KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Labello

Ár:   499 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,8 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: SexyBeauty, Módosítva: 2015. október 26.

Kiszerelés:   4,8 g
Kategória:   Ajakápolók

Finom dinnye aromával a csókolnivalóan puha és sima ajkakért. Hidra IQ tartalmával hosszantartó hidratálást és izgalmas gyümölcsös ízt biztosít az ajkak számára.

Látványos színpigmenteket tartalmaz, és enyhe, félnyes megjelenést biztosít az ajkaknak.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Viktoria92

2017. október 11.

Nekem egyáltalán nem hozta a várva várt eredményt. Általános ápolást nyújt!

Viktoria92
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 11.

Nekem egyáltalán nem hozta a várva várt eredményt. Általános ápolást nyújt!

Vanille

2017. október 11.

Többszöri, többfajta Labello kipróbálása után be kell látnom, hogy ezt a terméket nem nekem találták ki. Egyáltalán nem érzem a hidratáló hatását, még azoknál a Labello ajakápolóknál sem, amiket kifejezetten ezzel a tulajdonsággal reklámoznak. Olyan érzésem van, mintha inkább kiszárítanám vele a számat, és minél többet kenek, annál inkább feszülnek és húzódnak az ajkaim. A görögdinnyés csak azért kap két csillagot, mert a színe szép, és az illata is megnyerő.

Vanille
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 11.

nonosmink

2017. augusztus 7.

Szeretem a színét és illatát,bár ne igazán érzem a hidratáló hatását.

nonosmink
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 7.

Szeretem a színét és illatát,bár ne igazán érzem a hidratáló hatását.

Akara

2017. július 13.

Imádom, ahogy a többi társát is. Tetszenek ezek a halvány árnyalatok és a gyümölcsös illat is. Pont jó hétköznapokra, és az ajkaimat is ápolja. Lehetne kicsit tartósabb.

Akara
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 13.

2017. június 3.

Ajakápolónak nem lehet használni,mert nem csinál semmit.Szájfénynek viszont tökéletes,annak még olcsó is :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 3.

Luna11

2017. április 21.

Azért vettem, mert szerettem volna egy kis színt adni az ajkaimnak, de nem akarok állandóan szájfényt használni. Szóval beszereztem, de megbántam. Nem mondanám, hogy hidratál, de a legzavaróbb, hogy miután beszívódott, beráncosodik tőle a szám. Nagyon kellemetlen érzés, megbántam, hogy megvettem.

Luna11
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 21.

Magnolieae

2017. április 9.

Pozitív tulajdonsága, hogy kellemes a színe. Nyugtáztam, hogy végre egy szép színű ajakápolót sikerült beszereznem, aminek még az ára is kedvező, de nagyon-nagyon szárít, már egy használat után is! Soha többé nem kenném a számra.

Magnolieae
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 9.

Change

2017. március 30.

Megvettem,mert nagyon beteg voltam és ki volt száradva rettenetesen a szám, és a barátom a Labellokra esküszik.
Nagyon jó illata van,ami inkább emlékeztet a kicsit a frissen nyírt gyepre. :D
A színe nem igazán látszik az ajkaimon, kicsi csillogást biztosít neki..
De ezen kívül semmi, még jobban kiszárította a szám..
Ehhez képest ennyi pénzért jobbat lehet kapni.Jobban hidratál, ha mézzel kenegetem az ajkaim,mint ezzel:D

Change
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 30.

Nagyon jó illata van,ami inkább emlékeztet a kicsit a frissen nyírt gyepre. :D
A színe nem igazán látszik az ajkaimon, kicsi csillogást biztosít neki..
De ezen kívül semmi, még jobban kiszárította a szám..

veNikol

2017. március 27.

Nagyon szeretem.Szép természetes színt ad az ajaknak és kellemes az illata.

veNikol
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 27.

Nagyon szeretem.Szép természetes színt ad az ajaknak és kellemes az illata.

zsucica

2017. február 18.

Mindenképpen ajánlom...nekem nagyon bevált...színe,íze,hatása...egyszerűen tökéletes :)

zsucica
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 18.

Hidratálók: Glycerin, Glyceryl Glucoside, Propylene Glycol