Lactofeel

Ár:   3500 Ft   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Kiszerelés:   7 x 5 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Pingus, az összetevőket feltöltötte: Adryenn, Módosítva: 2015. május 8.

Kiszerelés:   7 x 5 ml
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek

Bakteriális vaginózis kezelésére és megelőzésére.

A normál pH és hüvelyflóra helyreállításával:

• kezeli és megakadályozza a bakteriális vaginózist
  • semlegesíti a hüvely rendellenes szagát
  • gyorsan enyhíti a kellemetlen érzést a hüvelyben és a rendellenes folyást

Összetevők: Tejsav,  Glikogén,  Propylene Glycol,  Metilhidroxipropil-Cellulóz,  Nátrium-Laktát, Víz

PH: 3,8

kkriszti30

2019. február 12.

Már nagyon sok vény nélkül kapható szert kipróbáltam. Semmi nem használt. Ezt az orvosom javasolta végül mert nem ismertem. Teljesen meg vagyok vele elégedve.

kkriszti30
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 12.

2018. október 1.

Minden utazásnál nálam van egy kis tubus belőle, sokszor segített már rajtam egy-egy kezdődő kis betegségemben, vagy akár a menstruáció utáni zavart helyrehozni. Akár egy-egy tubus is. Nekem semmiféle allergiás reakciót nem okozott még, a viszketést, égést, még komolyabb esetekben is azonnal enyhítette.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 1.

Moringa

2018. augusztus 26.

SEMMIT nem segített.

Moringa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 26.

SEMMIT nem segített.

Britte

2018. augusztus 12.

Szuper termék! Nekem màr egy használat után érezhető volt hogy használ. Ráadásul kellemesebb mint a kúp vagy a kapszula. Én egyáltalán nem tapasztaltam hogy csípne vagy marna.

Britte
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 12.

ciska

2018. augusztus 9.

A gyógyszertárban ezt a terméket ajánlották a problémámra. Praktikusan lehet használni, viszont a tubusba marad a gélből egy kevés. 5 napig használtam, elég sokat javított a problémámon, viszont lehet máskor egy másik terméket próbálok ki.

ciska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 9.

Lapetra

2018. július 23.

Katasztrófa! Sajnos nagyon sok problémám van, de ettöl még több lett. Nekem elviselhetetlen alhasi fájdalmam lett tőle, égett és olyan kellemetlen érzésem volt tőle, hogy sirni tudtam volna.. Nem mondom, hogy nem ajánlom senkinek, mert lehet valakinek nem jelentkeznek ezek a tünetek, de nekem nagyon rossz volt! 1.éjszakát végig szenvedtem, a 2.éjszaka le kellett tusolnom.. többet nem próbálkozok vele 😊

Lapetra
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 23.

Makarova1993

2018. június 12.

Drága és nagyon de nagyon csíp! Borzasztóan kényelmetlen érzés amíg hat.

Makarova1993
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 12.

Drága és nagyon de nagyon csíp! Borzasztóan kényelmetlen érzés amíg hat.

Luiselotte

2018. május 9.

Nem elég , hogy kibarkácsolják a bölcsességfogamat a számból, pokoli kínok között ( mindezt magánrendelésben) , még szedjek antibiotikumot is hogy ne essen le a fejem a gyulladástól. Amikor már kezdek örülni, hogy , végre nem fáj a fogam akkor az alsó alkatrészem adja meg magát :D Ezzel a panasszal fordultam a patikushoz, aki ezt a kis csodát adta , kb . 25 perc múlva semmi de semmi bajom nem volt. Megváltás. Nem érdekel mennyibe kerül , mindig lesz belőle itthon.

Luiselotte
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 9.

Momiji

2018. február 3.

Nagyon szeretem, ha bármi kicsi diszkomfort érzetem támad használok belőle 1-2 db-ot és mindent megszüntet. Ajánlom! :)

Momiji
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 3.

kremmanias24

2018. január 3.

Megszűntette az aktus közbeni fájdalmamat ami már hónapok óta tartott. Egyetlen probléma hogy picit drága, és nem túl praktikus, hogy este mire a fürdőből az ágyba érek a fele kifolyik..

kremmanias24
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 3.

Hidratálók: Lactic Acid, Glycogen, Propylene Glycol, Sodium Lactate
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid