Labello

Ár:   499 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,8 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: spavanilly, Módosítva: 2018. október 3.

Kiszerelés:   4,8 g
Kategória:   Ajakápolók

Az ápoló formula azonnal felolvad az ajkakon és akár 24 órán át hidratál. A gyümölcsös, mangó aroma elkényezteti az érzékeket, miközben a színpigmentek kihangsúlyozzák az ajkak szépségét. Az elbűvölő és finoman ragyogó, puha ajkakért, egész napon át.

Bőrbarát hatása bőrgyógyászatilag igazolt.

marcsi1233

2019. február 19.

Amint megláttam dm-ben, rögtön megvettem, hiszen kb 15-18 évvel ezelőtt is volt egy régebbi kiadású, majdnem ugyanilyen mangós labellom, és azóta se láttam itthon ilyen ízben. Mivel gyerekkoromban imádtam az illatát, és már nagyon vágytam rá, hogy ismét kipróbálhassam, immár felnőtt fejjel. Persze nem ugyanolyan, de a nosztalgia megszépíti :) Hatását meglátjuk még, de örülök, hogy megvettem.

marcsi1233
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 19.

Babooca

2019. február 18.

Novemberben beszereztem, a mangós mivolta miatt. Ezek a gyümölcsös ajakápolók nem ápolnak, csak fényt és illatot hagynak maguk után. Ápolásra EOS-t használok, ez csak táskába dobálós darab. Arra tökéletes, de csodát és ápolást nem várhatunk tőle. Sűrűn kell újrakenni, nem túl gazdaságos.

Babooca
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 18.

Karinaa7

2019. január 13.

Csak azért nem bírtam otthagyni a boltban, mert mangós. Az illata fantasztikus, de sajnos csodát nem tudott tenni. Naponta többször használom, mert nekem hamar beszívódik. Szeretem, de mégegyszer nem venném meg.

Karinaa7
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 13.

PaNel95

2019. január 11.

Az illata nagyon finom! Én a hatásával is megvagyok elégedve.
Nem igazán szárazak az ajkaim, így az ápoló hatása megfelelő. De ha kicsit szárazabbak, akkor nem ezt használom, mert ez kevés lenne. De szinten tartásnak jó. És szívesen használom többször is naponta.
Nekem az ajkamnak enyhe, természetes fénye lesz tőle, nem ragad és az illata érződik felkenés utána is, íze minimálisan van. Nekem az ajkaim egy idő után be is szívják.
Engem nem szárít, minimálisan talán ápol is, de inkább szinten tart.
Érdekes, mert más ízben van, amelyik szárít engem, úgyhogy eléggé íz függő a hatása a Labellonak, ami kicsit fura. :D

PaNel95
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 11.

Az illata nagyon finom! Én a hatásával is megvagyok elégedve.
Engem nem szárít, minimálisan talán ápol is, de inkább szinten tart.

vadcseresznyefamag

2018. december 16.

Az illata fantasztikus. Ám nincs hatása. Színtelen, fénytelen ajkak maradtak utána. Aki a természetest hatást szereti, csak az vegye meg.

vadcseresznyefamag
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 16.

Nymphea

2018. november 10.

Nagyon szép fényt ad az ajkaknak, amiket finom, egzotikus mangó illatba burkol. Ápoló hatásáról nem tudok nyilatkozni, mert ezek a labellok arra nem jók, én ápolásra mást használok. Íze és illata is fini.

Nymphea
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 10.

spavanilly

2018. október 3.

Ez egy új termék!😇

Először visszatettem szépen a helyére.
De ajakbalzsam- mániás🙄vagyok, így kb. fél óra múlva visszamentem érte és megvettem.
Nagyon jó döntés volt. Citromsárga színű, finom mangó- illatú ( és ízű) kence.
Tetszik benne, hogy nem csillámos, nem gyöngyház fényű és nem is színez.
Diszkréten csillogó, ápolt ajkat eredményez.
/Az eddigi favorit " watermelon shine"- t is megelőzte./
Imádom az illatát!
Nagyon cuki, csajos a színe!
Nekem a többi Labello is bevált, de elképzelhető, hogy hidegebb, szelesebb időben valakinek kevés lesz.
Az ára is rendben van, 499,- Ft, nem sokkal több, mint a sajátmárkás ajakbalzsamok.

spavanilly
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 3.

Ez egy új termék!😇

Először visszatettem szépen a helyére.
Nagyon jó döntés volt. Citromsárga színű, finom mangó- illatú ( és ízű) kence.
Tetszik benne, hogy nem csillámos, nem gyöngyház fényű és nem is színez.
Diszkréten csillogó, ápolt ajkat eredményez.
/Az eddigi favorit " watermelon shine"- t is megelőzte./
Imádom az illatát!
Nagyon cuki, csajos a színe!

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, BHT
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Persea Gratissima (Avocado) Oil, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!