KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Labello

Ár:   499 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,8 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: SexyBeauty, Módosítva: 2015. október 26.

Kiszerelés:   4,8 g
Kategória:   Ajakápolók

Finom dinnye aromával a csókolnivalóan puha és sima ajkakért. Hidra IQ tartalmával hosszantartó hidratálást és izgalmas gyümölcsös ízt biztosít az ajkak számára.

Látványos színpigmenteket tartalmaz, és enyhe, félnyes megjelenést biztosít az ajkaknak.

Krémmánia Kedvencek a -től

2017. június 3.

Ajakápolónak nem lehet használni,mert nem csinál semmit.Szájfénynek viszont tökéletes,annak még olcsó is :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 3.

Luna11

2017. április 21.

Azért vettem, mert szerettem volna egy kis színt adni az ajkaimnak, de nem akarok állandóan szájfényt használni. Szóval beszereztem, de megbántam. Nem mondanám, hogy hidratál, de a legzavaróbb, hogy miután beszívódott, beráncosodik tőle a szám. Nagyon kellemetlen érzés, megbántam, hogy megvettem.

Luna11
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 21.

Magnolieae

2017. április 9.

Pozitív tulajdonsága, hogy kellemes a színe. Nyugtáztam, hogy végre egy szép színű ajakápolót sikerült beszereznem, aminek még az ára is kedvező, de nagyon-nagyon szárít, már egy használat után is! Soha többé nem kenném a számra.

Magnolieae
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 9.

Change

2017. március 30.

Megvettem,mert nagyon beteg voltam és ki volt száradva rettenetesen a szám, és a barátom a Labellokra esküszik.
Nagyon jó illata van,ami inkább emlékeztet a kicsit a frissen nyírt gyepre. :D
A színe nem igazán látszik az ajkaimon, kicsi csillogást biztosít neki..
De ezen kívül semmi, még jobban kiszárította a szám..
Ehhez képest ennyi pénzért jobbat lehet kapni.Jobban hidratál, ha mézzel kenegetem az ajkaim,mint ezzel:D

Change
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 30.

Nagyon jó illata van,ami inkább emlékeztet a kicsit a frissen nyírt gyepre. :D
A színe nem igazán látszik az ajkaimon, kicsi csillogást biztosít neki..
De ezen kívül semmi, még jobban kiszárította a szám..

veNikol

2017. március 27.

Nagyon szeretem.Szép természetes színt ad az ajaknak és kellemes az illata.

veNikol
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 27.

Nagyon szeretem.Szép természetes színt ad az ajaknak és kellemes az illata.

zsucica

2017. február 18.

Mindenképpen ajánlom...nekem nagyon bevált...színe,íze,hatása...egyszerűen tökéletes :)

zsucica
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 18.

Veronika8614

2017. február 9.

Nekem jobban tetszik az összetétele, mint a barackosnak, mert ebben nincs alkohol, viszont a színe meg annak jobb nekem. Hatásban nem érzek különbséget, talán ennek nem marja a torkom az íze, kellemes, szép rózsaszín, csillogós-fényes lesz tőle az ember ajka, és engem nem szárít, igaz használok mellette olyan ajakápolókat is amik hidratálnak :D

Veronika8614
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. február 9.

Ginnie01

2017. február 8.

Szeretem az összes gyümölcsös ajakápolót,de ez az abszolút kedvenc az illata,és a színe is tökéletes (legalábbis nekem). :)

Ginnie01
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 8.

Fruzzzzzs

2017. február 6.

Finom az illata, könnyen felkenhető, ad egy kis csillogást az ajkaknak - én nem várok tőle többet. Tartós hidratálásra természetesen nem alkalmas, bár szerintem az ajakápolás amúgy is ott kezdődik, ahol minden más: megfelelő folyadékfogyasztás, egészséges táplálkozás, az egyénnek megfelelő kozmetikumok használata, stb., a többit pedig ez a termék is hozzáteszi. (: Szeretek próbálkozni, de ajakápolók között én még nem találtam csodaszert, úgyhogy 4 csillagot szerintem ez is megérdemel.

Fruzzzzzs
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 6.

katicatorkoly

2017. január 17.

Megint elcsábultam a szép csomagolástól én is, de újra csak az a tapasztalatom, hogy hasonlóan jó minőségű és számomra jobban viselhető és alkalmazható, nem mellesleg fele ennyibe kerülő ajakápolókat használok inkább a mindennapokra. Se az illata nem az igazi, az állaga sem, az ajkamra kenve sincs olyan fényes hatása, ajakszáradáson sem segít annyival jobban.Összességében már két éve próbálom elhasználni, mert mindig találok egy jobbat és olcsóbbat ( ilyen ízesítésben is).

katicatorkoly
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 17.

Hidratálók: Glycerin, Glyceryl Glucoside, Propylene Glycol