KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Labello

Ár:   599 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   4,8 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: patrisha, az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2016. október 11.

Kiszerelés:   4,8 g
Kategória:   Sminkek szájra

Szeder illatú ajakbalzsam, mely enyhe színt ad az ajkaknak és ápolja azokat.

vadcseresznyefamag

2018. december 16.

Szép színt ad, jó az illata is.

vadcseresznyefamag
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 16.

Szép színt ad, jó az illata is.

Kodi

2018. november 18.

Brilliáns színe van, talán leginkább azoknak ajánlanám, akik kacérkodnának egy bordó rúzzsal, de tudják hogy úgysem állna jó. Ez nagyon finom, áttetsző bordós színt ad, még világos bőrűeknek is jó. Remek őszi-téli szín. Hidratálása is megfelelő, átlagosnak mondanám.

Kodi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 18.

rekaasoos

2018. november 5.

Nem a legjobb ajakápolás szempontjából, de az illata és a színe nagyon jó.
Ha nincs kedvem rúzsozni ezt viszem magammal mert ápolás mellett is bármikor egy kis élettel teli színt is varázsolhatok. Sokan kérdezik a színe miatt, hogy milyen rúzsnak van ilyen színe majd meglepődnek a válaszon.
Rendszeres használat mellett is sokáig kitart, jó választás ha valaki nem csak a színtelen ajakápolókat szereti.

rekaasoos
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 5.

Nem a legjobb ajakápolás szempontjából, de az illata és a színe nagyon jó.

nora98

2018. október 28.

Néha rúzs helyett ezt dobom fel hogy adjon színt az ajkaimnak. Meglepően szép és erős a színe, az illatát is szeretem. A hidratálása nem a legjobb de azért elhasználom.

nora98
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 28.

Jelizz

2018. szeptember 22.

nagyon fincsi illatu😍 kicsit eros a szine de tetszik es egy kicsit minimalisan hidratal. De nem nem ajulok el tole.

Jelizz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 22.

Bonzee

2018. július 15.

Rajtam brutális, sötétlila színeredményt hozott, Anyukámmal hosszasan és vinnyogva nevettünk, amikor kipróbáltam. Azt hiszem, én inkább maradok a meggyes és a dinnyés változatnál... :D
De az illata ennek is igazán kellemes. :)

Bonzee
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 15.

De az illata ennek is igazán kellemes. :)

missmomsen

2018. július 12.

Tökéletes. Hidratálásra, színezésre, illatra is. Szép mélyvörösre színezi a számat. Már a másodikat fogyasztom belőle.

missmomsen
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 12.

vattacukorfalat

2018. július 1.

Nagyon szép a színe, jól pigmentált. Én semmilyen ápoló hatást nem veszek észre a használata közben, sőt ha egész nap használom, akkor a nap végére mintha szárítana is picit. egy ajakápolótól nem ezt vártam.

vattacukorfalat
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 1.

spavanilly

2018. május 21.

Mivel a színezett Labello- k közül a Dragonfruit (már nem lehet kapni), a Cherry, és a Watermelon is kedvencem, a sok jó vélemény hatására bedobtam a kosaramba, hátha ez is beválik.
Nagyon szép, erősebb és kicsit sötétebb színe van mint a többi gyümölcsös tesójának, de nem annyira sötét, mint magának az ajakbalzsamnak a színe.
Szép vizes csillogást hagy az ajkakon.
Nálam nem tudta lekörözi a Watermelon- t, de határozottan jó darab.

/Nekem a hidratálása is megfelelő, de én ezeket az ajakápolókat a színük miatt szeretem: számomra bárhol és bármikor korrigálható szájfényként funkcionálnak./

spavanilly
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 21.

Szép vizes csillogást hagy az ajkakon.
Nálam nem tudta lekörözi a Watermelon- t, de határozottan jó darab.

Stephanie

2018. május 20.

Csodás illata van! Ilyen gyümölcsös, gumimacis. Ez nekem nagyon bejön. A színe egész természetes, de nem tartós, hidratálásilag sem olyan nagy szám, ezért csak 4 csillag. Összességében szeretem, ki fogom próbálni más színben is.

Stephanie
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 20.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Színezék. Piros.