KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Lactacyd

Ár:   620 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   15 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   hipermarketek, drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2015. május 18.

Kiszerelés:   15 db
Lelőhely:   hipermarketek, drogériák
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Illatanyagmentes, Nőgyógyászatilag tesztelt, Hipoallergén*, 100% biológiailag lebomló.
A Lactacyd Sensitive intim törlőkendő természetes L-tejsavat tartalmaz és illatanyagmentes, hogy gyengéd, tiszta és frissítő érzést biztosítson.
*Minimálisra csökkenti az allergiás reakciók kockázatát.

viviennoo

2017. július 21.

Csínján kell bánni az intim törlőkendőkkel, csak akkor használok, ha muszáj. Ez tegnap is így volt, moziba készültünk, előtte beugrottam a rossmannba, hogy megvegyem az ottani saját márkás rég bevált törlőkendőm, aztán láttam, hogy akciós ez a kendő. Régen bevált, gondoltam, miért ne. Aztán mikor a használatra került a sor, csípett, égetett, minden csinált. Rohadt kellemetlen érzés volt. Ilyet még egy törlőkendő után se tapasztaltam, és ez elvileg a sensitive :/ Mire ez az érzés elillat, azt hittem, megőrülök, kb 1 óráig éreztem. Az intim mosakodóival szintén megszívtam, úgyhogy soha többé Lactacyd

viviennoo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 21.

Marcsus

2016. november 15.

Én elég jutányos áron jutottam hozzá, 900 Ft-ért vettem 3 csomagot a helyi kínai üzletben. Szeretem, mert az antibakteriális testvérével ellentétben illatanyagmentes (hozzáteszem, így is van egy gyenge kellemes, természetes illata), a kendők kellően nedvesek, egyáltalán nem csípnek, komfortos érzetet biztosítanak. A csomagolás szuperül záródik, nem száradnak ki a kendők benne két használat között. Egyetlen hátránya, hogy nem érzem magam annyira frissnek, mint az antibakteriális kendők használata után, így valószínűleg azt veszem újra.

Marcsus
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 15.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Bisabolol
Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Citric Acid

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.