KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Lady Stella

Ár:   1020 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: melange, Módosítva: 2011. február 28.

Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Mélytisztító hatású, a finom mandulamag őrlemény eltávolítja az elhalt hámsejteket. A kakóvaj és a mézkivonat puhítja, hidratálja és frissíti a bőrt. Kb. 700-800Ft.

nyuszita

2016. június 13.

Nagyon sajnálom, hogy ennyire apró szemcsés és ezek az apró szemcsék is csak kis mennyiségben lelhetők fel a krémben. Az illat, állaga, összetevői, ára, a pumpás kiszerelés (nekem olyan volt) ugyanis mind szuper, de semmit sem tudok magával a krémmel leradírozni. Inkább krém, mint radír.

nyuszita
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 13.

encimokus

2015. október 26.

Csokipuding illat és állag, de amire kitalálták, egyáltalán nem jó. Egyáltalán nem radíroz, egy marék cukrot dobtam bele, mert kidobni
sajnáltam.

encimokus
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. október 26.

sajnáltam.

2014. március 7.

Én csak testre használom,mert az arcbőrömet a világért sem tenném már ki bőrradírozásnak, amióta a Krémmániának hála megismerkedtema kémiai hámlasztókkal. Testre szuper, puha és sima lesz tőle a bőröm, és még hidratál is. Az illata is bejön. És olcsó, az 500 ml kiszerelést 1770 forintért vettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 7.

Yza

2014. február 10.

Az első és utolsó testradírom. Nincs szükség hidratálásra, mert azt is teljesíti. Arcra mást használok. Friss, bársonyos bőröm van tőle. :)

Yza
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 10.

kismadár

2013. október 10.

Imádom ezt a bőrradírt az összes összetevőjével együtt!!! ♥ A kakaó, a méz és a mandula a kedvenceim. ♥ Az eddigi legjobb bőrradír, amit valaha használtam! A Nagymamámtól kaptam ajándékba, így különösen kedves a számomra. Nagyon fincsi illata van és az állaga is tökéletes. A radírozó szemcséi kicsit gyengék, ezért én felszoktam turbózni kávézaccal. Mennyei! ♥ A kávé tökéletesen passzol a kakaóhoz, a mézhez és a mandulához. ♥ Próbáljátok ki, én csak ajánlani tudom!!! ;) :)

kismadár
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 10.

CatLynn

2013. szeptember 24.

Egyik barátnőmtől kaptam egy ilyen tégelyt, nagyon megörültem, mert azt hittem hasonlítani fog a The Body Shop híres Chocomania testradírjára, de sajnos hírből sem ismerik egymást. Már majdnem teljesen el is használtam, így bátran merek véleményt alkotni. Én csak testradírnak használtam, bár először úgy terveztem, végül miután a testemen kipróbáltam, mégsem mertem az arcomra is használni, mert zsírosodásra hajlamos a bőröm, és nem nagyon bírja az ilyen kakaóVAJas, táplálóbb krémeket, ez pedig ránézésre is túl sok lett volna neki. Főleg combra, térdre és a könyökömre használtam, szép puha bőrt eredményez, nekem nagyon tetszik az illata is, de a radírozó hatását én is nagyon kevésnek éreztem, pláne testre. Arcra nem tudom, elég lenne-e, én ott nem szeretem ha egy készítmény karistol, vagy túl erős és túl sok a benne lévő szemcse. Azt találtam ki, hogy belekevertem egy jó adag nem darált mákot, és úgy már nagyon jól tette a dolgát, és olyan gusztán mutatnak benne a fekete kis szemcsék :) Szerintem próbáljátok meg felturbózni vele. Nekem a lefolyót sem dugította el, szóval attól sem kell tartani! Biztosan nem venném újra, akármennyire olcsó, sokkal jobb bőrradírok vannak nála.

CatLynn
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 24.

Moncica

2013. szeptember 11.

Semmi radirozo hatása sincs, olyan mintha egy sima krémmel mosnám az arcom , nagyon nem érte meg...

Moncica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 11.

Guerlain Fangirl

2012. október 15.

A radírozó hatása elég gyenge, de ettől függetlenül kellemes, sima bőrfelületet ad. Talán csak kicsit tovább kell vele csiszatolni - ki tudja. Én az erősebb radírokat kedvelem, de akit az erősebb mechanikai hatás irritál, annak kifejezetten jó választás lehet. Viszont így is jól esik, kellemes az állaga, az illata. Szeretem használni, de mivel eredményorientált vagyok, nem fogom újra megvásárolni.

Guerlain Fangirl
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 15.

Picieri

2012. szeptember 20.

Régebben vásároltam, nagyon aprók a szemcséi, szinte nem is éreztem a radírozó hatását. Az illata fincsi csokis, de az én kombinált bőrömre sok volt, mert utána mintha valami védőkrémmel bevonta volna az arcom, alig kapott levegőt a bőröm. Nem volt túl sok hatása sajnos.

Picieri
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 20.

agooo

2012. augusztus 30.

Első használat után még nem tudok róla rosszat mondani. Nekem egész kellemesen leradírozta a bőröm, utána az arckrém és másnap érezhetően puhább, selymesebb lett tőle a bőröm. Kakaós-kávés illata engem egyáltalán nem zavar,sőt...
Bővebben csak néhány hét múlva tudok nyilatkozni, de eddig elégedett vagyok vele.

agooo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 30.

Antioxidánsok: Theobroma Cacao Seed Extract
Hidratálók: Propylene Glycol, Honey

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Mandula őrlemény. Fizikai bőrradírokban használt dörzsölő anyagként.