KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Lactacyd

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   hipermarketek, drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2015. június 6.

Lelőhely:   hipermarketek, drogériák
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A Lactacyd Pharma ANTIBAKTERIÁLIS hatású összetevői erősítik az intim zóna természetes védekezőképességét. Természetes eredetű antibakteriális hatású összetevőket tartalmaz, amelyek segítenek megakadályozni a baktériumok szaporodását, így megelőzik a fertőzéseket és a kellemetlen szagokat.
Kifejezetten ajánlott terhesség idején, a szülés utáni időszakban, valamint menstruáció alatt, illetve olyan élethelyzetekben, amikor a kockázati tényezők magasabbak, például sportolás, úszás, szűk ruházat stb. esetén.

Kakukkfű kivonattal és réz-uzninát:természetes antibakteriális hatású összetevővel.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

nyauka

2017. november 9.

Mikor megvettem, épp elég csúnya makacs gombás fertőzésem volt. Először csípett, kissé mart is, uhhh szörnyű volt, de utána ahogy gyógyultam ezek elmúltak. Tuti, hogy tényleg fertőtlenít mert csak akkor csípett, most már gyógyultan semmi bajom tőle, viszont nem jött vissza a gomba, ami jó jel nálam. Ha kicsit érzem, hogy valami nem konfortos, csak gyorsan megmosom magam vele, és egyből megnyugszik odalent minden. :)

nyauka
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 9.

BettinaPinter

2017. május 3.

Én is nagyon gyakran felfázom, november óta használom és még szerintem a fele se fogyott el. Nagyon kevés is elég belőle, kellemes használni és nagyon tiszta érzést kelt fürdés után.
Bakteriális fertőzés azóta elkerült és szerencsére a random fájdalmak együttlétek után is megszüntek.
Meglepett,hogy otthon csak gyógyszertárban lehet kapni,mert én külföldön egy sima drogériában vettem.
Nekem nagyon bevált.

BettinaPinter
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 3.

Nekem nagyon bevált.

Cu2tka-baba

2015. december 1.

Nekem bejött, szintén egy hólyaghurutos 4 hónapos "turnus" után szereztem be és azóta is elvagyunk. Tény, hogy a hólyaghuruton nem segített, de az abból eredő későbbi felülfertőzéseket nekem minimalizálta. agyon kevés kell belőle kb borsónyi és nagyon kellemes érzés használni. nekem lasan 3 hónapja van meg és most fog elfogyni. Nekem csodaszer .

@ Mamba: nekem egy kolléganőm ajánlotta a D-Mannose nevű bio észítményt. Glükózszármazékot tartalmaz és egyszerűen csoda a felfázás terén. Mikor először adott belőle tesztelésre akkor 4 napig feküdtem előtte , mert folyamatosan görcsöltem, véres vizelet stb és hiába jártam urológustól nőgyógyászig. Kaptam ebből egy kb evőkanálnyit ( fehér por, se íze se bűze szó szerint) azt szépen 3 nap alatt megittam folyadékba keverve és konkrétan antibiotikum nélkül meggyógyultam. És lekopogom azóta ha bármit érzek szintén együttlét vagy akár csak egy hidegebb vonatút után, ebből iszok és nem jön elő semmi nyűg. Nem olcsó, mert 8000 ft körül vettem, de nagyon gazdaságos. kb egy fél kávéskanálnyi kell egy adaghoz és a kiszerelés elég nagy. Ha már semmi sem segít esetleg érdemes ezt megpróbálni. Nem hiszek a homepátiás cuccokban, de a tőzegáfonyához és az echináciához képest ez a csillagromboló a flotta kis űrhajói mellett:D Azóta se tudom kolléganőmnek elégszer megköszönni:):)

Cu2tka-baba
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 1.

hbrigi25

2015. november 26.

Nagyon szeretem. Terhességem alatt csak ezt használom és úgy veszem észre, hogy sokat segít. Várandósságom alatt, már kétszer voltam vér- és vizelet vizsgálaton, hamarosan elérkezik a harmadik is és a leleteken meglepően jó eredmények szerepelnek a vizeletben található baktériumok számának csökkenésével. Ha megszültem a kisfiamat biztosan visszatérek a termék szenzitív változatához, ez csak egy plusz védelem a babavárás ideje alatt nekem.

hbrigi25
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 26.

Mimi0411

2015. október 18.

Szerencsére nekem nincs semmilyen problémám az intim területeken, nem is azért kezdtem el ilyen 'csak gyógyszertárban kapható' mosakodót használni. Hanem mert, azt gondoltam így garantáltabb, hogy szebbek az összetevői. Irritációt, vagy egyéb kellemetlen érzést a használat közben vagy után egyáltalán nem tapasztaltam. Az illata is nagyon jó, de pont ezért is fogok levonni egy pontot, mert még mindig jobban örülnék, ha illatmentes lenne!

Mimi0411
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 18.

Mamba

2015. július 4.

Nagyon szerettem volna ha használ. Sajnos nagyon 'felfázós' típus vagyok, tehát az együttlétek után kellemetlen a pisilés. Az orvos szerint a probléma gyökere, hogy a baktériumok ilyen esetben feljutnak a hólyagba és gyulladást okoznak. A megoldást a nagyfokú higiéniában látja, tehát az intim terület megtisztítása az oda nem illő dolgoktól feltétlenül szükséges (meg persze maga a hüvelyflóra normál működése) Sok olvasgatás után erre esett a választásom. Előtte sima lemosókat használtam. Ezt csak patikában lehet venni és nem olcsó mulatság (1800 ft körül van).
Bánatomra a problémát ő sem tudta orvosolni, ráadásul 1 hete gombás fertőzés kaptam, azóta a falat kaparom ha használni kell, annyira irritál (előtt ilyen probléma nem volt). Egyelőre félreteszem, talán megpróbálkozom még használni, de az igazi biztos nem ő lesz nekem, nem érzem hogy adna pluszt mint a fele ennyibe kerülő más társai

Mamba
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 4.

Hidratálók: Lactic Acid, Ethoxydiglycol, Glycerin, Propylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Közönséges kakukkfű virágának és levelének a kivonata.  A CosIng az összetevőt maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése), tonizáló, bőr javító összetevőnek kategorizálja. Paula Begoun szerint bár a kakukkfűnek antioxidáns tulajdonsága van, a benne található illatanyagok bőrirritálóak.