KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

La Roche-Posay

Ár:   1700 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   7,5 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Suoma, Módosítva: 2013. szeptember 30.

Kiszerelés:   7,5 ml
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Ajakápolók

Regeneráló hatású és védelmet nyújtó ajakbalzsam.

Innováció: Regenerálja és megnyugtatja a bőrt. MP Lipideket tartalmaz - amelyek megerősítik a bőr természetes védelmét. Az azonnali komfortérzet érdekében 5% Panthenolt tartalmaz.

senskin

2017. október 12.

Jaj, de jó, hogy végre nem irritálja a számat a sok illatosított balzsam. Nekem nagyon bejött, kellemesen puhít és ápol. :)

senskin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 12.

Nikkii0326

2017. szeptember 23.

Nem igazan valt be :/ kb semennyire sem hidratalt

Nikkii0326
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 23.

Nem igazan valt be :/ kb semennyire sem hidratalt

HyperBunny

2017. szeptember 13.

Nekem ez konkrétan semmit nem használ, azért többet vártam, töredékáron kaptam már sokkal jobbat. Elhasználom a maradékot, de minek...

HyperBunny
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 13.

Ulhan

2017. július 8.

Szeretem a Cicaplast termékeket, gondoltam ezt is kipróbálom. Nekem nagyon bevált. Néha nagyon durván kirepedezik a szám és eddig semmi sem tudta teljesen rendbe hozni, de ez igen. Ajánlott.

Ulhan
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 8.

andrea91

2017. május 2.

Hát nem tudom, nekem ez sajna semmi extra. nem rossz, de nem érzem a különbséget bármilyen más ajakápolóhoz képest. Mondjuk én nem sebesre száradt állapotban teszteltem, csak sima kiszáradásokkor, de ugyanazt hozta mint bármi más. jó, de nekem nem éri meg az árát.

andrea91
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 2.

BettinaPinter

2017. április 22.

Borzasztó száraz, sebes, véres volt a szám, a széle pedig már gyulladt volt.
Rengeteget dolgot kentem rà, a carmextől be is dagadt pluszba az egész, szóval nagyon kétségbe voltam már esve,amikor is a gyógyszertárban ezt ajánlották.
Kettő napon belül rendbehozta nagyjából a számat, egy hét alatt tökéletes lett. Nagyon hatásos.

BettinaPinter
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 22.

Borzasztó száraz, sebes, véres volt a szám, a széle pedig már gyulladt volt.

Zsuszie84

2017. február 23.

Az itteni ajánlások után vettem meg, és nem csalódtam! Amúgy is érzékeny a bőröm, de idén télen odáig fajult a dolog, hogy az ajkaim véresre száradtak pár perc hideg levegőn tartózkodás után. Amellett, hogy borzasztóan nézett ki, rettenetesen fájt is, de hiába kentem rá bármit, semmi nem látszott segíteni. Ez három nap alatt rendbehozta. Picit nehéz kinyomni a tubusból, és viaszosabb is, mint egy sima ajakápoló, de maximálisan ápol és sokáig tart. A repedéseket, sebeket is nagyon szépen rendbehozza, pár nap alatt puha, épolt ajkakat varázsol. Nálam alapdarab lett.

Zsuszie84
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 23.

nikimanó

2017. február 9.

régen kinéztem mert a cicaplast baume nagyon tetszik. egy hatásos semleges illatú és állagú ajakírra vágytam. egyelőre úgy tűnik, hogy jó. segített, amikor a szájam nagyon száraz volt, jól esik használni, sokáig ápol, az illata semleges, az állaga kissé viaszos. az íze is semleges. elégedett vagyok vele.

nikimanó
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 9.

FannerManner

2017. február 7.

Évek óta állandó darab nálam. Gyorsan puhít, az esetleges kisebb repedéseket gyorsan helyreállítja.

FannerManner
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 7.

zs001

2017. február 6.

Az egyik legjobb ajakápoló. Kevés kell belőle és tényleg hosszan tartó a hatása. Kézkrémmel szettben vettem, ajándék volt hozzá, de ha elfogy be fogom szerezni. Kicsit drágább mint a drogériás termékek, de a hatása ennyivel jobb is.

zs001
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. február 6.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Vitaminok: Panthenol