KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Lactacyd

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   hipermarketek, drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2014. július 31.

Lelőhely:   hipermarketek, drogériák
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Segít enyhíteni az intim fertőzésekkel járó kellemetlen hüvelyi tüneteket, úgymint az irritáció, a viszketés és a kipirosodás. Nyugtató és gyulladáscsökkentő hatásáról ismert fokföldi kékmargitvirág kivonattal valamint bisabolollal gazdagított összetétel. Megtisztítja az irritált intim területeket, és nyugtatja az érzékeny vagy gyulladt nyálkahártyát.

cicaaholdrol

2016. december 31.

Nincsenek nőgyógyászati problémáim, csak általános, normál ph fenntartás miatt használom napi szinten... az egyéb márkájú intim mosakodókban nem bízom, nagyon sok "kommersz" terméket dobnak piacra. A használatuk már nem is a higiéniáról szól, hanem inkább a trendiségről.
Ezt a terméket csak gyógyszertárban lehet beszerezni (legalábbis én máshol nem találkoztam vele) és az illatán kimondottan érezni a tejsavat!
Mindenhova viszem magammal... próbáltam már az antibakteriálist és a sensitivet is, hatásban nem tapasztaltam különbséget.

cicaaholdrol
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 31.

Cintia89

2016. április 8.

Nőgyógyászati problémám miatt vettem meg ezt a terméket a gyógyszertárban. Nyugtató hatású, az irritációt megszünteti, de nagyon hamar elfogy ezért vontam le egy csillagot!

Cintia89
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 8.

nenike

2016. február 8.

Hát nekünk a lányommal együtt oltárian csípett. nem volt semmi problémánk, igazából csak 1 kellemes komfortosság miatt vettem de marhára nem vált be. valószínű, hogy a só miatt.

nenike
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. február 8.

hbrigi25

2015. november 26.

Soha sem volt gombás fertőzésem, mégis a terhességem elején jelentkeztek az ezzel járó kellemetlen tünetek. A nőgyógyász tanácsára a megfelelő kúp és krém használata mellé beiktattam ezt a lemosót is, és nem bántam meg. Az első használat után megnyugtatta az intim tájékon jelentkező diszkomfort érzést, valamint a viszketést. Az illata is kellemes, valamint ahogy a termékcsalád többi tagjának, az állaga is megfelelő. Jól habzik, jól tisztít. Bátran ajánlom azoknak a nőknek, akik ugyanezekkel a tünetekkel szenvednek és azoknak a nőknek is, akik esetleg a borotválkozás utáni kipattogástól, kipirosodástól szenvednek. Nincs csípő érzés a használatakor, inkább nyugtat és tiszta, komfortos érzést nyújt.

hbrigi25
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 26.

Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Hidratálók: Lactic Acid, Glycerin