KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Lactacyd

Ár:   1300 Ft   Kategória:   Testápolás

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mstindigo, Módosítva: 2015. április 8.

Kategória:   Testápolás

Kíméletes intim mosakodó, amelyet kifejezetten az intim zóna gyengéd tisztítátására fejlesztettek ki. Szappanmentes formulája, amely természetes tejsavat és gyapotkivonatot tartalmaz, minimálisra csökkenti az intim területeken fellépő diszkomfortérzetet, miközben tiszta és selymes érzést is biztosít.

linkee

2017. augusztus 13.

Még tini koromban egy intim mosakodó szörnyű allergiás panaszokat váltott ki nálam, ezért évekig hanyagoltam is az ilyesfajta termékek használatát.De a szappan szárít, a víz önmagában nem elég, mégiscsak kellett valami...A boltban leginkább az INCIre hagyatkoztam, a maga 16 összetevőjével ez a "legegyszerűbb receptúrájú" termék. És nincs illatostva!!!Többen ezt negatívumnak írtátok, pedig szerintem egy ilyen terméknek nem kell tavaszi rét vagy citrusmix illatúnak lennie, hiszen nem ez a cél..Már 2 éve megbízható társam, jól tisztít, (de nem habzik)(nincs benne sls), frissít, nem irritál.Nekem bevállt, én nem kísérletezgetek tovább.Csak Ő!

linkee
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 13.

Enne

2017. augusztus 7.

Nagyon régóta a klasszikus változatot használom, amivel teljesen elégedett is vagyok. Most viszont nem volt a boltban, csak ez a fajtája. Eddig egyszer használtam, ugyanaz a hatása, mint az előzőnek. De az illata (szaga)? Valami borzalmas, mintha megrohadt virág lenne benne, vagy nem tudom... Ez mínusz két csillag nálam.

Enne
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 7.

viviennoo

2017. július 21.

csíp, éget, kellemetlen érzést hagy maga után...Gondoltam, a fresh után kap még egy esélyt, mert a márkát szeretem. Az valami borzasztó volt, azt nem is tudtam hova tenni, ki az az őrült, aki ilyen intim mosakodót csinált...na de mindegy, a lényeg, hogy ponthogy ezután volt diszkomfortérzetem...750 ft volt, de bánom, hogy megvettem...Alapból az ilyen termékekkel csínján kell bánni, de ezután féltem, hogy reggel milyen bajjal ébredek :D

viviennoo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 21.

Leander

2017. május 22.

Minden tud amit egy ilyen terméktől el lehet várni - nem irritál, kellemes az illata és az állaga, nálam semmi kellemetlen "mellékhatás" nem jelentkezett a napi használata mellett,

Leander
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 22.

cooleva

2017. március 20.

Régóta ezt használom és mindent teljesít, amit ígér. Nagyon jól tisztít, nem irritál (nincs benne parfüm, óriási pacsi!), gazdaságos, jó állagú és szépek az összetevői. Nekem a teljes árát is megéri, biztos, hogy újra fogom venni! :)

cooleva
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 20.

Banszky

2017. március 17.

Akciósan vettem,egyáltalán nem irritál,nincs illata,az állaga közepesen sűrű ami nekem nagyon tetszik,végre nem folyik ki a kezemből. Teljesen áron nem venném meg mert olcsóbb társai is tudják ezt amit a Lactacyd nyújt. :)

Banszky
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 17.

b0rzi

2017. február 9.

Csak akkor használom, ha otthon vagyok, de a másik két társa mellett, ezt szeretem a legjobban. Gyengéd, tisztít, és nem irritál, de vannak ennél jobbak is.

b0rzi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 9.

bianka670

2017. február 7.

Glamour napokkor vettem ősszel kuponnal, azóta is van még belőle. Igaz, hogy csak minden második nap használom, de nekem nagyon bevált, szeretem. Az különösen tetszik benne, hogy nagyon jól habzik.

bianka670
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 7.

Sancsa

2017. január 9.

Meg vagyok vele elégedve. Visszafogott illata van, jól habzik, nem irritál. A többi ilyen termékkel kb. egy árkategóriában van, úgyhogy nem mondhatjuk, hogy drága.

Sancsa
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 9.

Zsofii88

2016. december 30.

Első lemosómnak ezt vettem meg,szimpatikus volt ez a márka mivel a Niveával ellentétben ebben nincsen parfüm.
Nem irritál,nem csíp.Jó terméknek bizonyul.

Zsofii88
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 30.

Nem irritál,nem csíp.Jó terméknek bizonyul.

Hidratálók: Lactic Acid, Glycerin, Propylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid