KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

La Roche-Posay

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Fenolia, Módosítva: 2016. július 26.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A fiziológiás habzó arctisztító gyengéden távolítja el a sminket. Fiziológiás formula:- Az optimális tolerancia érdekében kiválasztott hatóanyagok, magas sminkeltávolító hatás- Fiziológiás pH, szappanmentes, alkoholmentes, színezékmentes, parabenmentes.

Ár: 1800 Ft , Eladó: vegyesz001
Állapot: A képen látható mennyiség van benne, kb a háromnegyede., Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel
Ga-De Hydra Evolution Ultimate Cleanser and Toner arctisztító-új!
Ár: 2800 , Eladó: Timmon
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Gyöngyös, fizetés: személyes átvétel, ajánlott posta
Lencseee

2017. január 12.

Nagyon megszerettem. Ahhoz képest, hogy egy "hab" nagyon szépen leszedi második körben az arcolaj után esetlegesen maradt szennyeződéseket este, kellőképpen frissít reggel. Nem szárítja a bőrömet, nem irritálja. Még az is lehet,hogy valamilyen akció keretében újraveszem, mert nagyon elégedett vagyok vele.

Lencseee
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 12.

gpetraam

2017. január 4.

Csak arctisztításra használom, de arra fantasztikus! Kevés is elég belőle, és nem irritál/csíp sehol sem, és úgy érzem utána, mintha kicserélték volna a bőröm! Csak ajánlani tudom. :)

gpetraam
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 4.

Ба́ба-Яга́

2016. december 9.

A sminket nem tudja teljesen eltávolítani. Jól adagolható, sokáig elég. Habosítva adagol, utazásnál emiatt vinni kell a nagyobb kiszerelést, nem tölthető át kisebb flakonba. Szerintem jó termék általános arclemosónak minden bőr számára.

Ба́ба-Яга́
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. december 9.

Svraki

2016. július 19.

Nagyon szeretem! Reggel és este is használom, a sminket először micellás vízzel távolítom el aztán a habot használom arctisztító géppel. Bőröm pihe-puha jó illatú tőle, és nincs feszülő érzés a használata után!

Svraki
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 19.

LedaKoszegi

2016. július 15.

Reggel és este használom, szépen megtisztítja az arcomat. Este a sminkem nagy részét micellás vízzel törlöm le, a maradékot pedig ezzel távolítom el. Tetszik az állaga, kellemes az illata, nem szárít és nekem egy pumpányi termék bőven elegendő egy arctisztításhoz.

LedaKoszegi
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 15.

nadalandy

2016. július 9.

Elhasznaltam. Nalam a sninket nem szedte le tokeletesen pl. Az alapozo es szempillaspiral maradvanyokat meg szedett le utana a micellas viz.
De ha arctisztitas van ennel sokkal jobb INCIs, bar teny hogy azok nem habzoak.
Amugy nem rossz.Szerettem. De ennyi penzert a tokeletes osszetevoju tisztitot ketesem.

nadalandy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 9.

De ha arctisztitas van ennel sokkal jobb INCIs, bar teny hogy azok nem habzoak.

KataViki

2016. június 26.

Még friss az élmény, de máris annak érzem. Kellemes hab állagú, nagyon finom illatú, sehol sem éreztem, hogy irritálna, sem szememet, sem a bőröm sérült részeit. Egyelőre tökéletesnek tűnik! Nagyon örülök, hogy megtalált itt egy kedves lány cserére, és ezt kaptam a termékemért. Ezer hála! :)

KataViki
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 26.

sabina995

2015. december 1.

Nagyon jól eltávolítsa a sminket, én a szememre is használom. Nem hagy maga után ragacsos érzést, szerencsére sokáig kitart. Nagy KEDVENC!

sabina995
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. december 1.

szabonena

2015. október 23.

Nagyon jó az állaga, utána pedig a bőröm, teli találat ez a hab.

szabonena
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. október 23.

Nagyon jó az állaga, utána pedig a bőröm, teli találat ez a hab.

Lorna

2015. augusztus 23.

Ajándék volt, kisebb kiszerelés. Felhabzik, enyhe illata van, lehet vele tettetni, hogy épp szakállat borotvál az ember a tükörben, ha olyan hangulat van. Talán picit húzódik utána az arcom. Sminket is leszed.

Lorna
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 23.