KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

La Roche-Posay

Ár:   3200 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: Farfalina, az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2017. január 29.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

• Hatékonyan eltávolítja a sminket, szennyeződéseket és a koszt.
  • Nem szárítja az arcbőrt.
  • Bőrpír és feszülés érzete ellen
  • A bőr visszanyeri a komfortérzetét
  • Hidratálja a bőrt

Szappanmentes. Színezékmentes. Alkoholmentes. Parabénmentes.

Ár: 2500 , Eladó: DiaM
Állapot: 1x próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: ingyen postázom
banita4

2019. január 12.

Ezelőtt a Bioderma sokak által - joggal - szeretett micellás vizét használtam, legutóbb is azért indultam a patikába de nem volt, helyette ezt ajánlották, gondoltam teszek egy próbát. Azt kell mondjam, hogy kb 2 hét használat jobban megkedveltem mint a Sensibiot pedig most tényleg fel volt adva neki a lecke mert a várandósságom alatt (főleg az utolsó trimeszterben) extra érzékeny és száraz lett az arcbőröm. Maximálisan elégedett vagyok vele, nem irritálja a bőrömet, nem szárít, teljesen hidratált érzetet nyújt, sminket is szépen eltávolítja. Én nem tapasztaltam ragacsos érzetet sem, igaz mindig megmosom az arcomat a használata után és arra jön a hidratáló. 1 + 1 akcióban vettem, ára is kedvezőbb mint a Biodermának, nálam abszolút nyerő. :)

banita4
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 12.

moni92

2018. november 25.

Hatékonyan eltávolítja a sminket.

moni92
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 25.

Hatékonyan eltávolítja a sminket.

DiaM

2018. november 24.

A Sensibio után vettem ezt és szörnyen ragacsos tőle az arcom ami annyira zavar, hogy nem is kísérleteztem vele 1 alkalomnál többet, így más hatásáról nem tudok véleményt mondani sajnos.

DiaM
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 24.

zsebcuki

2018. november 16.

teljes mértékben alá tudom támasztani a termék leírását.
a legjobb micellás víz amit használtam,sokadszorra csak ezt veszem ujra,általában egyből 2-es csomagot,ugy mindig gazdaságosabb.

zsebcuki
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 16.

teljes mértékben alá tudom támasztani a termék leírását.

Futureline

2018. augusztus 14.

Ha nagyon ritkan hasznalom akkor oke, de folyamatos hasznalat mellet szetszaritotta a borom. A sminket, fenyvedot mindent maradektalanul lehoz. De mar a hasznalata utan kozvetlenul feszul a borom.

Futureline
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 14.

nicolekitti

2018. július 8.

Először az érzékeny bőrös változatot vettem meg. Sajnos úgy néz ki, abból leálltak a 100 ml gyártásával. Ezért vettem ebből egy 100ml-et. Ez is ugyanolyan jó, bár ez gyorsabban fogy, lehet többet használom.
Szépen tisztít, ezt is érzem, hogy csak úgy szívja be a bőröm.

nicolekitti
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 8.

Szépen tisztít, ezt is érzem, hogy csak úgy szívja be a bőröm.

vyllam

2018. július 2.

Nagyon szeretem ezt a lemosót. A fekete szemceruzást is könnyen leszedi. Reggel este használom és friss üde lesz tőle a bőröm. Nem szárít és nem feszül tőle az arcom. Lassan elhasználom az első flakont szóval mindenképpen újraveszem.

vyllam
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 2.

sheol

2018. május 29.

Sminklemosó után használom második tisztításként vagy sima bőrre frissítésként. Nekem ez a kedvenc micellás vizem. Nagyon finom, jó érzés használni. Nem csípi a szemet, kivéve, ha nagyon sokat sikerül belekennem.

sheol
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 29.

Brunooka

2018. május 19.

Jól tisztít, nem irritál. Sokkal könnyebben leszedi a makacs szemsminket is, mint a mindenféle durva-makacs sminkekre kitalált lemosók és gélek. Viszont negatívum: nagyon nagyon ragad a bőröm a használat után, pedig nem teszek sokat a vattára. Még órák elteltével is kellemetlen, olajos érzésem van, ha véletlenül hozzáérek az arcomhoz, kb odaragadok.. Emiatt viszont nem vonok csillagot, mert úgyis mindig szappannal, arclemosóval tiszítom meg az arcomat lefekvés előtt, ezért a ragadós érzet tulajdonképpen nem zavar, csak ajánlatos utána arcot is mosni, hogy valóban semmilyen termék ne maradjon rajtunk huzamosabb ideig, de ez szerintem alap.

Brunooka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 19.

piroslili

2018. május 16.

Imádom!

Bioderma helyett válaszottam. Még azért azt is kipróbálom, de csak a gyűjtőszenvedélyem miatt.

piroslili
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 16.

Imádom!

Antioxidánsok: BHT

Emulgeálószer. Leggyakrabban tisztítókban használt PEG féle.