KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Lady Stella

Ár:   1400 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2014. augusztus 21.

Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)

Csipkebogyó habkrém hidratáló, nyugtató, rugalmasító hatással a rozáceás, szeboreás bőr kezelésére

Könnyű textúrájú habkrém, mely a csipkebogyó magas C-vitamin tartalmánál fogva védi a bőrt a szabad gyökök kialakulása ellen, így késlelteti az öregedést. Természetes bőrpuhító, gyulladáscsökkentő hatású sheavajat  tartalmaz, ezáltal csökkenti a bőrirritációkat, különösen ajánlott rozáceás, szeboreás bőrkezelésére is. A hyaluronsav biztosítja a bőr mélyhidratációját, rugalmasságát és feszességét.

Nem tartalmaz parabéneket, kőolajszármazékokat, PEG-, szilikont, aminszármazékot.  Ecocert minősítésű tartósítószer és antiallergén illatanyagot tartalmaz.

Ár: 1300 , Eladó: norika18
Állapot: Új.bontatlan, Helyszín: Kiskunfélegyháza, fizetés: Posta, személyes

BLili

2018. június 14.

Két hete használom, nagyon jó hidratáló, nem hagy filmes réteget maga után, és gyorsan beivódik. Igaz, azért vettem meg, hogy a rozaceámon segítsen, de ez még nem történt meg, ezért csak 4 csillag.

Update: 3-4 hétnyi használat után jelentősen javult a rozacea, ha lehetne, 10 pontot adnék rá. Az Ordinary rozaceára való készítményét is bevettem, ami gyakorlatilag teljesen tönkretette ennek a krémnek a munkáját, ezért rögtön abbahagytam, a habkrém kb. 5 nap után helyrerakta az arcom.

Update 2: 2 hónapnyi használat után újra előjött a rosacea, plusz folyamatosan kipattogtam miatta, úgyhogy abbahagytam a használatát. Kár érte.

BLili
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 14.

Miharu

2018. február 18.

Jól hidratál, kellemes az illata, nem hagy ragacsos érzetet. Jó kis krém.

Miharu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 18.

Jól hidratál, kellemes az illata, nem hagy ragacsos érzetet. Jó kis krém.

Nap

2017. július 19.

Kozmetikus ajánlására vettem meg, és szimpatikusak voltak a szép összetevői is. Télen éjszakai krémként használtam, a nagy hidegek alatt sokat segített, nem irritálta a bőrömet. Kb. egy percen át kell bemasszírozni, mire beivódik, cserébe viszont intenzíven hidratál. Nyárra a kombinált bőrömre túl nehéznek érzem, a T-zónában kifényesedek tőle. Így végül dekoltázskrémként használtam el június-júliusban. Ár-érték arányban mindenképpen megéri, ráadásul hatalmas kiszerelésű, kiadós, de inkább száraz, normál bőrre ajánlanám.

Nap
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 19.

Samantha

2016. március 26.

Csodálatosan jó krém. Hidegtől és kozmetikumoktól felégett bőrömet 3 használat után megnyugtatta. Jól hidratál, nem hagy zsíros nyomot, természetes érzés biztosít. Jók az összetevői, az ára és a kiszerelése is.

Samantha
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. március 26.

Aquariusgirl

2016. március 6.

Nekem sajnos nem vált be. Zsíros réteget valóban nem hagy, de ennél több pozitívumot én már nem tudok felemlíteni. Nekem sem az illata nem jön be, sem az állaga, ami valóban habos, de nem szívódik fel maradéktalanul. Aztán ragad is - ami nem is múlik el - és a legszörnyűbb számomra, hogy fuldoklik alatta a bőröm. Egyáltalán nem kap levegőt, amire szép kis pattanásokkal reagál. És hogy ez mennyire így volt nálam: szokásom, hogy az arcon nem működő kencéket egyéb testrészeim ápolására használom (általában a lábszáramon végzik). Na, vele is próbálkoztam. Ott is éreztem, hogy "légmentesen zár" és másnapra a lábamon végig piros göbök voltak. Nálam a kuka lett a végfelhasználási pont. :-(

Aquariusgirl
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. március 6.

szaboanita1991

2015. december 24.

Szeretem, mert hamar felszívódik, jó az állaga, kellemesen terül.
Nem hagy zsíros réteget és nem lesz tőle ragacsos az arcom, mint nagyon sok másféle arckrémtől.
Jól hidratál, használata óta nem húzódik a bőröm (ami egyébként sem igazán jellemző, mert nagyon zsíros, de a téli időszakban azért nekem is itt- ott érezhetően szárazabb)
Kicsit tartottam tőle, mert a Lady Stellától más arckrémet is próbáltam már és azok egyáltalán nem váltak be, sőt, több rosszat tettek mint kellett volna..
Ennek a krémnek viszont csillagos ötös, mert mióta használom az arcom matt, nem zsírosodik vissza estére.
A krémtől nem lettek ragyáim, nem gyulladt be a bőröm, a szokásos pattanásaim számát viszont nem csökkentette. Nálam már ez is eredmény :)

up again ('15.12.24)
Kicsit szárítja az arcomat, így most leszokok róla, hogy este a lemosó tonikkal együtt használjam, helyette estére más krémet próbálok ki.
Viszont nappalra megtartom őt, mert nagyon szépen mattit, a durva szárításért viszont kap egy csillag minuszt. (Ráadásul az extra zsíros arcomat eddig semmi nem szárította így ki, úgyhogy boldog is vagyok és kicsit lehangolt is :) )

up ('15. 12. 14.)
Jó ideje használom, de nem akar fogyni :) Persze ez nagy pozitívum, mert így legalább nem kell kéthetente krémért rohangálni a boltba.
Az arcom továbbra is nagyon jól viseli a krémet, és továbbra is nagyon szeretem.
Az arcom észrevehetően sokkal mattabb napközben is, annak ellenére, hogy én csak este kenem.
A pattanásaimon kicsit alkotott, nem újulnak úgy vissza, mint azelőtt.
Az arcomról eltűntet a rozaceás foltok is :) Továbbra is csillagos ötös. :)

szaboanita1991
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 24.

Szeretem, mert hamar felszívódik, jó az állaga, kellemesen terül.

up again ('15.12.24)

up ('15. 12. 14.)
A pattanásaimon kicsit alkotott, nem újulnak úgy vissza, mint azelőtt.
Az arcomról eltűntet a rozaceás foltok is :) Továbbra is csillagos ötös. :)

Rekus2

2015. november 1.

Pillanatok alatt beszívódik és szép matt, tökéletesen hidratált lesz tőle a bőröm. Egyszerűen tökéletes nekem :) ár érték arányban a legjobb!

Rekus2
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 1.

ggydora

2015. július 27.

Elég furi állaga van, de teljesen meg vagyok vele elégedve. Nagyon jó kis krém. A kombinált bőrömet nyugtatja, jól hidratálja. Szinte érezni, hogy puhább lesz tőle a bőr. Nagyon szép összetevői vannak, kellemeset csalódtam benne! :) Az ára és a kiszerelése pedig egyszerűen csodás!

ggydora
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 27.

FrauNika

2015. június 30.

1hete kezdtem használni ezt a könnyü kis krémet. Puhítja a bôrömet, ebben a melegben sem "folyik " le az arcomról.
Az ára is jó. Nekem egyenlöre elnyerte a tetszésemet.

FrauNika
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 30.

Az ára is jó. Nekem egyenlöre elnyerte a tetszésemet.

Kerekeso

2015. május 21.

Szerintem nagyon jo kis krem. Nyaron, neha seboras a szam fölötti terület. De ez az a krem, ami megnyugtatja a kipirosodott, hamlo börömet, es meg is szünteti a hamlast.
Hasznalat utan egesz nap erzem, hogy feltölti, es kisimitja az arcom. Nem hagy zsiros, ragacsos erzetet maga utan, az alapozot hipp hopp tudom hasznalni.

Kerekeso
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 21.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Extract
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Glycerin, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!