. Nekem pattikat sem okoz. Összességében jó termék!

Kriszta.1983
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 12.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Aluminum Hydroxide, Caprylyl Glycol

Bőrpuhító (emollient) és sűrűség szabályozó  anyag.

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Emulzió stabilizáló és sűrűség szabályozó segédanyag.

Egy Mexikóban élő, sárga virágú növény levelének a kivonata, amit hagyomásan gomba fertőzéses bőrbetegségek gyógyítására használnak. Gombaellens tulajdonságán túl gyulladáscsökkentő is, és a gyártója szerint megvédi a sejtek DNS szerkezetét a káros UV sugarak ellen. Bővebb infó itt.

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. A TruthinAnging szerint az Environmental Working Group és a Cosmetic Safety Database 100%-ban biztonságos összetevőnek minősítette.

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emulgeáló és felületaktív hatású összetevő, illetve a truthinageing szerint gyakran illatanyagként is használják. A truthinageing információi szerint alacsony molekulatömegű összetevő, ami azt jelenti, hogy minimális mértékben szívódik fel a bőrön, viszont a többi PEG-származékhoz képest jobban hajlamos arra, hogy irritáljon.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.