KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Labello

Ár:   599 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   4,8 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: patrisha, az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2016. október 11.

Kiszerelés:   4,8 g
Kategória:   Sminkek szájra

Szeder illatú ajakbalzsam, mely enyhe színt ad az ajkaknak és ápolja azokat.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Bonzee

2018. július 15.

Rajtam brutális, sötétlila színeredményt hozott, Anyukámmal hosszasan és vinnyogva nevettünk, amikor kipróbáltam. Azt hiszem, én inkább maradok a meggyes és a dinnyés változatnál... :D
De az illata ennek is igazán kellemes. :)

Bonzee
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 15.

De az illata ennek is igazán kellemes. :)

missmomsen

2018. július 12.

Tökéletes. Hidratálásra, színezésre, illatra is. Szép mélyvörösre színezi a számat. Már a másodikat fogyasztom belőle.

missmomsen
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 12.

vattacukorfalat

2018. július 1.

Nagyon szép a színe, jól pigmentált. Én semmilyen ápoló hatást nem veszek észre a használata közben, sőt ha egész nap használom, akkor a nap végére mintha szárítana is picit. egy ajakápolótól nem ezt vártam.

vattacukorfalat
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 1.

spavanilly

2018. május 21.

Mivel a színezett Labello- k közül a Dragonfruit (már nem lehet kapni), a Cherry, és a Watermelon is kedvencem, a sok jó vélemény hatására bedobtam a kosaramba, hátha ez is beválik.
Nagyon szép, erősebb és kicsit sötétebb színe van mint a többi gyümölcsös tesójának, de nem annyira sötét, mint magának az ajakbalzsamnak a színe.
Szép vizes csillogást hagy az ajkakon.
Nálam nem tudta lekörözi a Watermelon- t, de határozottan jó darab.

/Nekem a hidratálása is megfelelő, de én ezeket az ajakápolókat a színük miatt szeretem: számomra bárhol és bármikor korrigálható szájfényként funkcionálnak./

spavanilly
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 21.

Szép vizes csillogást hagy az ajkakon.
Nálam nem tudta lekörözi a Watermelon- t, de határozottan jó darab.

Stephanie

2018. május 20.

Csodás illata van! Ilyen gyümölcsös, gumimacis. Ez nekem nagyon bejön. A színe egész természetes, de nem tartós, hidratálásilag sem olyan nagy szám, ezért csak 4 csillag. Összességében szeretem, ki fogom próbálni más színben is.

Stephanie
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 20.

rudita

2018. március 29.

szep a szine,meglepoen jol pigmentalt...nagyon jo az illata.... nagyon jol hidratal...igazi "shine" hatása van... ajánlom kiprobalni!

rudita
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 29.

tihivici

2018. március 9.

Sokmindennel próbálkoztam, hogy valamiféle színt csempésszek a számra, ami tartós de nem szárít, nem is drága. Na, most megtalátam.
Ennek a kis ajakápolónak (2018.03.09 ( DM/ 600 FT) tökéletes színe van, nem lila, nem piros... mályva (??), egyáltalán nem hivalkodó, pont annyira fényes amennyire kell. Szerintem újraveszem, ha elfogyott. Nagyon kis szuper. Ha lenne fénykép feltöltési lehetőség ti is megcsodálhatnátok :D

tihivici
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 9.

anonimusgirl96

2018. február 25.

Kedvencem! Nagyon jól hidratál és olyan szép színe van, ami tartós is, hogy rúzs helyett is szívesebben használom ezt az árnyalatú Labellot. Biztos, hogy innentől csak Labellot veszek! Az ára sem vészes annyira és sokszor lehet akciósan kifogni.

anonimusgirl96
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 25.

SzL

2018. január 24.

Ezek az alakú, klasszikus Labellok a kedvenceim. Ezek hidratálnak számomra a legjobban. Most épp ez az illatú van meg. Nagyon szeretem a krémes állagát, tetszik az enyhe fényes szín, az illata is kellemes. Semmi túlzó nincs benne. Nagyon jól hidratál, sokáig érzem a kellemes érzést az ajkaimon. A nagyon száraz ajkakkal is csodát tesz. Totálisan meg vagyok elégedve vele. Ár/érték arányban szerintem messzemenően a legjobb ajakápolók.

SzL
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 24.

Drusee

2018. január 22.

Ez a termék egy kellemes meglepetés. Színezett hidratálót kerestem, de csillámok nélkül. Nem vártam sokat, pozitívan meglepett a színe. Pont annyira színez, amennyire még nem tolakodó, feltűnésmenten feldobja picit a hétköznapi sminket, enyhe szájfény hatású. Nem tapasztaltam, hogy szárítana. Az illata is kellemes. Meglátjuk mikorra fog elfogyni, de esélyes újravevős.

Drusee
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 22.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Színezék. Piros.