KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Lactacyd

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   hipermarketek, drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Blame, az összetevőket feltöltötte: Lavínia, Módosítva: 2012. november 13.

Lelőhely:   hipermarketek, drogériák
Kategória:   Testápolás

Szappanmentes készítmény, amelyet kifejezetten azokra az esetekre fejlesztettek ki, amikor a hüvely természetes egyensúlya felborul. Alacsony pH értékének (3.5) valamint magas természetes tejsavtartalmának köszönhetően gyengéden és hatékonyan segít helyreállítani a hüvely külső környékének természetes pH egyensúlyát. Bizonyítottan gyengéden ápol.

Kiszerelés: 200 ml

Kodi

2016. január 31.

Talán ez volt az egyetlen, ami nem irritált, talán még jót is tett azután, hogy gombaelleni kúpot kellett használni. Nem használtam minden nap, és ha igen, akkor is jól hígitva. Úgy látom az összetétele ugyanaz, mint a gyógyszertári Lactacyd Pharma Szenzitívnek.

Kodi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 31.

Euts

2015. március 14.

Több intim mosakodógélt is próbáltam már, a Lactacyd két másik termékét is, de pár nap használata után felboríthattak valami ph egyensúlyt, mert utána kellemetlen, csípős érzésem volt. Ez hamar megszüntette a kellemetlen érzetet, és hosszú távon is tudom használni, nekem bevált. :)

Euts
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 14.

LadyLatte

2015. január 24.

gombával orvoshoz menjetek, ne a DM-be :) de tényleg, ez nem fog gombát pusztítani, csak megelőzi az esetleges pH felborulást... amúgy nekem nagyon bejött, ezt használom már régóta és tényleg segít.

LadyLatte
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. január 24.

Nyuszitekercs

2014. április 13.

Nagyon szeretem, a "nehéz" napokon használom illetve kisebb irritáció esetén...bevált :)

Nyuszitekercs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 13.

Bajbus

2014. február 26.

Mivel ez nem gyógyszer, sem gombaölő "csak" egy mosakodó gél, betegség, gombás fertőzéssel nem tud mit kezdeni, ha ilyen bajotok van, mindig forduljatok orvoshoz! Én a terhesség alatt felborult hüvelyflóra miatt vettem meg, hát a hormonszintváltozásoknak vannak kellemetlen mellékhatásai! :) Két hete használom, tökéletesen meg vagyok vele elégedve, rendbe tette a dolgokat. Terhesség, menopauza vagy menstruációs homon változás miatti problémákra nagyon ajánlom!!

Bajbus
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 26.

2014. január 9.

Nálam életmentő termék, mivel nagyon érzékeny vagyok sajnos minden külső behatásra, pl. gyógyszer szedése, fürdőzés mindig felborítják ott az egyensúlyt aminek aztán mindenféle panasz a következménye. Amióta ezt használom (igen, nálam mindennapos használatban van), azóta sokkal ritkábban van panaszom.
azt megjegyezném, hogy aki pl. már kialakult gombára szeretne valamit, az ne ezt használja, hanem menjen orvoshoz, mert ettől elmúlni nem fog sem gomba, sem fertőzés, ez arra jó, hogy ne engedje eltolódni a hüvely ph-értékét (aminek aztán egyenes következménye lehet a gomba vagy más fertőzés), vagy ha kezd eltolódni azt helyrehozza.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 9.

ancsika3

2013. július 31.

Illatosított tisztasági betét használatától sajnos felborult ott lent valami, irritált volt. Mivel nem éreztem, hogy ehhez orvos kéne, de valamit mégis csak tenni kéne, megvettem ezt a terméket. 3 használat után rendbe rakott. Azóta nem is volt semmi problémám, szóval tényleg hatásos volt.
Azt viszont nem hinném, hogy gombára jó lenne.

ancsika3
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 31.

Azt viszont nem hinném, hogy gombára jó lenne.

grosesaxl

2013. május 25.

Na ennél akkor is jobban járok,ha szappant használok lent...Kb semmilyen hatása nem volt. Bajom nem lett tőle,de nem volt olyan húdetiszta érzésem,mint mikor nagyon felhigított teafás szappant használok ott.. Ahhoz képest meg baromi drága. Csak azért 2 csillag,mert még mindig jobb,mint a sima lactacyd. Lehet,hogy még majd fogom használni,mert majdnem az egész megvan belőle.

grosesaxl
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 25.

floracska6

2013. április 22.

Nekem semmit sem javított a helyzeten, olyan mintha semmit sem használtam volna. Rosszabb sem lett, de jobb sem.

floracska6
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 22.

elizabett85

2013. április 7.

Nekem semmi pozitív tapasztalatom nem volt vele, gombára vagy gomba ellen nagyon nem ajánlom, csak rosszabb lesz...

elizabett85
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 7.

Hidratálók: Lactic Acid, Glycerin
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid