KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Labello

Ár:   499 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,8 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: spavanilly, Módosítva: 2018. október 3.

Kiszerelés:   4,8 g
Kategória:   Ajakápolók

Az ápoló formula azonnal felolvad az ajkakon és akár 24 órán át hidratál. A gyümölcsös, mangó aroma elkényezteti az érzékeket, miközben a színpigmentek kihangsúlyozzák az ajkak szépségét. Az elbűvölő és finoman ragyogó, puha ajkakért, egész napon át.

Bőrbarát hatása bőrgyógyászatilag igazolt.

vadcseresznyefamag

2018. december 16.

Az illata fantasztikus. Ám nincs hatása. Színtelen, fénytelen ajkak maradtak utána. Aki a természetest hatást szereti, csak az vegye meg.

vadcseresznyefamag
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 16.

Nymphea

2018. november 10.

Nagyon szép fényt ad az ajkaknak, amiket finom, egzotikus mangó illatba burkol. Ápoló hatásáról nem tudok nyilatkozni, mert ezek a labellok arra nem jók, én ápolásra mást használok. Íze és illata is fini.

Nymphea
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 10.

spavanilly

2018. október 3.

Ez egy új termék!😇

Először visszatettem szépen a helyére.
De ajakbalzsam- mániás🙄vagyok, így kb. fél óra múlva visszamentem érte és megvettem.
Nagyon jó döntés volt. Citromsárga színű, finom mangó- illatú ( és ízű) kence.
Tetszik benne, hogy nem csillámos, nem gyöngyház fényű és nem is színez.
Diszkréten csillogó, ápolt ajkat eredményez.
/Az eddigi favorit " watermelon shine"- t is megelőzte./
Imádom az illatát!
Nagyon cuki, csajos a színe!
Nekem a többi Labello is bevált, de elképzelhető, hogy hidegebb, szelesebb időben valakinek kevés lesz.
Az ára is rendben van, 499,- Ft, nem sokkal több, mint a sajátmárkás ajakbalzsamok.

spavanilly
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 3.

Ez egy új termék!😇

Először visszatettem szépen a helyére.
Nagyon jó döntés volt. Citromsárga színű, finom mangó- illatú ( és ízű) kence.
Tetszik benne, hogy nem csillámos, nem gyöngyház fényű és nem is színez.
Diszkréten csillogó, ápolt ajkat eredményez.
/Az eddigi favorit " watermelon shine"- t is megelőzte./
Imádom az illatát!
Nagyon cuki, csajos a színe!

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, BHT
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Persea Gratissima (Avocado) Oil, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!