KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Lactovit

Ár:   550 Ft és 890 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   300 ml és 600 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   DM, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: eszigeti, Módosítva: 2018. június 14.

Ár:   550 Ft és 890 Ft
Kiszerelés:   300 ml és 600 ml
Lelőhely:   DM, Rossmann
Kategória:   Tusfürdők

Az új összetételű, mélyen hidratáló LactoOil tusfürdő a tápláló olajok és a szervezet számára nélkülözhetetlen kalcium kombinációját tartalmazza. A tápláló édesmandula- és mogyoróolajnak köszönhetően intenzíven regenerálja a bőrt.

eszigeti

2018. június 2.

Nagyon régóta kerestem már egy olyan tusfürdőt ami valóban azt nyújtja amit ígér, nem csak a reklámokban mutat jól. Nekem egyik olyan tusfürdő sem vált be amit száraz érzékeny bőrre találtak ki (Dove, Nivea, Palmolive), mindegyiktől húzódott viszketett a bőröm. Egyik barátnőm ajánlotta a Lactovit Active tusfürdőt, nagyon bevált, jól hidratált és az illatát is nagyon szerettem. Aztán amikor elfogyott és újat akartam venni megláttam ezt az új kistesóját a polcon, megszagoltam, hát az illata mesés úgyhogy megvettem, gondoltam, hogy rossz biztos nem lehet, hiszen amit eddig használtam is szuper jó volt. Hát így is lett nem csalódtam benne :) Egyébként az Intersparban szereztem be.

eszigeti
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 2.

Antioxidánsok: Retinol, Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Inositol, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Retinol, Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Biotin

Lauryl alkoholból származó tisztítószer, felületaktív anyag és emulgeálószer.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Retinol a I v

A pézsmarózsa magjának olaja. A neten teljes a konfúzió, ezt az olajat gyakran látjuk "vadrózsaolaj (Rose hip oil) név alatt, vagy kép mellett. Az igazság ezzel szemben az, hogy elég sok rózsaféle növeszt a csipkebogyóhoz hasonló áltermést, de természetesen ezek azért különböző fajok, így az olajuk összetétele is különböző.  A pézsmarózsa olaj a CosIng szerint emoillent és bőrkondícionáló.

Színezék. Lilás piros.