KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

label.m

Ár:   3630 Ft   Kategória:   Hajformázók
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: nittamano, Módosítva: 2015. május 8.

Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Hajformázók

Jázminnal, szagos bükkönnyel, vaníliával, szójával és búzával kényeztet, erősít és széleskörű védelmet ad. Nélkülözhetetlen kiegészítő bármilyen sampon és kondícionáló együtteshez. Védelmet biztosít az UV sugárzás ellen, ezért nyaraláshoz elengedhetetlen kellék. Az innovatív Enviroshield Complex, label.m számára, tartós védelem a hőformázástól, naptól, miközben csábító ragyogást nyújt.

viviennoo

2018. február 24.

Én kifejezetten a nyár miatt rendeltem meg ezt a terméket. Alig vártam, hogy megérkezzen. Egyelőre 2x használtam, úgy érzem, szárítja a hosszú, vékonyszálú hajamat... De majd több használat után meglátjuk, mit tud

Nekem nem vált be. Alig vártam, hogy elfogyjon :D Egyedül az illata, ami nagyon tetszik

viviennoo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 24.

Nikonett

2017. június 14.

Imádom ezt a terméket. A fodrászom ajánlotta és nem lőttem mellé vele. Puha és fényes lesz a hajam tőle. Hajmosás után félig száraz hajamra szoktam alkalmazni.

Nikonett
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 14.

Hidratálók: Hydrolyzed Soy Protein, Persea Gratissima (Avocado) Oil
Vitaminok: Panthenol, Biotin

Búzából előállított amino savak (a fehérje alap építő kövei), melyek a CosIng besorolása szerint bőr- és hajkondícionáló, bőrvédő és nyugtató összetevő.

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.