KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

La Roche-Posay

Ár:   3000 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Dermaonline.hu-n 3945 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: e.m.e.s.e, Módosítva: 2017. október 31.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Testápolók
Vedd meg online: Dermaonline.hu, 3945 Ft

S.O.S. ápolás atópiás ekcémára hajlamos bőrre. Segít az irritált bőr megnyugtatásában bárhol és bármikor.

A La Roche-Posay első stiftje, amely ápoló formulájának és stift formájának köszönhetően azonnal megnyugtatja a bőrt. Viszkető érzés esetén alkalmazza a stiftet bármikor.

• Zsebméretű stift formátum, bármikor, bárhol és bárki által használható
  • Csecsemők, gyermekek és felnőttek számára
  • Magas toleranciájú összetételének köszönhetően a test bármely részén biztonságosan alkalmazható (beleértve a szemhéjat is)
  • Védőréteget képez

Formulájában megtalálható a lipidpótló shea vaj, a bőrnyugtató hatásáról ismert madecassoside és a bőrnek védelmet nyújtó cink-glükonát.

3 klassz táskába dobálós újdonság őszkezdéshez

Ár: 3945 Ft, Eladó: Dermaonline.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat, pick-pack-pont

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

derienart

2017. november 18.

Bár csak tegnap vettem azért írok gyorsan, hogy aki habozna a kevés vélemény miatt, ne habozzon. :) Nikkelallergia miatt állandóan sérült, piros a kézfejem, amit a héten ez a hideg időjárás nagyon durván kihozott. Ez a kis stift jó megoldás arra, hogy munka közben vagy tömegközlekedésen csak áthúzzam a kézfejemen úgy, hogy a másik kezem ne legyen krémes. Állagra nem egy zsíros dolog, meg se látszik hogy felkentem (olyan mint egy deo), viszont egy védőréteget képez a bőrön. Én kentem már gyulladt felületre, úgy vettem észre, hogy nyugtató hatása van, nem rögtön de pár óra elteltével lehúzta a pirosságot és nem húzódott, fájt a kezem. Remélem a későbbiekben is beválik, de most jár a max. csillag. Árban én 4.000,- Ft-ért vettem, ami azért nem olcsó, bár most van ilyen második termék 50% akció a patikákban.

derienart
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 18.

Zsannus

2017. október 26.

Én is nagyon elégedett vagyok vele (mint az összes többi la roche termékkel). Nem csak cuki kiszerelés, de valóban hasznos a száraz területekre. Hasonlóan a kézfejemre használom illetve a könyökömre. Nagyon szeretem , praktikus kiszerelés, mindenhova viszem magammal! 5*

Zsannus
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 26.

Krikri

2017. október 15.

Nagyon jó! A nagyobbik fiam kézfeje minden ősszel és télen teljesen kiszárad, kisebesedik. Van egy gyógyszertári kikevert krém, amivel úgy ahogy kordában tudjuk tartani, de nem az igaz. Ezt a stiftet a praktikus kiszerelése miatt vettem meg, mert bárhol tudom használni, ellenben a másik tégelyes krémmel. Nem is álmondtam volna ilyen jó hatásról, pedig rendkívül elfogult vagyok a La Roche-Posay termékeivel. Kettő (!!!!) krémezés után az addig száraz, szemmel láthatóan feszülő bőr puha és hidratált lett. Azóta használjuk napi 1-2-3 alkalommal és szépen rendben tartja a kezét. Gazdag krém, nem mondanám, hogy gyorsan beszívódik, de engem pont, hogy megnyugtat, mikor látom, hogy még ott csillog a gyerek kezén. Az illata egyérteműen shea vajas, én szeretem. A kiszerelésért pedig még plusz öt csillagot adnék, ha tehetném, de legalabb egy jó nagy pacsit a kitalálójának. :)

Krikri
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 15.

Antioxidánsok: Madecassoside, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Propylene Glycol, Caprylyl Glycol

A madecassoside az ázsiai gázlóból, vagy más néven a gotu kolából kivont triterpene. Hatásos antioxidáns, elősegíti a kollagénszintézist és sebgyógyító hatása is van. C-vitaminnal kombinálva már 0,1%-os koncentrációban is előnyös a nap által károsított bőrre.

Az emberi test szövetben nyomokban megtalálható ásvány. A bőrön alkalmazva nem igazán alátámasztott, hogy bármilyen hatása is van,  talán antioxidáns.

Anti-bakteriális és gombaölő glycine biovektor.

Tartósítószer.