KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

La Roche-Posay

Ár:   3.300 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Fenolia, Módosítva: 2016. július 26.

Ár:   3.300 Ft
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A fiziológiás habzó arctisztító gyengéden távolítja el a sminket. Fiziológiás formula:- Az optimális tolerancia érdekében kiválasztott hatóanyagok, magas sminkeltávolító hatás- Fiziológiás pH, szappanmentes, alkoholmentes, színezékmentes, parabenmentes.

Krémmánia Kedvencek a -től
szorocukor

2017. április 17.

Nemrég vettem, mert az Effaclar túl erősnek bizonyult, úgyhogy a gyógyszertárban azt javasolták, próbáljam meg ezt. Még mindig érzem, hogy szárít, de nem olyan erős a hatása, mint az Effaclarnak. Utána felviszem a hidratálót és a bőröm puha, mint egy újszülötté. Nem vagyok hajlandó más terméket felvinni az arcomra, mint a LRP termékeket. Több, mint tíz év használat alatt egyetlen egyszer nem csalódtam a hatásukban, nem szükséges a mindennapi használat, az ár picit húzós, de ilyen minőségi termékekért abszolút reális.

szorocukor
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 17.

gpetraam

2017. február 8.

Csak arctisztításra használom, de arra fantasztikus! Kevés is elég belőle, és nem irritál/csíp sehol sem, és úgy érzem utána, mintha kicserélték volna a bőröm! Csak ajánlani tudom. :)

Update: Most vettem észre, hogy nekem nem is ez van meg. :D De biztos nincs sok különbség eközött és a gél között.

gpetraam
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 8.

jibjab

2017. február 2.

Már a másodikat használom. Az első ajándék volt és újravettem. Sokáig elég, kellemes az illata, nagyon alaposan tisztít, de nem szárít, igaz, hogy ilyenkor télen csak naponta egyszer használom, nyáron nagy hőségben viszont reggel és este. Én ettől érzem igazán tisztának a bőröm, de ez lehet csak az én mániám. Drága egy kicsit, de kiadós, sokáig elég.

jibjab
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. február 2.

Noresz1990

2017. január 20.

Nálam újravevős, ez a 3. flakonom. Kellően tisztít, illata jó, kísérleteztem mellette a Vichy habzó micellás vizével, de ennek tutibb az illata. :) Kár, hogy mindig Notino.hu-ról kell rendelgetnem, mert nem kapható néhány gyógyszertárban :(

Noresz1990
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 20.

Lencseee

2017. január 12.

Nagyon megszerettem. Ahhoz képest, hogy egy "hab" nagyon szépen leszedi második körben az arcolaj után esetlegesen maradt szennyeződéseket este, kellőképpen frissít reggel. Nem szárítja a bőrömet, nem irritálja. Még az is lehet,hogy valamilyen akció keretében újraveszem, mert nagyon elégedett vagyok vele.

Lencseee
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 12.

Ба́ба-Яга́

2016. december 9.

A sminket nem tudja teljesen eltávolítani. Jól adagolható, sokáig elég. Habosítva adagol, utazásnál emiatt vinni kell a nagyobb kiszerelést, nem tölthető át kisebb flakonba. Szerintem jó termék általános arclemosónak minden bőr számára.

Ба́ба-Яга́
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. december 9.

Svraki

2016. július 19.

Nagyon szeretem! Reggel és este is használom, a sminket először micellás vízzel távolítom el aztán a habot használom arctisztító géppel. Bőröm pihe-puha jó illatú tőle, és nincs feszülő érzés a használata után!

Svraki
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 19.

LedaKoszegi

2016. július 15.

Reggel és este használom, szépen megtisztítja az arcomat. Este a sminkem nagy részét micellás vízzel törlöm le, a maradékot pedig ezzel távolítom el. Tetszik az állaga, kellemes az illata, nem szárít és nekem egy pumpányi termék bőven elegendő egy arctisztításhoz.

LedaKoszegi
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 15.

nadalandy

2016. július 9.

Elhasznaltam. Nalam a sninket nem szedte le tokeletesen pl. Az alapozo es szempillaspiral maradvanyokat meg szedett le utana a micellas viz.
De ha arctisztitas van ennel sokkal jobb INCIs, bar teny hogy azok nem habzoak.
Amugy nem rossz.Szerettem. De ennyi penzert a tokeletes osszetevoju tisztitot ketesem.

nadalandy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 9.

De ha arctisztitas van ennel sokkal jobb INCIs, bar teny hogy azok nem habzoak.

KataViki

2016. június 26.

Még friss az élmény, de máris annak érzem. Kellemes hab állagú, nagyon finom illatú, sehol sem éreztem, hogy irritálna, sem szememet, sem a bőröm sérült részeit. Egyelőre tökéletesnek tűnik! Nagyon örülök, hogy megtalált itt egy kedves lány cserére, és ezt kaptam a termékemért. Ezer hála! :)

KataViki
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 26.