KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Labello

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Ajakápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. október 31.

Kategória:   Ajakápolók

Tápláló ajakbalzsam áfonya és cseresznyevirág illattal. Egészséges fényt ad az ajkaknak, intenzíven ápolja azokat és hosszan tartó hidratálást biztosít.

vadcseresznyefamag

2018. december 16.

Nem vagyok kibékülve az illatával. Műáfonya, semmi más: nem érezni a cseresznyevirágot. Jellegtelen illat. Az állaga viszont kellemes, selyemfényű ajkakat varázsol, színt nem ad. Újravenni nem fogom

vadcseresznyefamag
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 16.

Zsuzsi216

2018. november 23.

Az illata valóban egész jó, de a termék gyakorlatilag egy fabatkát sem ér, mert a funkcióját nem látja el. Egyáltalán nem hidratálja az ajkakat.
A tégely is cuki és tetszik a csavaros megoldás, táskába bedobva biztosabbnak érzem a sima Labello-nál.

Zsuzsi216
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 23.

PinkMcFreeze

2018. november 9.

Az illata fenséges és imádnivaló! :) De a szájat nem ápolja egyáltalán és egy fénylő réteget képez az ajkakon, amely idővel kicserepedést eredményez... Szóval egy nap párszori használat után olyan cserepes lett a szám, mintha nagy szél és tél lenne :( Szerintem túlárazott és eléggé elrontották a terméket. A két csillag az illatnak és a megoldásnak jár.

PinkMcFreeze
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 9.

Clementine

2018. november 2.

Az illata nagyon finom, viszont tényleg hamar olvad és nem tartós a szájon. A kiszerelése iszonyat cuki és a színe is menő. De az ára elég borsos, nekem nem ér meg 1200 ftot.

Clementine
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 2.

WaterLily

2018. október 23.

Tök cuki termék, fincsi gyümis illat, csajos szín. Ha vannak hámlások az ajkaimon, nagyon csúnyán mutat és nem is hidratál eléggé. Első Labellinóm, kipróbálni jó volt, de nem venném újra.

WaterLily
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 23.

candy28

2018. június 19.

Ez a tojásforma kicsit a felkenésben másabb, mint a hagyományos Labello. Az illata nagyon jó, de gyorsan eltűnik a számról. A klasszikus jobban fent marad. Összességében nem rossz, de kicsit drága is.

UPDATE: Ahogy egyre többet használtam, úgy szerettem meg. Hidratál rendesen, múltkor kicsit túlzásba vittem a matt rúzsokat, és kicsit megviselődött a szám, de helyrehozta a Labellino. :) Az illatát meg nagyon szeretem. Szóval most már kijavítom a 4 csillagot 5 csillagra.

candy28
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 19.

Timea22

2018. május 3.

1500 korul volt a Rossmannban, nagyon olvad a taskamban, de ezen felul nagyon jo illata van es kello keppen hidratal. Osszessegeben jo, de kicsit draga.

Timea22
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 3.

anyujobbantudja

2018. április 23.

Kellemes az illata, az állaga nekem túl 'híg'; könnyen olvad, gyakran kell újrakenni, de amíg fent van, kellemes érzetet biztosít.

anyujobbantudja
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 23.

SzL

2018. január 10.

Nagyon jó az alakja. A nagy csalódású EOS után mindenképp ki akartam probalni, ebben a márkában is ezt az alakot.
Az eredeti Labello nagy kedvencem, nagyon szeretem. Sajnos ez nem nyűgözött le annyira. Az illata kellemes, de ennyi. Hidratálni nem annyira hidratál mint az eredeti társa. Sajnos elég fura olajos réteget képez a számon ami nem igazán tetszik. Nem is szívódik be emiatt olyan jól. Ár/érték arányban szerintem ez nem éri meg annyira mint az eredeti kalsszikus Labellok.

SzL
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 10.

Antioxidánsok: BHT

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).