KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Lactacyd

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   20 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   hipermarketek, drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2015. február 1.

Kiszerelés:   20 db
Lelőhely:   hipermarketek, drogériák
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Megújult intim tisztasági kendő az intim testrészek könnyű tisztítására és felfrissítésére. Tejsav tartalmának köszönhetően segíti az intim testrészek fertőzéssel szembeni védekezőképességét. Tartalmaz továbbá allantoint is, amely nyugtató tulajdonságairól ismert. Kiválóan alkalmas otthoni használatra, az intim területek mindennapi ápolására és menstruáció ideje alatt.

Bőrgyógyászatilag tesztelt

Fabi95

2017. május 3.

Ugyan ezt tudja a dm sajátmárkájás intim törlőkendője. Ez is jó volt, de árban a dm-es ezerszebb jobb és mivel ugyan azt tudja, ezért nem fogom újravenni.

Fabi95
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 3.

zsofia960217

2017. március 12.

nedves, könnyen használható termék, ám túl parfümözött, ami irritál. Nem fogom újra venni, de elhasználni se tudom.

zsofia960217
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 12.

kovacsrekaa

2016. december 26.

Praktikus csomagolas, konnyen kiveheto es kellokeppen nedves kendok. Borsos ar, agyon parfumozottseg jellemzi. A sok parfum pedig irritaciot okoz. Ezt a fajtat nem fogom ujra venni. De elhasznalni sem.

kovacsrekaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 26.

hadri

2016. december 23.

Ez valami borzasztó! Iszonyatosan csípett, tele van nyomva illatanyaggal, olyan szinten irritált, hogy még popsitörlőnek se tudtam elhasználni, mert azon a területen is nagyon csípett. Nem tudom ki találta ki ezt a rémséget és kiken tesztelték, hogy van pofájuk ráírni, hogy hipoallergén?!

hadri
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 23.

balazskrisztii

2016. október 2.

Évekkel ezelőtt használtam ilyet, akkor minden rendben volt. Utána áttértem Niveára, de megváltoztatták az összetételét és gondoltam a biztos ponthoz visszatérek. Nem tudom mi történt, de szörnyű lett. Takarításhoz fogom elhasználni.....

balazskrisztii
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 2.

kisstimi93

2016. szeptember 13.

Éget, irritál. Soha többet.

kisstimi93
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 13.

Éget, irritál. Soha többet.

szilva1987

2016. április 19.

Csíp, ég, fáj, irritál, soha többet!

szilva1987
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 19.

Csíp, ég, fáj, irritál, soha többet!

Fecni

2016. március 24.

Nekem nincs vele bajom, nem irritál, elég nagy, az illatát is kedvelem. Viszont nagyon drága a 15db-hoz képest, ezért inkább a dm saját márkását használom.

Fecni
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 24.

laural

2015. december 30.

Irritált, borzasztó egy termék.

laural
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 30.

Irritált, borzasztó egy termék.

Zizikapitany

2015. október 15.

Régóta használok (vagyis csak használtam) Lactacyd termékeket, egy ideig nem is volt semmi bajom tőlük, az illatukat is kifejezetten szerettem, de egy idő után elkezdtek irritálni, főleg ez a törlőkendő. Még maradt belőle pár darab, néha használom, olyankor nincs semmi bajom tőle, viszont ha napokig használom, irritál. És az ára is elég magas a többi márkához képest....

Zizikapitany
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 15.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Citric Acid

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.