KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

La Roche-Posay

Ár:   1700 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   7,5 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Suoma, Módosítva: 2013. szeptember 30.

Kiszerelés:   7,5 ml
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Ajakápolók

Regeneráló hatású és védelmet nyújtó ajakbalzsam.

Innováció: Regenerálja és megnyugtatja a bőrt. MP Lipideket tartalmaz - amelyek megerősítik a bőr természetes védelmét. Az azonnali komfortérzet érdekében 5% Panthenolt tartalmaz.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

NorkaEchelon

2018. július 21.

A legjobb szájápoló, gyönyörű INCI.

NorkaEchelon
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 21.

A legjobb szájápoló, gyönyörű INCI.

svekits

2018. július 20.

Legutóbbi nyaralásomon annyira kisebesedett a szám a klíma miatt, hogy a sima ajakápolóm totál kudarcot vallott. Fájó szájjal mentem be a patikába és vettem meg ezt és 1-2 napon belül szépen helyre is tette a bajt. Külföldön kétszer annyiba került mint itthon, de akkor nagyon kellett, ráadásul 4 napra rá el is hagytam de isten áldja, a termék maga szuper itthon újravettem, azóta is használom.

svekits
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 20.

csvik

2018. június 20.

Kipróbáltam és tetszett. Jó az állaga, nem kell belőle sok és úgy is sokáig fent marad. Az ára miatt 4*

csvik
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 20.

ludri97

2018. május 24.

Probaltam mar jo par ajakapolot (carmex, eos, himalaya, bioderma, dior..) de ez valami egeszen mas. Mas az egesz allaga es egy ejszaka alatt csodat muvelt a szammal. Remelem meg sokaig baratok maradunk es nem fogok benne csalodni :) jar az ot csillag

ludri97
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 24.

orchidea8627

2018. március 31.

Próbáltam már pár ajakápolót, de ez magasan a legjobbak között van! Sőt, meg merem kockáztatni hogy a Clarins rózsaviaszos ajakápolója mellett a legjobb. Nem ragacsos és fényes mint pl az ez előtt használt Clinique-em, egészen matt, de szépen az ajak bőrébe dolgozható és kellemes, nyugtató érzést ad. Puhít, hidratál, színtelen, íztelen. Egyszerűen jó. :) Nagyon szeretem és az ára is nagyon rendben van, főleg a versenytársaihoz képest viszonyítva.

orchidea8627
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 31.

barbimariposa

2018. március 13.

nem rossz, nem rossz, de nem a kedvencem. A carmex és az EOS is verik őt, elhasználni el fogom, de nem venném újra.

barbimariposa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 13.

hefs

2018. február 26.

Kicsit ragacsos az állaga,de nekem rendbe tette a kiszáradt számat egy hét alatt.Rúzst is könnyen fel lehet vinni rá.Kicsi tubus,de sokáig eltart.

hefs
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 26.

dandelion

2018. február 18.

Zsíros állagú, nehéz ajakápoló, ennek ellenére nem vagyok elégedett a védelemmel és a hidratáló hatásával sem. Nem hidratálja az ajkaimat, igaz nem is szárítja tovább. A tubusos megoldás egy kicsit nehézkes és nem túl higiénikus, ugyanis ha nem szeretnék egy vastag zsírréteget az ajkaimon akkor az ujjaimmal kell eloszlatni a terméket.

dandelion
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 18.

nicolekitti

2018. február 11.

Akcióban vettem kézkrémmel együtt volt összecsomagolva. Elsőre borzalmas, alig lehetett kinyomni a tégelyből, kenni lehetetlen, és az íze is borzalmas.
Ha vékonyan kenem, akkor az íze elmarad. Mindig kézzel kell elkenni a viasz szerűséget, ami szerintem nem éppen higénikus megoldás.
Ettől azért többet vártam volna, szerintem nem felhasználóbarát.

nicolekitti
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 11.

Ettől azért többet vártam volna, szerintem nem felhasználóbarát.

adra

2018. február 2.

Úgy szerettem volna szeretni -_-"... De egyszerűen nem megy. Akciósan vettem egy cicaplast ajakbalzsam + kézkrém került 2100-be.. De még így is pazarlás volt megvenni, semmit nem használ. Konkrétan semmit. Az ajkaim tetejére kiül egy plusz zsíros réteg, és ennyi! Semmit nem tudott kezdeni az enyhén cserepes ajkaimmal sem, amikor meg kutya állapotban voltak, már tényleg halottnak a csók. Nem értem, hogy lehet, hogy másoknak ennyire beválik? :/ A 299 forintos Balea Intensive ajakápoló helyre rakta a számat 10-ed annyiért :/ .. CICAPLAST FIAM, EGYES, ÜLJ LE :'( !

adra
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 2.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Vitaminok: Panthenol