KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Lactofeel

Ár:   3500 Ft   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Kiszerelés:   7 x 5 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Pingus, az összetevőket feltöltötte: Adryenn, Módosítva: 2015. május 8.

Kiszerelés:   7 x 5 ml
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek

Bakteriális vaginózis kezelésére és megelőzésére.

A normál pH és hüvelyflóra helyreállításával:

• kezeli és megakadályozza a bakteriális vaginózist
  • semlegesíti a hüvely rendellenes szagát
  • gyorsan enyhíti a kellemetlen érzést a hüvelyben és a rendellenes folyást

Összetevők: Tejsav,  Glikogén,  Propylene Glycol,  Metilhidroxipropil-Cellulóz,  Nátrium-Laktát, Víz

PH: 3,8

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

SidneyFox

2017. november 26.

Nekem állandó társam, ha mondjuk antibiotikumot vagyok kénytelen szedni, vagy valami miatt borul az egyensúly ott lenn. Nagyon praktikus és higiénikus a használata, komfortosan érzem magam tőle. Drága, persze, hogy drága....de akkor is megveszem, ha szükséges, mert már többször bizonyított.
Amit hozzátennék: célszerű a tisztasági betét használata, mert ami ki akar folyni, az ki is fog! ;)
Mindenképpen jár az 5 csillagocska!

SidneyFox
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 26.

Mindenképpen jár az 5 csillagocska!

bubilany

2017. november 6.

Könnyen felborul PH egyensúlyom de ez a kis "csodaszer" segít helyreállítani és "karbantartanI" odabent a dolgokat.
Fertőzések ellen nem hat, de hát ez nem is egy gyógyszer, nem váltja ki az orvost, max tüneteket enyhít. Ilyen fajta csodákat ne várjon ettől senki.

bubilany
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 6.

AngelHeart80s

2017. július 25.

Nagyon drága!! Jó érzés viszont nagyon, ahogy hat, és jobb, mint a kapszulák, mert azokat nagyon nehéz alkalmazni. :S

AngelHeart80s
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 25.

viviennoo

2017. július 21.

Ez egy csodaszer, én nagyon hajlamos vagyok hüvelygyulladásra, próbáltam még a GynOphilus kapszulát, de nekem valahogy undi, hogy darabosan válik ki belőlem 1-2 napig, ezért már nagyon régóta ezt vásárolom. Van, hogy csak karbantartásra, de van, hogy konkrét hüvelygyulladásra. Az orvosom ajánlására. Van, hogy 1-2 tubus elég belőle, és megszűnik a gyulladás, viszont amit észrevettem már 2-3 alkalommal, hogy némelyik tubusban, mintha picit kevesebb lenne, mint kéne lennie!? Ami hátránya, hogy miután ezt felnyomja magának az ember, azután se felülni, se semmit nem szabad, ugyanis azonnal kifolyik. Illetve szerintem is drága, lehetne olcsóbb, vagy lehetne benne több tubus...

viviennoo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 21.

arebeka

2017. július 6.

Én csak karbantartásra használom. Strandra menetel elott, vagy utan.. menstruacio utan,betegseg utan.. es nem is lesz semmi bajom :) Ja es a szexualis egyuttleteknel en mindig paraztam hogy milyen az izem lent... ez segit.. amiota ezt hasznalom nem parazok :) 2 hetente 1x igy az ara se durva!

arebeka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 6.

Moringa

2017. április 27.

SEMMIT nem segített. A tampon élőflórás kefírbe mártva is sokkal jobb mint ez...:( Irígylegm azokat akiknek bevált :(

Moringa
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. április 27.

Moncsi1989

2017. április 19.

Számomra ez egy csodaszer!!!!
Annyi mindent kiprobáltam már, de semmi sem hatott, így mint ez a gél. :)

Moncsi1989
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 19.

Számomra ez egy csodaszer!!!!
Annyi mindent kiprobáltam már, de semmi sem hatott, így mint ez a gél. :)

Macska27

2017. február 21.

Sajnos nagyon érzékeny vagyok, ezért könnyen felborul a ph egyensúlyom. :-( Nekem nem vált be BV kezelésére. De az egyensúly fenntartásához, megelőzésre tökéletes. Hetente egyszer szoktam alkalmazni. Az árával nem vagyok kibékülve. Számomra az is fontos, hogy kismamaként és szoptatás alatt is lehet használni ezt a terméket.

Macska27
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 21.

MsKors

2017. január 21.

Sok hűhó semmiért, nem vált be. Nem csinált semmi rosszat, mert nem csinált semmit. Még régebben machináltam ezekkel a készítményekkel, aztán rájöttem, hogy felesleges csesztetni a flórát, megtermeli az magának azt ami kell, ha békén hagyom, illetve nyilván ha nem borítja fel fertőzés, antibiotikum vagy bármi. (Idén lesz 4. éve márciusban, hogy semmiféle antibiotikumot nem szedtem egyszer sem, hallelujah!! (Előtte felfázásos jellegű tüneteimre én tartottam el az összes erre való antibiotikumgyártót.) )

MsKors
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 21.

lacrymosa88

2016. december 12.

Az ára kisebb horror, bár hatásában meg vagyok vele elégedve. Menzesz után 1-2 napig haszálom, valamint ha felborul a ph egyensúly.

lacrymosa88
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 12.

Hidratálók: Lactic Acid, Glycogen, Propylene Glycol, Sodium Lactate
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid