KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Lady Stella

Ár:   1040 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: azursatellite, Módosítva: 2011. május 23.

Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

• Hatóanyagok: extraszűz mediterrán olívaolaj, csalán és bojtorján, UV szűrő.
  • Aktív összetevői a korpásodás és hajzsírosodás aktív ellenszerei.
  • Gátolja a hajhullást, serkenti a haj növekedését és dúsabbáteszi a hajat.
  • A mediterrán olívaolaj táplálja a fejbőrt, védőréteget képeza hajszálakon.
  • Erősíti, táplálja és regenerálja a hajhagymákat, helyreállítjaa fejbőr normál pH értékét, gátolja a hajzsírosodást.
  • Az UV szűrő megvédi a hajat a káros sugaraktól.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

katica22

2012. január 16.

Nekem ugyanúgy zsírosodott, és korpásodott a hajam tőle, a 2. tubusnál remény vesztett lettem és váltottam. A hatását 1 napig ha éreztem.

katica22
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 16.

azursatellite

2011. május 18.

Hajvizsgálaton kiderült, hogy zsíros korpám van, így kerestem egy ennek megfelelő sampont, ezt találtam. Nem múlt el tőle, az a valami amit úgy tudnék leírni, hogy mikor már zsíros a hajam ez a 3-4. nap mosás után, akkor ha vakargatom a fejbőröm hámlik fel a bőr. Ez nem tudom mennyire kóros, mennyire nem. Na de amúgy a sampon jól tisztít, csillog tőle a hajam és puha, bár nekem kell pakolás a hajamra sampontól függetlenül. Egy pár csepp citromolajjal még hatásosabb és még szebben csillog. És plusz pont jár azért, hogy UV szűrős :))

azursatellite
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. május 18.

Emolliensek: Olea Europaea (Olive) Oil
Emulgeálószerek: Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine