KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Labello

Ár:   399 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,8 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: onecrimsonnight, Módosítva: 2015. október 24.

Kiszerelés:   4,8 g
Kategória:   Ajakápolók

Innovatív formulája rózsa kivonat és ápoló jojoba olaj kombinációja. Finom rózsaszín fénnyel és hosszatartó hidratálással varázsolja puhává és simává az ajkakat.

stripedpanda

2018. augusztus 3.

Nagyon jól hidratál, szeretem, évek óta mindig velem van. Szerintem a színe is szép, nem feltűnő, de mégis ad valami pluszt.

stripedpanda
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 3.

Katicabogar75

2018. július 25.

Bár jól hidratál, a halvány rózsaszín színe miatt nem veszem újra.

Katicabogar75
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 25.

Bár jól hidratál, a halvány rózsaszín színe miatt nem veszem újra.

ironkinga

2018. július 18.

Legjobb alap ajakápoló! Már megszámlálhatatlanul sokszor újra vettem! Nem színezi nagyon át az ajkakat, viszont egy szép világos rózsaszín árnyalatot ad neki. Nagyon szépen mutat, és nem nehezíti el az ajkakat!

ironkinga
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 18.

FruzsiF

2018. június 19.

Igazán szép/finom árnyalat és az illata a is nagyon jó,a hidratálás pont jó!

FruzsiF
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 19.

Igazán szép/finom árnyalat és az illata a is nagyon jó,a hidratálás pont jó!

wildrose

2018. június 2.

Kellemes, enyhe illatú, halvány rózsaszínű ajakápoló, szépen puhít és nem hagy zsíros réteget.

wildrose
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 2.

detti23

2018. március 10.

Még tinikoromban használtam rendszeresen, akkor szerettem. Ma már csak úgy van a polcomon, de nem igen látom már értelmét. Azonkívül, hogy érzem, hogy valami van az ajkaimon, semmit nem csinál. Túl krémesnek és zsírosnak is érzem, és amióta felment az ára, szerintem nem éri meg.

detti23
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 10.

Pocok96

2018. március 1.

Nekem kissé fura volt az "íze". Egyszerűen nem bírtam elhasználni!

Pocok96
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 1.

Nekem kissé fura volt az "íze". Egyszerűen nem bírtam elhasználni!

SzabinaL

2018. február 20.

Nagyon finom, enyhe de édeskés illata van, eleinte azt hittem nincs erős rózsaszín színe, de azért megszínezi az ajkakat. Eddigi használatai alatt nem szárította számat, pedig más Labellok szoktaák...de azért nem nevezném hidratálónak. Kirepedezett ajkakon viszont NE használjátok, mert sajnos a krém nem egyenletesen oszlik el és a nem-neutrális színe miatt, elég "darabos" látványt eredményez.

SzabinaL
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 20.

Nikolaj

2018. január 18.

"hosszan tartó hidratálással varázsolja puhává és simává az ajkakat." Hát hogyne. :D
Gyűlölöm a labellókat, semmire sem jók. Egyáltalán nincs semmiféle hidratáló hatása, nem hogy hosszan tartó. Sőt! Olyan szinten szárítanak, hogy az botrány!
Ez az egyetlen labello amiért fájt a szívem, mert isteni finom illata volt és gyönyörű színt adott az ajkaimnak. Ezért a 2 csillag, amúgy ugyanolyan hasznavehetetlen vacak, mint a többi labello.

Nikolaj
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 18.

Angelless

2018. január 13.

Már régóta nem 399 az ára, szépen felment 5-600 ft környékére. A színe miatt akartam megvenni, hogy erősebb szemsminkhez egy gyors és leheletnyi szájsminket tudjak adni. Amikor felkeni az ember tényleg nagyon puha, krémes, de foltosodik, még kevésbé repedezett ajkakon is. Akkor mi lenne, ha akkor kenném magamra, amikor már-már véresre repedtek az ajkaim? Ki fogom próbálni, van még hátra a télből és tudom, hogy egyetlen nap alatt is durván ki tudnak repedni az ajkaim, szóval kíváncsi vagyok.
Azt vettem észre, hogy ha majdnem egészséges ajakra keni az ember, akkor csak rosszabb hatást ér el vele. Akkor már inkább a Maybelline Baby Lips balzsamot érdemes megvenni, az folyékonyabb állagú és jobb az íze-illata is.

Angelless
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 13.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, BHT
Hidratálók: Glycerin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Alkoholok: Octyldodecanol, Cetearyl Alcohol
Emolliensek: Octyldodecanol, Hydrogenated Polydecene, Cetyl Palmitate, Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Myristyl Myristate, Cetearyl Alcohol, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Cocoglycerides, Pentaerythrityl Tetraisostearate, Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax / Cera Carnauba, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax
Emulgeálószerek: Cetearyl Alcohol, Polyglyceryl-3 Diisostearate, Cocoglycerides, Pentaerythrityl Tetraisostearate
Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane
Tisztítószerek: Pentaerythrityl Tetraisostearate
Illatanyagok: Octyldodecanol, Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Benzyl Alcohol, Parfum / Fragrance
Színezékek: Carmine / CI 75470, Titanium Dioxide / CI 77891
Tartósítószerek: BHT, Benzyl Alcohol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Elzáró hatású bőrjavító anyag, és sűrűség szabályozó segédanyag.