KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

La Roche-Posay

Ár:   3.300 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Fenolia, Módosítva: 2016. július 26.

Ár:   3.300 Ft
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A fiziológiás habzó arctisztító gyengéden távolítja el a sminket. Fiziológiás formula:- Az optimális tolerancia érdekében kiválasztott hatóanyagok, magas sminkeltávolító hatás- Fiziológiás pH, szappanmentes, alkoholmentes, színezékmentes, parabenmentes.

csokiskalacs

2018. január 15.

Százszor jobb mint bármelyik eddig próbált micellás lötty. Az illata nekem nem tetszik, de az legyen a legkevesebb. Pattanásos, mitesszeres, problémás bőrrel kínlódó sorstársaimnak üzenem, hogy adjatok neki egy esélyt! Nem azt mondom, hogy mindenkinek tökéletes, de csajok, ne adjátok fel a keresést - a ti bőrötökre is megvan a megoldás!!!

csokiskalacs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 15.

ancsi97

2018. január 2.

Finom illata van,de nem jut eszembe mihez hasonlit..Könnyen leszedi még a vizálló smink maradékot is,jól tisztit, DE borzasztóan szárit. Utána kell hidratálni valami esti krémmel vagy hasonlóval úgy jó.

ancsi97
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 2.

xfxff349

2017. november 13.

Tökéletesen tisztítja a bőrömet, nem szárít és vészhelyzet esetén sminklemosónak is kiváló. És az illata valami mennyei számomra. Egyszerűen imádom

xfxff349
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 13.

Piglet

2017. november 6.

Hasonló a sima habzó arclemosójukhoz, ami számomra jobban bevált mint ez a pumpás kiszerelés.

Piglet
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 6.

e.m.e.s.e

2017. október 29.

A La Roche-Posay Effaclar H arctisztító krémem éppen a végét járja, és annak ellenére, hogy kedvelem azt a lemosót, kíváncsiságból inkább a micellás habot vásároltam meg helyette. Olajos sminkeltávolítás után bőven elegendő 1-2 pumpálásnyi adag, jól tisztít, az arcbőrömet pedig egyáltalán nem szárítja. Mindezek ellenére, ha legközelebb hab állagú arctisztítót vásárolok, visszatérek az általam imádott Natura Sibericához.

e.m.e.s.e
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 29.

Gabinyo21

2017. július 1.

Szép, tiszta lesz tőle a bőröm és nagyon sok ideig elég. A többi korábban használt tisztítóval szemben szerencsére egyáltalán nem szárítja a bőrömet

Gabinyo21
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 1.

szorocukor

2017. április 17.

Nemrég vettem, mert az Effaclar túl erősnek bizonyult, úgyhogy a gyógyszertárban azt javasolták, próbáljam meg ezt. Még mindig érzem, hogy szárít, de nem olyan erős a hatása, mint az Effaclarnak. Utána felviszem a hidratálót és a bőröm puha, mint egy újszülötté. Nem vagyok hajlandó más terméket felvinni az arcomra, mint a LRP termékeket. Több, mint tíz év használat alatt egyetlen egyszer nem csalódtam a hatásukban, nem szükséges a mindennapi használat, az ár picit húzós, de ilyen minőségi termékekért abszolút reális.

szorocukor
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 17.

gpetraam

2017. február 8.

Csak arctisztításra használom, de arra fantasztikus! Kevés is elég belőle, és nem irritál/csíp sehol sem, és úgy érzem utána, mintha kicserélték volna a bőröm! Csak ajánlani tudom. :)

Update: Most vettem észre, hogy nekem nem is ez van meg. :D De biztos nincs sok különbség eközött és a gél között.

gpetraam
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 8.

jibjab

2017. február 2.

Már a másodikat használom. Az első ajándék volt és újravettem. Sokáig elég, kellemes az illata, nagyon alaposan tisztít, de nem szárít, igaz, hogy ilyenkor télen csak naponta egyszer használom, nyáron nagy hőségben viszont reggel és este. Én ettől érzem igazán tisztának a bőröm, de ez lehet csak az én mániám. Drága egy kicsit, de kiadós, sokáig elég.

jibjab
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. február 2.

Noresz1990

2017. január 20.

Nálam újravevős, ez a 3. flakonom. Kellően tisztít, illata jó, kísérleteztem mellette a Vichy habzó micellás vizével, de ennek tutibb az illata. :) Kár, hogy mindig Notino.hu-ról kell rendelgetnem, mert nem kapható néhány gyógyszertárban :(

Noresz1990
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 20.