KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Labello

Ár:   399 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,8 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: onecrimsonnight, Módosítva: 2015. október 24.

Kiszerelés:   4,8 g
Kategória:   Ajakápolók

Innovatív formulája rózsa kivonat és ápoló jojoba olaj kombinációja. Finom rózsaszín fénnyel és hosszatartó hidratálással varázsolja puhává és simává az ajkakat.

Nikolaj

2018. január 18.

"hosszan tartó hidratálással varázsolja puhává és simává az ajkakat." Hát hogyne. :D
Gyűlölöm a labellókat, semmire sem jók. Egyáltalán nincs semmiféle hidratáló hatása, nem hogy hosszan tartó. Sőt! Olyan szinten szárítanak, hogy az botrány!
Ez az egyetlen labello amiért fájt a szívem, mert isteni finom illata volt és gyönyörű színt adott az ajkaimnak. Ezért a 2 csillag, amúgy ugyanolyan hasznavehetetlen vacak, mint a többi labello.

Nikolaj
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 18.

Angelless

2018. január 13.

Már régóta nem 399 az ára, szépen felment 5-600 ft környékére. A színe miatt akartam megvenni, hogy erősebb szemsminkhez egy gyors és leheletnyi szájsminket tudjak adni. Amikor felkeni az ember tényleg nagyon puha, krémes, de foltosodik, még kevésbé repedezett ajkakon is. Akkor mi lenne, ha akkor kenném magamra, amikor már-már véresre repedtek az ajkaim? Ki fogom próbálni, van még hátra a télből és tudom, hogy egyetlen nap alatt is durván ki tudnak repedni az ajkaim, szóval kíváncsi vagyok.
Azt vettem észre, hogy ha majdnem egészséges ajakra keni az ember, akkor csak rosszabb hatást ér el vele. Akkor már inkább a Maybelline Baby Lips balzsamot érdemes megvenni, az folyékonyabb állagú és jobb az íze-illata is.

Angelless
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 13.

anniiee

2017. december 22.

Már két éve használom, főleg akkor veszem ha akciós. Enyhén rózsaszínes, kissé krémes , nagyon kellemes illatú. Még rúzs, vagy szájfény helyett is használhatják a tél típusokba tartozó nők.

anniiee
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 22.

Smurfette26

2017. december 13.

Nem szívódik fel, nem hidratál, mintha viasszal kentem volna be a szám. Csücsül ott egy darabig, letörlöm, nem csinál semmit, ellenben idegesít.

Smurfette26
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 13.

Fanfarsang

2017. december 5.

Első ajakápolóm volt 10 évesen. Nosztalgikus. Szerettem az illatát. Akkor elég volt a hidratálása, ma már kevés lenne.

Fanfarsang
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 5.

bebuska94

2017. november 4.

Fúúú az illata miatt már megéri! A klasszikus Labelloval együtt szeretem!

bebuska94
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 4.

Fúúú az illata miatt már megéri! A klasszikus Labelloval együtt szeretem!

Easy Come Easy Go

2017. október 30.

A kedvenc Labello ajakápolóm. Többet ér a klasszikusnál, és ad egy enyhe halványrózsaszínes árnyalatot a számnak, ami nagyon tetszik. És nem érzem a tipikus "Labello-hatást", reggel bekenem, napközbe evés után mégegyszer és lefekvés előtt, ennyi bőven elég. Kellően hidratál, nem szárít.

Easy Come Easy Go
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 30.

Katalin17

2017. október 9.

Kiszárítja az ajkaimat. Nem szeretem...

Katalin17
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 9.

Kiszárítja az ajkaimat. Nem szeretem...

Szilvia7

2017. október 4.

Szerintem én már csak megszokásból használom és veszem újra évek óta, hogy legyen velem valami ajakápoló napközben. De már rég rájöttem,hogy a megfelelő folyadékfogyasztás nagyjából helyettesít számomra mindenféle csodaszert. Így max télen van rá szükségem,amikor amúgy is szárazabb a bőröm.
De a hatásával nem voltam soha teljesen elégedett: ideig-óráig enyhíti a szárazságot,és nehezen szívódik be,inkább csak "megül" a számon,mint egy rúzs.

Szilvia7
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 4.

Aprilla

2017. augusztus 27.

Jól végzi a feladatát. Minden pozitív vele kapcsolatban, de pár összetevője nem természetes.

Aprilla
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 27.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil
Hidratálók: Glycerin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Alkoholok: Octyldodecanol, Cetearyl Alcohol
Emolliensek: Octyldodecanol, Hydrogenated Polydecene, Cetyl Palmitate, Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Myristyl Myristate, Cetearyl Alcohol, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Cocoglycerides, Pentaerythrityl Tetraisostearate, Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax / Cera Carnauba, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax
Emulgeálószerek: Cetearyl Alcohol, Polyglyceryl-3 Diisostearate, Cocoglycerides, Pentaerythrityl Tetraisostearate
Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane
Tisztítószerek: Pentaerythrityl Tetraisostearate
Illatanyagok: Octyldodecanol, Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Benzyl Alcohol, Parfum / Fragrance
Színezékek: Carmine / CI 75470, Titanium Dioxide / CI 77891
Tartósítószerek: BHT, Benzyl Alcohol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Elzáró hatású bőrjavító anyag, és sűrűség szabályozó segédanyag.