KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Labello

Ár:   699 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,8 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Jucccc, Módosítva: 2015. október 26.

Kiszerelés:   4,8 g
Kategória:   Ajakápolók

Innovatív, tiszta vizet és hidratáló aloe vera-t tartalmazó formulája támogatja az ajkak természetes nedvesség raktározó folyamatát és könnyed, lágy érzettel kényezteti ajkait. Intenzív és hosszan tartó hidratálást biztosít, könnyű összetételének köszönhetően könnyen felszívódik, nem hagy zsíros érzetet maga után, csak puha és selymes ajkakat. Bőrgyógyászatilag tesztelt.

Ár: 500 , Eladó: runixo
Állapot: Bontatlan új, Helyszín: Budapest, Fót, fizetés: személyes átvétel Bp-en, vagy Fóton
Csere is! H&M új aranytégelyes ajakbalzsam
Ár: 500,- plusz postán maradó , Eladó: havana74
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Kaposvár, fizetés: előreutalás után küldöm

KingaSimon

2018. augusztus 13.

Folyton lecsúszik a számról a szám szélére, nem hidratál, nem segít a már kiszáradt számon sem. És minden alkalommal megnézem a szavatossági idejét és annak ellenére, hogy minden rendben, nagyon avas szaga van. Itt az irodai asztalon, de azt hiszem a kukában fog landolni.

KingaSimon
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 13.

Katicabogar75

2018. július 25.

Az egyik kedvencem, finom az illata és jól hidratál.

Katicabogar75
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 25.

Az egyik kedvencem, finom az illata és jól hidratál.

nxctn

2018. június 1.

Teljesen rendben van szerintem,kellemes lightos az illata, Nagyon tetszik hogy véd a napfény Ellen, és hogy nem túl "vastag" érzés az ajkakon, gyorsan beszívódik.

nxctn
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 1.

Petra22

2018. május 7.

A legjobb ajakápoló nekem, nagyon puha tőle a szám, hidratálja, nagyon szeretem! :)

Petra22
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 7.

hagane1994

2018. április 23.

Az adventi niveás nyereményjáték során nyertem és nekem nagyon bevált ugyhogy ha kifogy tuti megfogom venni.

hagane1994
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 23.

Dinus95

2018. március 25.

Szárazabb nem lett tőle a szám, de hidratáltabb se. Túlárazott, semmi értelme. 300 ft-ért olyan ajakápolót vettem, ami mellett labdába se rúghat.

Dinus95
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 25.

Linuxo

2018. február 14.

Számomra az egyik leghatékonyabb ajakápoló, amit valaha használtam. Itthonra (éjszakára) tökéletes volt. Tökéletesen tette a dolgát. Lágy, könnyű felvitel jellemezte. Már-már olyan volt a végeredménye, mintha szájfényt vittem volna fel, fénylett jobbra-balra. Ez kicsit fura volt, utoljára egy Neutrogena ajakápolónál tapasztaltam ilyet.

Linuxo
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 14.

Orsikaa

2018. február 10.

Nagyon könnyű, vizes állagú ajakápoló, közepesen jól hidratál. Nyárra tökéletes, nem képez zsíros bevonatot. Télen inkább használok valami zsírosabbat, de megelőzésre ez is elég.

Orsikaa
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 10.

lucc0413

2018. január 31.

Két napja vettem meg. Az ajkaim télen szörnyen kiszáradnak, és eddig ez a legjobb ajakbalzsam amit használtam. Ajánlom!

lucc0413
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 31.

Erika729

2018. január 30.

Megelőzésre jó, de a kiszáradt számon már nem tud segíteni.

Erika729
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 30.

Megelőzésre jó, de a kiszáradt számon már nem tud segíteni.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, BHT
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Gel
Hidratálók: Glycerin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Elzáró hatású bőrjavító anyag, és sűrűség szabályozó segédanyag.