KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Lady Stella

Ár:   1730 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online a Szepsegtrend.hu-n 1730 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: april, Módosítva: 2013. január 19.

Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online: Szepsegtrend.hu, 1730 Ft

Csipkebogyó+aloe vera ránctalanító, bőrfeszesítő zselépakolás minden bőrtípusra Csipkebogyót, természetes C-vitamint, bioflavonoidokat, ásványi anyagokat,  aloe vera kivonatot, panthenolt, E- és A-vitamint tartalmazó jótékony hatású zselépakolás. Antioxidáns, ránctalanító hatású, gátolja a korai öregedést, egyensúlyban tartja a bőr vízháztartását, miközben nyugtatja, táplálja és regenerálja a bőrt, elősegíti a felhám gyógyulását. Fiatalítja a vonásokat, bársonyos, feszesebb és üde bőrt eredményez. Jó hatással van a vízszegény és érett bőr ápolására.

Használata: A Lady Stella Csipkebogyó arctíisztító tejjel megtisztított bőrfelületre egyenletesen vigyük fel, majd 15 perc hatóidő után mossuk le. Ultrahangozható. Professzionális használatra.

Ár: 1730 Ft, Eladó: Szepsegtrend.hu
Fizetés: készpénz, utánvétel, Szállítás:személyes átvétel, futár

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

xndpt

2017. október 23.

Még csak 1x használatam, ultrahanggal vittem be és olyannak éreztem az arcom utána, mintha kozmetikusnál jártam volna, kíváncsi vagyok mit hoz hosszú távon.

xndpt
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 23.

Arianne79

2017. január 11.

Ragacsos érzést hagy, fénylek tőle nagyon.
Teljesen hatástalan, még UH mellett is.
Ha a feszesítés azt jelent, hogy húzódik tőle a ragacsos bőröm, akkor teljesíti, amit ígért ezen a téren.
A pórusokat nem húzza össze, mint ahogy semmi. Nem is kisebbíti őket.
Abszolút nulla csillagot ér.

Arianne79
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 11.

Ragacsos érzést hagy, fénylek tőle nagyon.
Teljesen hatástalan, még UH mellett is.
A pórusokat nem húzza össze, mint ahogy semmi. Nem is kisebbíti őket.
Abszolút nulla csillagot ér.

loju

2016. március 17.

Ultrahanggal szoktam bevinni, nagyon frissítő érzés, szinte újjászületik a bőröm. Az ára verhetetlen a kiszereléséhez képest!

loju
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 17.

Kerekeso

2015. június 29.

Nagyon jo termek, örülök neki, hogy hosszas gondolkodas utan ezt vettem meg. Amit iger, azt maximalisan megtartja, feszesit, simit, energetizal, összehuzza a polusokat, tisztava teszi a börkepet, es nagyon simava a bört. Hasznalata utan ugy erzem, hogy az arcböröm ezt a sok vitamint, es vizet mind beszippantja, es belülröl, a legalso retegektöl tölti fel. Igaz szükseg van vagy ultrahangra, vagy galvanaramos kütyüre, hogy mindez megtörtenjen.

Kerekeso
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 29.

tundee.tobias

2014. március 24.

Csatlakozom, nem sokat használ. Néha-néha felteszem, de irdatlan nagy mennyiség, nem tudom így mikor fog elfogyni.. Biztosan nem veszem újra.

tundee.tobias
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 24.

plinka

2013. július 17.

Szerintem, nem sok hatása van. Ha már megvettem, elhasználom, de elég lassan fogy...

plinka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. július 17.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Színezék. Barnás sárga.