KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Lactacyd

Ár:   1380 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Viki, Módosítva: 2015. június 4.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Speciális ápolás érzékeny, valamint könnyen irritálódó intim területekre

Különleges összetételének köszönhetően kifejezetten a könnyen irritálódó és érzékeny intim zóna számára nyújt gondoskodást. Kiegyensúlyozott pH-értékének és természetes L-tejsav tartalmának köszönhetően tökéletes mindennapi intim mosakodó az érzékeny bőrű nők számára, valamint esetlegesen kialakuló irritáció esetén.

• Extra kímélő tisztítás
  • Illatanyag-mentes
  • Olyan lágy, mint a víz!

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Gyöngy05

2017. szeptember 11.

Azért esett rá a választásom vásárláskor, mert szenzitív, szép, minimál összetevős termék, csak az van benne, ami valóban szükséges, nem terhelik a bőrt vegyi anyagok tömkelegével. Mikor kezdtem használni, nekem egy kis irritációt okozott, konkrétan csípett, ami szerencsére egy idő után elmúlt, gondolom megszokta a bőröm, mert nem hagytam abba a használatát. Később már nem okozott semmi kellemetlent. Ami számomra negatívuma, hogy úgy érzem, mintha nem tisztítana megfelelően, nincsen az az igazi komfortérzetem tőle, ugyanis én csak ezt használom az intim területekre minden tisztálkodáskor. Lehet, hogy azért érzem ezt, mert illatmentes és magát a termék natúr illatát nagyon nem kedvelem, nem tisztaság illat, hanem valami áporodott, kellemetlen szag, mint mikor megromlik egy termék. Az állaga sem tetszik, nem jó érzés vele mosakodni. Most fogyott el, de nem is bánom, sőt, örülök, hiába a jó összetevők, nem veszem újra.

Gyöngy05
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. szeptember 11.

Madi

2017. július 28.

Nem csodaszer, de én is elégedett vagyok vele. A felénél járok, semmiféle irritációt nem tapasztaltam, meg van a tisztaság érzés. Első intim mosakodóm, szerintem maradni fog.

Madi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 28.

Vigike

2017. május 30.

Azért a csodaszer kifejezés erős lenne rá, de én maximálisan meg vagyok elégedve ezzel a termékkel. Eléggé érzékeny intim területtel "áldott" meg a sors, de ő nem okozott irritációt. Tényleg nagyon gyengéd és iszonyatosan sokáig elég. Már nem is emlékszem mióta használom (pedig a folyóssága miatt néhányszor megborult a cucc adagolás közben)...

Vigike
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 30.

mafalda

2017. március 18.

Nekem bevált! Bár én a többi lactacyddal is elégedett voltam, de a szép összetevők mégiscsak vonzóbbá tették számomra ezt.

mafalda
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 18.

HardCandy092

2016. október 6.

Igazából teljesen jól műkődik, nem emiatt vonok le pontot, hanem mert mondjuk a Nive Intimok tudják teljesen ugyanezt nyújtani olcsóbban.

HardCandy092
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 6.

kisenikoke

2016. június 5.

Egy összetevőkben nagyon jártas korábban ezerféle bőrproblémákkal küszködő ismerősom ajánlotta sminklemosónak.
Mondván, hogy egy közel 10ezer forintos termék pont ugyanezeket az összetevőket tartalmazza és az nem irritálta a bőrét. Sőt, néhány akkor még meglévő problémáját is enyhítette.
Szóval kipróbáltam.
Tényleg szuper sminklemosónak.

kisenikoke
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 5.

Szóval kipróbáltam.
Tényleg szuper sminklemosónak.

clara12

2016. május 15.

Szuper termék, a sima tusfürdők nagyon irritálják a bőröm, így természetesen lent is, ezért átváltottam bébi fürdetőkre, de intim területre ez még jobb az alacsony pH miatt. A többi Lactacydot nem próbáltam, de nem ajánlanám az ilatanyag és az SLS miatt.

clara12
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 15.

Cintia89

2016. április 8.

Jó termék!

Cintia89
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 8.

Jó termék!

j.sule

2016. február 14.

Kellemes állag, illatmentes, tisztít, ápol. Jó érzés vele a mosakodás, eddig nem irritált. Jár az 5 csillag.

j.sule
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. február 14.

hbrigi25

2015. november 26.

Teljesen elégedett vagyok ezzel a termékkel. Örülök, hogy illatmentes. Kíméletesen és megfelelően tisztít és nem okoz gondot a mindennapi használata sem.

hbrigi25
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 26.

Hidratálók: Lactic Acid, Glycerin
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

A methylparaben nátriumsója. Tartósítószer.