KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Labello

Ár:   599 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,8 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: Dorinaa, az összetevőket feltöltötte: szaniblue, Módosítva: 2015. október 26.

Kiszerelés:   4,8 g
Kategória:   Ajakápolók
Bőrprobléma:   Vízhiány

A gyengéden kényeztető Camomile & Calendula krémes összetételével puhává, simává és lágyan csillogóvá teszi az ajkakat.

Ár: Megegyezés szerint ;) , Eladó: hegewera
Állapot: Vadi új, bontatlan csomagolás!!, Helyszín: --, fizetés: --

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Fanfarsang

2017. december 5.

Az illatát szerettem. Hidratálása jó.

Fanfarsang
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 5.

Az illatát szerettem. Hidratálása jó.

eniko04

2017. szeptember 12.

Ebben a hónapban 50%-os kedvezmény van a Dm-ben a Labello ajakápolóra, úgyhogy muszáj volt kipróbálni. Valamiért sosem választottam még ezt a kamillás változatot, pedig nagyon szeretem az ízét és az illatát is. Szokásos Labello minőség, nekem a hétköznapokon teljesen jól működik, felkenéskor finom illata van, szeretem.

eniko04
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 12.

zsucica

2017. február 18.

Én nagyon kedveltem,de valamiért nem használtam....nemtudom miért...ezért újraolvasztottam,és tégelyes ajakápolóként (hozzákevertem egy kicsi kakaóvajat) így már el is fogyott 2,5 hónap alatt :)

zsucica
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 18.

Macska27

2017. február 14.

Tipikus Labello. Ha folyamatosan kenegetem az ajkaimat, akkor elhiszem, hogy hidratál. De amint elfeledkezem róla, hiányzik és teljesen kiszárad a szám. Finom kamilla illata van. A gimis éveimre emlékeztet, a legjobb barátnőm mindig ezt az ajakápolót használta.

Macska27
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 14.

jankuszpannoniusz

2017. január 10.

Barátnőmtől kaptam ajándékba, jó a hétköznapokra, de még a tél elején mikor az első hidegebb napok beköszöntöttek, a szél nagyon kifújta a számat, ezzel a Labelloval próbáltam helyre hozni, de hiába kenegettem napokon keresztül, csak hetekkel utána sikerült az eredeti állapotába hozni a számat. :/ Ettől függetlenül a hétköznapokon megfelel, de még így sem a legjobb hidratáló...

jankuszpannoniusz
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 10.

sziromniki

2017. január 5.

Ez volt a kedvenc Labellom, nekem jobban táplál mint a többi, de ez is mint a többi, egy idő után szárít, ezért mindennapos használatra nem tudnám elképzelni már. Ha SOS kell valami, arra teljesen megfelel, tetszik hogy nem fénylik és teljesen natur marad tőle a szám, de ápolásra nem a legalkalmasabb.

sziromniki
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 5.

Lileycat

2017. január 5.

Tinikoromban ez volt az egyik elso ajakapolom es minden alkalommal nosztalgia amikor ujra hasznalom. A mult heten vettem egyet. Kozepesen hidratal, de a kamilla illata miatt nekem olyan erzetet kelt mintha jobban hidratalna mint azt valojaban teszi.

Lileycat
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 5.

bettina28

2016. december 17.

Az összes labello közül ez és a sima hydo care nem szárítja tovább az ajkaimat. Ezt számtalanszor újravettem már, viszont eldöntöttem hogy többet nem fogom egyiket sem, sőt egy labellot sem veszek többet. Szerintem mind csak tovább szárítják az ajkakat, ez a kettő pedig pusztán függőséget okoz. Tehát ezek is szárítják mert folyton újra kell kenni, csak nem olyan mértékben hogy fájjanak. Egyébként egy erős zsíros réteget hagy az ajkakon, nem túl kényelmes.

bettina28
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 17.

bi22

2016. november 27.

Nagyon jó termék, jó az illata, kiválóan hidratál és nem színezi az ajkakat. Régen, mikor megfáztunk és kidörzsölődött az orrunk, ezt szoktuk oda is felkenni :)

bi22
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 27.

Mosolyorszag

2016. november 26.

Beállok a sorba a nosztalgiavonatra. Anyukám vette mindig amikor kicsi voltam és nekem is kent a számra belőle és nagyon előkelőnek éreztem magam tőle.
Jó illata van,hidratál(gat),de ennél hatékonyabbal találkoztam már,ettől függetlenül rosszat nem mondanék rá.
Érdemes kipróbálni,nem veszít vele az ember.

Mosolyorszag
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 26.

Érdemes kipróbálni,nem veszít vele az ember.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract
Hidratálók: Glycerin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Elzáró hatású bőrjavító anyag, és sűrűség szabályozó segédanyag.

A kozmetikumokban illatanyagként és maszkoló (a nem szükséges anyagokat semlegesítő, elnyomó) segédanyakgént használt. Az élemiszerekben is megtalálható mesterséges ételízesítőként (E959).