KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Lactacyd

Ár:   1300 Ft   Kategória:   Testápolás

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mstindigo, Módosítva: 2015. április 8.

Kategória:   Testápolás

Kíméletes intim mosakodó, amelyet kifejezetten az intim zóna gyengéd tisztítátására fejlesztettek ki. Szappanmentes formulája, amely természetes tejsavat és gyapotkivonatot tartalmaz, minimálisra csökkenti az intim területeken fellépő diszkomfortérzetet, miközben tiszta és selymes érzést is biztosít.

Leander

2017. május 22.

Minden tud amit egy ilyen terméktől el lehet várni - nem irritál, kellemes az illata és az állaga, nálam semmi kellemetlen "mellékhatás" nem jelentkezett a napi használata mellett,

Leander
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 22.

cooleva

2017. március 20.

Régóta ezt használom és mindent teljesít, amit ígér. Nagyon jól tisztít, nem irritál (nincs benne parfüm, óriási pacsi!), gazdaságos, jó állagú és szépek az összetevői. Nekem a teljes árát is megéri, biztos, hogy újra fogom venni! :)

cooleva
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 20.

Banszky

2017. március 17.

Akciósan vettem,egyáltalán nem irritál,nincs illata,az állaga közepesen sűrű ami nekem nagyon tetszik,végre nem folyik ki a kezemből. Teljesen áron nem venném meg mert olcsóbb társai is tudják ezt amit a Lactacyd nyújt. :)

Banszky
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 17.

b0rzi

2017. február 9.

Csak akkor használom, ha otthon vagyok, de a másik két társa mellett, ezt szeretem a legjobban. Gyengéd, tisztít, és nem irritál, de vannak ennél jobbak is.

b0rzi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 9.

bianka670

2017. február 7.

Glamour napokkor vettem ősszel kuponnal, azóta is van még belőle. Igaz, hogy csak minden második nap használom, de nekem nagyon bevált, szeretem. Az különösen tetszik benne, hogy nagyon jól habzik.

bianka670
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 7.

Sancsa

2017. január 9.

Meg vagyok vele elégedve. Visszafogott illata van, jól habzik, nem irritál. A többi ilyen termékkel kb. egy árkategóriában van, úgyhogy nem mondhatjuk, hogy drága.

Sancsa
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 9.

Zsofii88

2016. december 30.

Első lemosómnak ezt vettem meg,szimpatikus volt ez a márka mivel a Niveával ellentétben ebben nincsen parfüm.
Nem irritál,nem csíp.Jó terméknek bizonyul.

Zsofii88
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 30.

Nem irritál,nem csíp.Jó terméknek bizonyul.

szandee0033

2016. december 14.

Glamour napokkor vettem jóval kevezöbb áron ugyanis elötte használtam egyet az teljesen jó volt, mondom átváltok egy márkásabbra. Na amióta használtam kétszer jött elő valami gyulladásos, viszketéses dolog ott lent. Először az uszodára gyanakodtam h tuti gomba... Kikezeltem, szuper rendbe jött minden. Most 2 hónap után ugyan ez...Nagyon esélyes h e termék miatt... Lehet túl tisztára mosom odalent magam vagy fogalmam sincs de most egy darabig hozzá sem nyúlok.

szandee0033
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 14.

ZiAn

2016. november 19.

Sűrűbb folyadék mint a többi Lactacyd, adagolóval használva praktikusabb. Valahogy nem a kedvencem, van ennél jobb intim mosakodó.

ZiAn
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 19.

Livus12

2016. november 14.

Nekem tökéletesen bevált! Nagyon szeretem! Galmour és Joy napokon mindig betárazok belőle!

Livus12
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 14.

Hidratálók: Lactic Acid, Glycerin, Propylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!