KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Labello

Ár:   700 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,8 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Aerodon, Módosítva: 2017. szeptember 12.

Kiszerelés:   4,8 g
Kategória:   Ajakápolók

"Élvezd a tökéletesen hidratált ajkak érzését akár 12 órán keresztül! Intenzív ápolás shea vajjal és mandulaolajjal, mellyel lehengerlő vaníliás illat kísér majd. A vitaminokban gazdag shea vaj táplál, nyugtat, hidratál és véd. Az E-vitamint tartalmazó mandulaolaj selymessé és puhává varázsolja az ajkakat."

• A shea vajat és mandulaolajat tartalmazó ápoló összetétel akár 12 órás hidratálást biztosít.
  • Ellenállhatatlanul selymes és bársonyosan puha ajkakat varázsol.
  • A vanília aroma könnyed illatával.
  • Bőrgyógyászatilag tesztelt és jóváhagyott.

FruzsiF

2018. június 19.

Nagyon finom az illata!

FruzsiF
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 19.

Nagyon finom az illata!

Jelizz

2018. június 14.

akciosan vettem, nagyon kellemes edes-vanilias illata van🤗 talan ez a Labello valtozata hidratal is valamennyire, nem tokeletes de nyaron megfelel.

Jelizz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 14.

Cinc

2018. január 18.

Hirtelen felindulásból vettem meg de nem bántam meg :) Isteni az illata, nagyon jól hidratál, télire tökéletes :) Naponta használom, mert nagyon gyorsan ki tudnak száradni az ajkaim :)

Cinc
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 18.

muffika11

Korcsoport: < 18
2018. január 15.

Nagyon kellemes az illata, jól hidratál, meg vagyok vele elégedve.

muffika11
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. január 15.

Nagyon kellemes az illata, jól hidratál, meg vagyok vele elégedve.

Madi

2018. január 7.

Végre egy ajakápoló, ami jó is arra, amire kitalálták. Utálom az ilyen Baby lips és ahhoz hasonló, furán olajos érzetet maguk után hagyó vackokat, amik hidratáló képessége nulla. Bezzeg ez! Ez tényleg segít a kiszáradt szájon és kellemesen ragacsos (de nem úgy ragacsos, mint egy szájfény). Gyengécske, de finom illatú, teljesen áttetsző. Rúzs alá is kentem már, teljesen vállalható volt az eredmény.

Madi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 7.

Babooca

2017. november 11.

Szeptemberben vettem, pont akkor jött ki a Labellino változat is, de inkább ezt választottam. Nem bántam meg. Mostanában sokszor csalódtam a Labello ajakápolóiban, de ez egyszerűen tökéletes. Hatásra, állagra, tartósságra, illatra, külsőre. Nem színezi az ajkakat ez külön plusz pont. Most újra van rá kupon a DM-ben, remélem most sikerrel járok, szeptemberben sem találtam, csak a Rossmannban. :( Legjobb Labello-k közé sorolom.

Babooca
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 11.

Arianna01

2017. november 1.

Nagyon szeretem a vaníliás dolgokat, gondoltam ezt is kipróbálom. Nagyon megszerettem, biztos, hogy újra fogom venni.

Arianna01
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 1.

cintialaura

2017. szeptember 28.

50%-os kuponnal jutottam hozzá én is. Elő is léptettem őszi-téli ajakápolónak, mert nagyon jól rendbehozza a száraz ajkakat, és elég testes az állaga. Gyorsan beszívódik, az illata pedig (szerintem) hasonlít a tégelyes makadámdiós verzióhoz, csak édesebb annál. :)

cintialaura
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 28.

eniko04

2017. szeptember 12.

Ebben a hónapban 50%-os kedvezmény van a Dm-ben a Labello ajakápolóra, úgyhogy muszáj volt kipróbálni. Kellemes vaníliás íze van felkenéskor, elég jól hidratál, szeretem használni.
Az én termékem pont olyan, mint a képen. :)

eniko04
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 12.

Az én termékem pont olyan, mint a képen. :)

s_kitty

2017. szeptember 3.

Horvátországi nyaralás alatt mentem be a dm-be és ahogy megláttam a polcon le is kaptam, hiszen ilyet itthon még nem kapni. (valószínű hamarosan nálunk is lehet majd).
A csomagolás kicsit becsapós, én azt hittem, hogy ez egy enyhén csillámos ajakápoló, hiszen a tubus is az, de meglepő módon egy sima egyszerű fehér stift édes vaniliás illattal.
Az állaga kicsit keményebb, de krémes, az ajkakon nagyon sokáig fennmarad. A hidratálása is megfelelő számomra. :)
U.i.: A feltöltött képpel ellentétben nem enyhe sárgás színű a cucc hanem teljesen fehér. :)

s_kitty
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 3.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Persea Gratissima (Avocado) Oil

A kozmetikumokban illatanyagként és maszkoló (a nem szükséges anyagokat semlegesítő, elnyomó) segédanyakgént használt. Az élemiszerekben is megtalálható mesterséges ételízesítőként (E959).